Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Liporegeneracja skóry uzupełnia niedobory lipidów regeneruje barierę ochronną, poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku.
Ma przyjemny zapach waniliowo-miodowy, kakaowo-śmietankowy, oliwkowo-cytrynowy - w zależności od wersji
UWAGA! Masło bursztynowe znajduje się w kategorii balsamów brązujących.

balsamy
masło
100 – 250ml
Skóra
normalna, sucha

Skład jest w trakcie moderacji.

• waniliowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil,Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 15985 (FD&C Yellow No. 6) /kakaowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Glycine Soja Oil, Arachis Hypogaea Oil, Juglans Regia Shell Oil, Theobroma Cacao Butter, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5). /oliwkowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Olea Europaea Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10) /kokosowe/Aqua (Water), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Elthylhexanoate, Butyspermum Parkii (shea Butter), Caprylic / Capric Trygliceryde, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Clycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,2-Diol, Parfum (Fragance), Coumarin

Dobre nawilżenie

Używałam tylko kakaowego i szczerze mówiąc tylko dlatego że moja siostra kupuje i używa regularnie. Ma przyjemny zapach, dobrze się wchłania i faktycznie zauważalnie nawilża. Ma wygodne pudełeczko dzięki któremu faktycznie możemy zużyć cały produkt co jest zdecydowanym plusem. Krem na każdą kieszeń także zdecydowanie polecam.

Dobre masło kakaowe do ciała

Stosowałam tylko masło kakaowe i kupiłam je z uwagi na zapach, który znałam wcześniej z balsamu do ciała. Fajnie się wchłania, nawilża skórę, pachnie. Jest niedrogie, wydajne. Mam do tego produktu sentyment.

Mój ulubiony to kakaowy:-)

Masło z mojej ulubionej kakaowej serii Ziaja. Dotychczas używałam balsamu do ciała z tej serii, jednak ostatnio postanowiłam spróbować także masła i nie zawiodłam się. Masło różni się tym od balsamu, że jest o znacznie lżejszej konsystencji, łatwiej je rozsmarować, ale równie dobrze nawilża (balsam bardziej natłuszcza). Bardzo szybko się wchłania, nie brudzi ubrań, skóra po nim jest gładka i nie lepka. Jest sprzedawany w wygodnym dużym pudełku, dzięki czemu możemy do produkt zużyć do końca (to znacznie praktyczniejsze niż sprzedaż w butelkach do wyciskania). Cenowo całkiem przystępny. Jedyny minus może za zapach, owszem jest bardzo fajny kakaowy, ale nie tak słodki jak zapach balsamu z tej samej se

fakty i mity depilacja

Wszystkie warianty na plus.

Masła są duże, wydajne i łatwo dostępne.
Najbardziej odpowiada mi kokosowe, ale jedynie przez zapach, mam wrażenie, że działanie pozostaje takie samo.

Z pojemniczka bardzo łatwo wydobyć produkt, dokładnie można również kontrolować jego zużycie.

Masła są dość tłuste, przyjemnie się rozprowadzają, co za tym idzie ma się wrażenie dogłębnego nawilżenia.
Skóra po użyciu jest gładka, jędrna, napięta i miękka.
Super rozwiązanie dla przesuszonej skóry., która potrzebuje solidnej dawki odżywienia.

Masło do ciała

Używałam każdy zapach:) Jedynie nie przemawia do mnie oliwkowy;) Jest nijaki:)
Pozostałe są cudne. Z przyjemnością nakłada się na ciało,zapach utrzymuje się długo.
Super nawilżenie.
Bardzo wydajny produkt i w super cenie.

Świetne zapachy

Testowalam kakaowe i musze przyznać, że zapach jest świetny. Produkt poradził sobie z moją skóra i dobrze nawilzal. Jakość ceny do produktu jest stosunkowo dobra - na kieszeń przeciętnej nastolatki.

Ok

Jestem w posiadaniu wersji kakaowej. Balsam jest bardzo wydajny i gęste. Ładnie pachnie i nawilża wysuszoną skórę. Świetnie nadaje się do naprawy spierzchniętej skóry.

5/5

Balsam odżywczy do pielęgnacji skóry suchej i normalnej. Jego głównym składnikiem jest masło kakaowe. Zawiera również witaminę E i prowitaminę B5. Polecam wszystkie kosmetyki firmy Ziaja z tej "kategorii" masło kakaowe. Mam przeróżne kremiki tej firmy, spraye, balsamy itd. Jestem zadowolona bardzo. Przez ostatni okres chodzę na solarium i używam go przed opalaniem. Jest bardzo skuteczny. Moja skóra po opalaniu zostaje miękka, delikatna a co najważniejsze opalenizna po maśle kakaowym nie jest czerwona a lekko brązowa. Oczywiście Masło Kakaowe może służyć jako normalny balsam po kąpieli. Bardzo intensywnie nawilża skórę !
polecam :)

super

Używam masła kakaowego. Masło super nawilża skórę a po nałożeniu skóra się nie klei. Ładnie się komponuje z opalenizną, Ma bardzo przyjemny zapach który długo się utrzymuje.

Masło kakaowe

Uwielbiam ten kosmetyk za zapach. Czekoladowy, nie ordynarnie chemiczny. Cudo. Używanie go to czysta przyjemność, zwłaszcza że ma także bardzo lekką konsystencję i wchłania się do pełna, nie pozostawiając nieprzyjemnej, tłustej warstwy. Dużym minusem jest to że słabo nawilża, zwłaszcza że to masło i powinno to robić intensywniej niż np. balsam. Na szczęście aktualnie przesuszenie nie jest moim problemem (będzie dopiero zimą), więc produkt się sprawdza. Nie jest szczególnie wydajny ale jest tani więc można mu to wybaczyć. Będę do niego wracać ale na pewno nie będę regularną użytkowniczką.

Masło kakaowe

Jak dla mnie jest to idealne masło do ciała. Szybko się wchłania, ma obłędny, kakaowy zapach oraz jest bardzo wydajny. Preferuję go w chłodniejsze pory, na noc.
Trzeba jedynie uważać na to, żeby go dobrze rozsmarować - zdarzało mi się zostawić nieroztarte masło na jakiejś części ciała, a potem miałam tam przez kilka godzin czerwoną skórę.

Super

Masło Ziaja świetnie nawilża,poprawia elastyczność naskórka i regeneruje.Skóra staje się gładka i aksamitna.Dobrze się rozsmarowuje,jednak długo wchłania.Zapach jest przyjemny i długo się utrzymuje na ciele.Opakowanie jest wygodne.Masło jest bardzo wydajne.