Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Liporegeneracja skóry uzupełnia niedobory lipidów regeneruje barierę ochronną, poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku.
Ma przyjemny zapach waniliowo-miodowy, kakaowo-śmietankowy, oliwkowo-cytrynowy - w zależności od wersji
UWAGA! Masło bursztynowe znajduje się w kategorii balsamów brązujących.

balsamy
masło
100 – 250ml
Skóra
normalna, sucha

Skład jest w trakcie moderacji.

• waniliowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil,Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 15985 (FD&C Yellow No. 6) /kakaowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Glycine Soja Oil, Arachis Hypogaea Oil, Juglans Regia Shell Oil, Theobroma Cacao Butter, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5). /oliwkowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Olea Europaea Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10) /kokosowe/Aqua (Water), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Elthylhexanoate, Butyspermum Parkii (shea Butter), Caprylic / Capric Trygliceryde, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Clycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,2-Diol, Parfum (Fragance), Coumarin

Ok

Jestem w posiadaniu wersji kakaowej. Balsam jest bardzo wydajny i gęste. Ładnie pachnie i nawilża wysuszoną skórę. Świetnie nadaje się do naprawy spierzchniętej skóry.

5/5

Balsam odżywczy do pielęgnacji skóry suchej i normalnej. Jego głównym składnikiem jest masło kakaowe. Zawiera również witaminę E i prowitaminę B5. Polecam wszystkie kosmetyki firmy Ziaja z tej "kategorii" masło kakaowe. Mam przeróżne kremiki tej firmy, spraye, balsamy itd. Jestem zadowolona bardzo. Przez ostatni okres chodzę na solarium i używam go przed opalaniem. Jest bardzo skuteczny. Moja skóra po opalaniu zostaje miękka, delikatna a co najważniejsze opalenizna po maśle kakaowym nie jest czerwona a lekko brązowa. Oczywiście Masło Kakaowe może służyć jako normalny balsam po kąpieli. Bardzo intensywnie nawilża skórę !
polecam :)

super

Używam masła kakaowego. Masło super nawilża skórę a po nałożeniu skóra się nie klei. Ładnie się komponuje z opalenizną, Ma bardzo przyjemny zapach który długo się utrzymuje.

Cellulit mity

Masło kakaowe

Uwielbiam ten kosmetyk za zapach. Czekoladowy, nie ordynarnie chemiczny. Cudo. Używanie go to czysta przyjemność, zwłaszcza że ma także bardzo lekką konsystencję i wchłania się do pełna, nie pozostawiając nieprzyjemnej, tłustej warstwy. Dużym minusem jest to że słabo nawilża, zwłaszcza że to masło i powinno to robić intensywniej niż np. balsam. Na szczęście aktualnie przesuszenie nie jest moim problemem (będzie dopiero zimą), więc produkt się sprawdza. Nie jest szczególnie wydajny ale jest tani więc można mu to wybaczyć. Będę do niego wracać ale na pewno nie będę regularną użytkowniczką.

Masło kakaowe

Jak dla mnie jest to idealne masło do ciała. Szybko się wchłania, ma obłędny, kakaowy zapach oraz jest bardzo wydajny. Preferuję go w chłodniejsze pory, na noc.
Trzeba jedynie uważać na to, żeby go dobrze rozsmarować - zdarzało mi się zostawić nieroztarte masło na jakiejś części ciała, a potem miałam tam przez kilka godzin czerwoną skórę.

Super

Masło Ziaja świetnie nawilża,poprawia elastyczność naskórka i regeneruje.Skóra staje się gładka i aksamitna.Dobrze się rozsmarowuje,jednak długo wchłania.Zapach jest przyjemny i długo się utrzymuje na ciele.Opakowanie jest wygodne.Masło jest bardzo wydajne.

Zapach super

Używałam jako nastolatka:
- zapach cudowny
- opakowanie poręczne

- cięzko się wchłania
- słabo nawilża

Cena dość niska, ale działanie nie zachwyca

Kakaowe i oliwkowe

Używałam dwóch wersji zapachowych kakaową i oliwkową i zarówno jedna i druga wersja była świetna. Piękny zapach, szybko się wchłania i dobrze nawilża skórę. Cena przystępna. Wygodny słoiczek, z którego można zużyć produkt do samego końca.

Ulubione

Niejednokrotnie używałam kakaowego masła. Zakochałam się od pierwszego użycia i tak już pozostało. Na pewno ze względu na zapach, ale także dlatego, że skóra po wchłonięciu masełka jest nawilżona, delikatna, pachnąca. Można się naprawdę zrelaksować podczas samego nakładania masełka, jest dosyć tłuste (no ale o to chodzi :)), a do wyboru mamy aż 4 zapachy. Polecam gorąco

Zawsze do niego wracam

Świetny produkt, który nigdy mi się nie znudzi. Gama zapachów jest uniwersalna i przyjemna oraz dobrze stonowana. Swetnie, że nie zostawia smug na ciele po rozprowadzeniu

Kokosowe

Nie ma słów by opisać jak cudowne jest to masełko! Prawdziwa kokosowa terapia zmysłów, bo zapach jest tak naturalny, tak intensywny i tak trwały. Zostaje na skórze nawet całą noc po zastosowaniu. Przyjemnie można się nim rozkoszować i wszystko nim pachnie, pościel, piżama - cudo!
Delikatna konsystencja, bardziej kremu niż masła, szybko-wchłanialna formuła, bardzo dobry poślizg, tzn. dobrze się to rozsmarowuje. Niewielka ilość wystarcza mi na jednorazowe użycie. Skóra całego ciała jest niebiańsko gładka, delikatna, rozjaśniona, zdrowa i świeża. Nie lepi się, nie przeszkadza w ciągu dnia, nawet w ciepłe. Wieczorem podczas prysznica czuję, że delikatnie spływa ze skóry. Bardzo lubię ten produkt i to jedno z moich ulubionych masełek! Do tego ta cena w porównaniu do jakości jest cudowna. Polecam!

średnio

kupiłam go chciałam spróbować. Ale nie jestem zbytnio zadowolona jak dla mnie źle się wchłania choć skóra po jego użyciu jest przyjemna w dotyku. Zapach za to jest atutem tego masła no i oczywiście cena