Trendline Curl, Dynamic Loop Curl Spray (Emulsja w sprayu)

Trendline Curl, Dynamic Loop Curl Spray (Emulsja w sprayu)

Emulsja w sprayu Dynamic Loop z technologią FlexShine

dla lśniących, elastycznych loków. Odświeża i nawilża trudno układające się loki i fale. Zastosowanie: Wgnieść w suche lub mokre włosy. Podkreśla loki na włosach suchych. Nadaje niezwykłe efekty na włosach mokrych. Poziom utrwalenia 2(z 5). Produkt profesjonalny,dostępny w salonach i sklepach fryzjerskich.

nie najgorszy, nie najlepszy

Odświeża loki, ładnie pachnie, dobrze skręca włosy, ale też je wysusza, trochę skleja, usztywnia. Efekt jest godny uwagi, ale nie wiem czy na tyle, by ponowić zakup, zwłaszcza, że przy codziennym używaniu jest niewydajny.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

To jest to czego szukałam!

Mam średnio kręcone włoski. Dawniej ścinałam je dość krótko, wtedy ładnie się kręciły i robiły się loczki :) Ale od dłuższego czasu postanowiłam zapuścić włosy, jednak nie ukrywam że ich skręt malał :( Wypróbowałam dziesiątki kosmetyków ale dopiero goldwell zrobił to czego chciałam. Po ułożeniu zobaczyłam moją fryzurę sprzed 2 lat(mimo że mam 2 razy dłuższe włosy)! To jest to czego szukałam, a naprawdę testowałam wiele :D

Używam tego produktu od:miesiąca

Szkoda pieniędzy

Mimo, że mam już stały zestaw sprawdzonych kosmetyków do moich kręconych włosów, wciąż poszukuję nowych być może lepszych. Daremnie :-( Spray ten jest dużo droższy od innych popularnych kosmetyków tego typu, dużo obiecuje a tylko rozczarowuje. Psikając bezpośrednio na włosy, zrobiłam sobie na głowie sztywną posklejaną skorupę. Spróbowałam inaczej. "Wypsikiwałam" niewielką ilość na dłoń i wgniatałam we włosy. Też żadnego pozytywnego rezultatu nie zauważyłam. Włosy są sztywne, suche, trudne do ułożenia, sterczą jak powiginane we wszystkie strony druty a wieczorem po rozczesaniu mam na głowie wysuszone napuszone siano. Stoi ten spray u mnie w łazience już rok i czeka na kolejne próby. Być może źle go używam, być może jest taki kiepski. Ja nie miałam z niego żadnego pożytku i go nie polecam. I jeszcze dodam, że jak na mój gust zbyt intensywnie pachnie.

Używam tego produktu od: roku z dużymi przerwami
Ilość zużytych opakowań: pół

Serum na zmarszczki

Bardzo dobry!

Mam wlosy lekko krecone, cienkie i dosc oklapniete. Po spryskaniu i wygnieceniu wilgotnych wlosow tym cudem wloski staja sie duzo mocniej pokrecone i jest ich wiecej, wlosy nie sa oklapniete a wrecz podniesione (przy suszeniu dyfuzorem).
Zapach mi odpowiada, forma z atomizerem rowniez. W zasadzie nie widze minusow :)
Jak dla mnie bardzo dobry kosmetyk i na dodatek w calkiem sensownej cenie!

Używam tego produktu od: 2 tyg.

LUBIE :)

Odkąd wypróbowałam Goldwell to stosuje tylko kosmetyków z tej firmy!!!
Ma dużo zalet:
- Pięknie podkreśla loki
- NIE OBCIĄŻA JE (nie sa "przyklapana")
- Fryzura dłuuugo sie utrzymuje
- Nie przetłuszcza włosów W OGÓLE!!!! Wręcz długo
są swierze
- Dość wydajny
- Włosy nie wypadają
- mocno utrwala

Ma 2 minusy...
troszke skleja włosy :/
zapach mi nieodpowiada, ale to jest nic w porównaniu do plusów!!!
Gorąco polecam wszystkie kosmettki do włosów kręconych z tej firmy!! Używam tego produktu od:roku

Sprawdza się

Jestem z niego zadowolona.Kupiłam bo potrzebowałam czegoś do moich lekko kręconych,falowanych włosów co pozwalałoby mi je lepiej ułożyć wtedy gdy nie traktuję ich prostowmnicą i nie prostuję na szczotce.Jestem zaskoczona bo naprawdę zwiększa i podkreśla skręt skręt.Zazwyczaj stosuję go na wieczór,na mokre włosy a rano aplikuję jeszcze troszkę.Wlosy ładnie się układają,ale trzeba uważać żeby nie przesadzić z ilością bo może troszeczke sklejać czy obciążać.Co do zawartość alkoholu o którym pisała moja poprzedniczka to trudno mi się wypowiedzieć o jego działaniu wysuszającym,nie używam tej emulsji codziennie tylko co jakiś czas.Nie zauważyłam żadnych negatywnych zmian.
Polecam-bardzo dobry produkt.Używam tego produktu od:4 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1