Seria Do Pielęgnacji Stóp, Krem do stóp z wyciagiem z szałwii lekarskiej

Seria Do Pielęgnacji Stóp, Krem do stóp z wyciagiem z szałwii lekarskiej

Krem przeznaczony jest do pielęgnowania skóry stóp. Zawiera między innymi wyciąg z szałwii lekarskiej, witaminę A, witaminę E oraz środek o działaniu bakterio i grzybobójczym. Regularnie stosowany zmiękcza zgrubiały naskórek stóp zmniejszając skłonność do pękania skóry, poprawia jej wygląd likwidując suchość. Działa dezodorująco - zmniejsza nadmierną potliwość i likwiduje nieprzyjemny zapach potu. Krem bardzo dobrze rozsmarowuje się i szybko wchłania bez pozostawienia uczucia lepkości. Jest wydajny w stosowaniu.

Rewelacyjny!

Mam duże problemy z potliwością stóp. Mimo higieny i noszenia bawełnianych skarpetek bardzo się pocą. Tą przykrą dolegliwość potęguje fakt, ze jakąś 1/3 dnia(spędzoną w szkole) spędzam w butach i skarpetkach. Po całym dniu w szkole skarpetki są wilgotne i mimo tego, że codziennie starannie myję stopy to czuć lekki, ale nieprzyjemny zapach. Potliwość stóp to bardzo krępująca i niekomfortowa dolegliwość.
Ten krem kupił mój starszy brat, który tak jak ja mam problem z poceniem się stóp. Używamy go razem, z tą różnicą, że ja codziennie, a jemu-jak się przypomni, czyli rzadko;)
Dostępność jest dobra-drogerie, czasem widziałam go w aptekach. Cena jak na moją kieszeń jest ciut wysoka-12 zł za tubkę, ale można to przeboleć.
Bo ten produkt jest świetny!
Tubka jest miękka i poręczna, na upartego pod światło można sprawdzić ile produktu jeszcze zostało(mam wersję w nowej tubce). Ma wygodne zamknięcie na zatrzask. Ja używam go codziennie wieczorem po umyciu i starannym osuszeniu stóp-tu warto zwrócić szczególną uwagę na skórę między palcami. Nie potrzeba dużo kremu do jednej stopy-a stopy mam spore, mój rozmiar buta to zazwyczaj 40-41, w porywach 42. Bardzo ładnie pachnie-szałwią. Ma dosyć lekką konsystencję, łatwo go można rozsmarować i szybciutko się wchłania. Na początku się ciut lepi i zostawia tłustawą powłoczkę, ale po jakiś 2 minutach po posmarowaniu mogłam spokojnie chodzić po płytkach i nic się nie ślizgało ani nie zostawiałam tłustych śladów.
Rzeczywiście relaksuje stopy-po posmarowaniu są odprężone i zrelaksowane, takie lżejsze.
Bardzo dobrze radzi sobie z moją potliwością stóp! Cały dzień chodzę po szkole w tenisówkach i skarpetkach, potem przerzucam się na kozaki. I zaliczam mnóstwo kilometrów, dużo chodzę. Wracam do domu i zdejmuję buty oraz skarpetki a tam-suche, pachnące czystością i świeżością stopy. Żadnego potu i nieprzyjemnego zapachu-stopy są świeże. Dzięki temu kremowi czuję się komfortowo i nie boję się zdejmować butów w obawie, że ktoś zobaczy wilgotne od potu skarpetki.
Zmiękcza zgrubiałą i zrogowaciałą skórę stóp-po dwóch tygodniach codziennego używania mocne zgrubienia naskórka są wyraźnie bardziej miękkie. Do tej pory nigdy nie zwracałam uwagi na stopy-i tak wolę sportowe obuwie które je zasłania. Tylko czasem latem zakładam sandałki-wtedy mam spory problem z ,,twardymi\\\'\\\' stopami. A ten krem uczynił moje stopy zadbanymi, są wyraźnie bardziej miękkie i zadbane.
Nie wyobrażam sobie bez tego kremu życia:) Dzięki niemu mam świeże, zadbane stopy. Zapomniałam o swoim odwiecznym problemie spoconych stóp. KWC do codziennej pielęgnacji:ehem:

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszej tubki

porządny

Po prostu porządny krem.

Fajnie nawilża, pachnie bardzo świeżo szałwią, szybko się wchłania, nie pozostawia okropnej tłustej warstwy tylko delikatny film.

Do tego to polska firma i kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.

Przez dość lejną konsystencję może wydawać się niewydajny jednak moim zdaniem starcza na dość długo.

Polecam, dobry krem, w zasadzie nie mam się do czego przyczepić :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Bardzo dobry krem do stóp. Dobrze nawilża, szybko się wchłania; daje uczucie odprężenia - szczególnie przy zastosowaniu po całym dniu. Plusem jest też przyjemny delikatny, zapach.

Używam tego produktu od:od roku

pierwsza depilacja bikini

jestem zadowolona

To porządny krem do stóp. Spełnia obietnice producenta...szybko sie wchłania i nie pozostawia tłustej warstewki, poza tym ładnie pachnie (delikatnnie - szałwią). Dobrze nawilzył mi skórę stóp... choć jest jeden minusik - za słabe właściwości przeciwpotowe - ale od tego są inne specyfiki. :P Ogólnie polecam!

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:koniec 1