Doliva, Olivenöl Körper-Balsam (Oliwkowy balsam pielęgnacyjny do ciała)

Doliva, Olivenöl Körper-Balsam (Oliwkowy balsam pielęgnacyjny do ciała)

Balsam do ciała z serii "Gaj Oliwny" z pierwszej jakości oliwą z oliwek, uprawianych w najbardziej optymalnych warunkach śródziemnomorskiego klimatu. Zapewnia nawilżenie suchej i wrażliwej skórze. Drogocenne olejki, witamina E i pielęgnujące skórę masło Shea Butter chronią skórę przed wysychaniem i wspomagają jej regenerację. Już przy nakładaniu można wyczuć, jak szybko wchłania go skóra. Skóra staje się delikatna i wygładzona. Zastrzyk świeżości dla waszej skóry. Kosmetyk bardzo dobrze tolerowany przez suchą, wrażliwą skórę, nietłusty.
W Polsce sprzedawany w serii "Doliva".
Opakowanie to tuba lub słoiczek.

nic prócz ładnego zapachu

Zakupiłam ten balsam, gdy stan mojej suchej skóry dość mocno się pogorszył (stała się mocno przesuszona, łuszczyła się). Zdecydowałam się więc na balsam apteczny, który bardzo mnie rozczarował.

Balsam poza pięknym zapachem i dość przyjemną konsystencją ze skórą nie robi absolutnie nic :/

NIE NAWILŻA a tego głownie oczekiwałam. Po 10 minutach od nałożenia, skóra znów się łuszczyła i była bardzo sucha.

Dawałam mu kilka szans. Nawet stosowany bezpośrednio po peelingu nie pomagał.

O wiele lepszy jest balsam z oliwkowej serii AA, i też o wiele tańszy. DOLIVA to wyrzucone w błoto pieniądze :/

Balsam ten będzie się za pewne nadawał do skóry normalnej, ale z suchą nic nie robi. A kupić balsam za ponad 45 zł wyłącznie dla celu ładnego zapachu to gruba przesada.

Ilość zużytych opakowań: nie skończę 1

baardzo przyjemny

Bardzo fajny produkt, ukrzeka zapachem- wakacje nad morzem śródziemnym:) Plus za konsystencje oraz za to ze się śiwetnie wchłania:) a i cena przystępna..

Używam tego produktu od:roku

Solidna porcja nawilżenia

Balsam ten jest jednym z lepszych balsamów, na jakie udało mi się natknąć. Cieszę się, że mogę mu dać najlepszą notę, na co w pełni, w moim mniemaniu, zasługuje.

Balsam ma gęstą konsystencję, która po wsmarowaniu w skórę od razu się wchłania. Nie pozostawia żadnej tłustej warstewki, przez co można używać nawet na co dzień po porannym prysznicu, nie licząc się z każdą minutą. Pozostawia natomiast jakby taką pudrową warstewkę. Efektem jest natychmiast nawilżona skóra, miękka, wygładzona, jakby napita od środka. Posiada wysoko upozycjonowaną w składzie oliwę z oliwek.

Tak naprawdę dopiero po tym balsamie zrozumiałam, co to właściwie znaczy nawilżenie. Krem jakby też odżywiał skórę. Natychmiast wygładził moją przesuszoną skórę na łokciach i ją utrzymał w tym stanie przez następny dzień (mimo mycia).

Pięknie pachnie, świeżo, zielono, cytrynowo.

Jedynym jego mankamentem, w przypadku wersji w tubie, jest ciężkie wyciskanie balsamu z tuby. Myślę, że wersja w słoiczku jest przystępniejsza w użytkowaniu.

Fajny, treściwy balsam, kupię na pewno następny.