Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Cena już od 7,69 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Liporegeneracja skóry uzupełnia niedobory lipidów regeneruje barierę ochronną, poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku.
Ma przyjemny zapach waniliowo-miodowy, kakaowo-śmietankowy, oliwkowo-cytrynowy - w zależności od wersji
UWAGA! Masło bursztynowe znajduje się w kategorii balsamów brązujących.

balsamy
masło
100 – 250ml
Skóra
normalna, sucha

Skład jest w trakcie moderacji.

• waniliowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil,Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 15985 (FD&C Yellow No. 6) /kakaowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Glycine Soja Oil, Arachis Hypogaea Oil, Juglans Regia Shell Oil, Theobroma Cacao Butter, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5). /oliwkowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Olea Europaea Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10) /kokosowe/Aqua (Water), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Elthylhexanoate, Butyspermum Parkii (shea Butter), Caprylic / Capric Trygliceryde, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Clycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,2-Diol, Parfum (Fragance), Coumarin

Kokosowe

Nie ma słów by opisać jak cudowne jest to masełko! Prawdziwa kokosowa terapia zmysłów, bo zapach jest tak naturalny, tak intensywny i tak trwały. Zostaje na skórze nawet całą noc po zastosowaniu. Przyjemnie można się nim rozkoszować i wszystko nim pachnie, pościel, piżama - cudo!
Delikatna konsystencja, bardziej kremu niż masła, szybko-wchłanialna formuła, bardzo dobry poślizg, tzn. dobrze się to rozsmarowuje. Niewielka ilość wystarcza mi na jednorazowe użycie. Skóra całego ciała jest niebiańsko gładka, delikatna, rozjaśniona, zdrowa i świeża. Nie lepi się, nie przeszkadza w ciągu dnia, nawet w ciepłe. Wieczorem podczas prysznica czuję, że delikatnie spływa ze skóry. Bardzo lubię ten produkt i to jedno z moich ulubionych masełek! Do tego ta cena w porównaniu do jakości jest cudowna. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569941].usefull || 0 }}% pomocna.

średnio

kupiłam go chciałam spróbować. Ale nie jestem zbytnio zadowolona jak dla mnie źle się wchłania choć skóra po jego użyciu jest przyjemna w dotyku. Zapach za to jest atutem tego masła no i oczywiście cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1549941].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja Ziaji

Nawilżają, chronią skórę przed wysuszeniem, bardzo dobre w okresie jesienno-zimowym, jak dla mnie latem są zbyt "tłuste".

Plusy:
- bardzo głęboko nawilża
-od pierwszego użycia czuć różnicę w odżywieniu skóry
-dostępność
-wydajność
-cena
-zapach

Minusy:
-dość długo się wchłaniają

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1504596].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja jak się przygotować

kakaowy

Zawsze używam w momencie kiedy posiadam już opaleniznę, dla nawilżenia o wzmocnienia efektu,
ładnie pachnie,
szybko się wchłania,
nie klei się
przyzwoicie nawilża,
wydajne,
bardzo przystępne cenowo
poręczne opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491986].usefull || 0 }}% pomocna.

miłe

Masło kakaowe to miłe zaskoczona, cudownie pachnie, dobrze nawilża skóre. Chętnie wypróbuje inne wersje zapachowe. Na szczęście w przystępnej cenie bo szybko się kończy. Mam nadzieję że pozostałe też będą tak smakowite.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490451].usefull || 0 }}% pomocna.

masło kakaowe

Użyłam tylko jedno opakowanie bo jak dla mnie efekt był niewystarczający, produkt zbytnio się kleił i dłuuuugo wchłaniał. Jedynym plusem była cena i delikatny zapach rozpieszczający zmysły.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441836].usefull || 0 }}% pomocna.

Obłędny zapach

Używam wersji kakaowej, to moja ulubiona :) Próbowałam też kokosowej i oliwkowej ale waniliowej niestety nie udało mi się jeszcze znaleźć (nawet w salonach Ziaji) :(

Na plus:
+ kakaowa pięknie pachnie, bardzo naturalnie, jak budyń śmietankowo-kakaowy
+ dobrze się wchłania
+ lekka konsystencja
+ nie lepi się do ubrań
+ delikatnie nawilża
+ duże opakowanie

Na minus:
- nie ma nigdzie waniliowej
- raz zdarzyło mi się kupić pudełeczko do połowy puste (w środku była duża "bańka powietrza")
- oliwkowa niestety mnie uczuliła

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1438831].usefull || 0 }}% pomocna.

Takie sobie masełko

Masło Ziaja Kakaowe miałam już jakiś czas temu, ostatecznie trafiło do mamy. Dla mnie masło te było zbyt tłuste, za długo się wchłaniało a ciało długo pozostawało tłuste, lepiące się, klejące. Sądzę, że produkt ten sprawdzi się przy bardzo suchej skórze. Krem pachnie trochę takim sztucznym kakao, trochę chemią. Zapach jest intensywny i długo pozostaje na skórze. Masło te łatwo się rozprowadza, jest wydajne i ma wygodne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1430931].usefull || 0 }}% pomocna.

kupiłam skuszona zapachem

Uwielbiam kakao, uwielbiam czekoladę!
i kupiłam tylko i wyłącznie przez zapach kakaowy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410226].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo wydajne

masła te mają wspaniałe, intensywne zapachy, które długo utrzymują się na skórze. Skład tych produktów jest przyjemny dla skóry. Po użyciu czuć nawilżenie, ciało jest miekkie w dotyku. wystarczy niewielka ilość, aby użyć je na całe ciało. Jest więc bardzo wydajne i tanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398206].usefull || 0 }}% pomocna.