Schwarzkopf Schauma, Nutri - Połysk, Szampon do włosów matowych

Schwarzkopf Schauma, Nutri - Połysk, Szampon do włosów matowych

Nowa linia Schauma Nutri - Połysk z dodatkiem pereł i naturalnego oleju z pestek brzoskwini zapewnia włosom doskonałą pielęgnację i sprawia, że wspaniale lśnią perłowym blaskiem. Szampon Schauma Nutri - Połysk zostały stworzone z myślą o włosach normalnych i matowych. Połączenie aktywnych składników z intensywnie działającymi, odżywczymi witaminami powoduje, że włosy stają się mocniejsze nawet o 80%. Przyjemny, owocowy zapach kosmetyków sprawia kąpiel jeszcze przyjemniejszą.

okey

Kupilam calkiem przypadkowo przypominajac sobie, ze przeciez juz mi sie szampon konczy w domu. Chwycilam akurat ten, bo mi sie opakowanie fioletowe rzucilo w oczy.
I tak:
Plusy:
- fajnie pachnie
- ladnie sie pienie
- wlosy podczas splukiwania sa wygladzone
- super sie rozczesuje wlosy po szamponie
- wloski lekko polyskuja

Minusy : brak

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

a ja widze ten blask

Używałam go kilka razy i w sumie dopiero teraz zauważyłam, że faktycznie nadał lekkiego(cudów sie nie spodziewałam po szamponie - wiadomo)połysku włosom. Mój naturalny kolor(na odrostach)faktycznie jest mniej matowy niz był. a i reszta włosów(blond)zyskała lekki połysk, nawet bez użycia odżywki(spieszyłam sie). Więc ja akurat go polecam, wydaje mi sie ze osoba mająca w miare zdrowe włosy w naturalnym kolorze , bedzie zadowolona.

Używam tego produktu od:tygodnia

porażka

Do włosów matowych? Raczej powodujący matowienie włosów... miałam po nim tłuste, suche, matowe i szorstkie włosy, bardzo dziwne w dotyku. Umyłam nim włosy parę razy, by przekonać się, czy to tylko wrażenie, jednak za każdym razem było tak samo. Odradzam zakupu, on w niczym nie pomaga, a wręcz powoduje irytację.

Używam tego produktu od: nie używam!

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

nie za bardzo...:/

Zawsze miałam suche i matowe włosy. Myłam je co drugi dzień, w wyjątkowych sytuacjach co trzeci a i tak nie były przetłuszczone.

Zdecydowałam się kupić ten szampon, ponieważ skusiła mnie jego niska cena. Kupiłam od razu 3 w zestawie. Z początku byłam nawet zadowolna. Beż żadnych rewelacji ale włosy były gładkie i nawet ładnie sie układały.
Jednak juz przy drugim opakowaniu włosy zaczely się strasznie elektryzować, puszyc. Były po prostu okropne. Moje zwykle suche włosy w polowie dnia były już przetłuszczone. Głowa swędziała i pojawiły się wypryski. Z początku myślałam, że to winna innej wody, gdyż bylam na feriach. Jednak po powrocie nic sie nie zmieniło i musiałam myć głowę codziennie, najlepiej rano. Jak umyłam wiczorem to i tak były tłuste na rano. Po prostu jakis koszmar.

Podsumowując:
zalety:
-cena
- włosy faktycznie pachna na drugi dzień po umyciu

wady:
- uczula
-brak efektu obiecywanego przez producenta
- włosy sie elektryzują
-włosy są niesforne i szbko sie przetłuszczają

fajny

Bardzo fajny szamponik za niską cenę:),niespodziewałam się że rzeczywiście nada połysk ale....miła niespodzianka,okazał się rzeczywiście fajny,spełniający zadanie szamponik,do tego ślicznie pachnie i zapach utrzymuje się naprawdę bardzo bardzo długo;do minusów można zaliczyć to że jest bardzo niewydajny,szybko się kończy (mam długie włosy więc muszę go nakładać trochę więcej),konstystencja nie jest najlepsza,taka wodnista a lubię bardziej "treściwe" szapmoniki (gęstsze?) :),ale ogólnie wart polecenia!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie trzeciego

nutri szorstkość

Szampon ma bardzo jedna zaletę, która skusiła mnie do zakupu-ślicznie pachnie i zapach po umyciu utrzymuje się na bardzo długo. Zapach ten nie jest nachalny, co oznacza iz nie drażni nosa.

Kolejne zalety- dokładnie myje i nie powoduje przetłuszczania włosów.

Wadą i to duża jest szorstkość włosów i trudnośc w rozczesaniu, bez odzywki nie mozna podchodzić do tego szamponu!

Używam tego produktu od: kilka tygodniu
Ilość zużytych opakowań:kończe dwupak

lubię

Szampon sprawia, że moje włosy są wygładzone i bardzo lśniące. Dobrze się układają i są miękkie. Po zastosowaniu szamponu nie muszę używać dodatkowo odżywki. Jest średnio wydajny, ale cena jest bardzo niska.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

nic specjalnego!

Mam długie i bardzo gęste wlosy.
Ten szampon nie spełnia obietnic producenta, wlosy są nadal matowe, błyszczały tylko za pierwszym uzyciem, a pózniej , przy kolejnych myciach, nic się nie działo.
Cięzko się rozczesują, są szorstkie w dotyku i wcale nie mocniejsze. Przyjemnie pachnie i ma fajną konsystencję, ale mimo wszystko nie pomógł moim włosom.
Nie polecam.Używam tego produktu od:3 tygodnie

Dobry

W przypadku moich włosów spełnił obietnicę producenta. Lśnią na potęgę (co nie znaczy wcale, że zwykle są matowe!). Mięciutkie, łatwe do rozczesania nawet bez odżywki. Zapach przypominający czarną porzeczkę trochę za mocny i zbyt słodki jak na mój gust...

Używam tego produktu od:miesiąca

jak narazie ok

Jak na razie to nie mogę mu niczego zarzucić, dobre się pieni, ładnie pachnie, spokojnie rozczesuje włosy po umyciu, choć często i tak po nim używam odżywki, choć nie mogę powiedzieć żeby włosy po nim jakość szczególnie błyszczały, a przy najmniej nie moje, przyzwoity i chyba nic więcej.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1