Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Cena już od 10,01 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Liporegeneracja skóry uzupełnia niedobory lipidów regeneruje barierę ochronną, poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku.
Ma przyjemny zapach waniliowo-miodowy, kakaowo-śmietankowy, oliwkowo-cytrynowy - w zależności od wersji
UWAGA! Masło bursztynowe znajduje się w kategorii balsamów brązujących.

balsamy
masło
100 – 250ml
Skóra
normalna, sucha

Skład jest w trakcie moderacji.

• waniliowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil,Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 15985 (FD&C Yellow No. 6) /kakaowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Glycine Soja Oil, Arachis Hypogaea Oil, Juglans Regia Shell Oil, Theobroma Cacao Butter, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5). /oliwkowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Olea Europaea Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10) /kokosowe/Aqua (Water), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Elthylhexanoate, Butyspermum Parkii (shea Butter), Caprylic / Capric Trygliceryde, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Clycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,2-Diol, Parfum (Fragance), Coumarin

Rewelacja Ziaji

Nawilżają, chronią skórę przed wysuszeniem, bardzo dobre w okresie jesienno-zimowym, jak dla mnie latem są zbyt "tłuste".

Plusy:
- bardzo głęboko nawilża
-od pierwszego użycia czuć różnicę w odżywieniu skóry
-dostępność
-wydajność
-cena
-zapach

Minusy:
-dość długo się wchłaniają

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1504596].usefull || 0 }}% pomocna.

kakaowy

Zawsze używam w momencie kiedy posiadam już opaleniznę, dla nawilżenia o wzmocnienia efektu,
ładnie pachnie,
szybko się wchłania,
nie klei się
przyzwoicie nawilża,
wydajne,
bardzo przystępne cenowo
poręczne opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491986].usefull || 0 }}% pomocna.

miłe

Masło kakaowe to miłe zaskoczona, cudownie pachnie, dobrze nawilża skóre. Chętnie wypróbuje inne wersje zapachowe. Na szczęście w przystępnej cenie bo szybko się kończy. Mam nadzieję że pozostałe też będą tak smakowite.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490451].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit jak stosować kosmetyki

Używa produktu od: próbka

masło kakaowe

Użyłam tylko jedno opakowanie bo jak dla mnie efekt był niewystarczający, produkt zbytnio się kleił i dłuuuugo wchłaniał. Jedynym plusem była cena i delikatny zapach rozpieszczający zmysły.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441836].usefull || 0 }}% pomocna.

Obłędny zapach

Używam wersji kakaowej, to moja ulubiona :) Próbowałam też kokosowej i oliwkowej ale waniliowej niestety nie udało mi się jeszcze znaleźć (nawet w salonach Ziaji) :(

Na plus:
+ kakaowa pięknie pachnie, bardzo naturalnie, jak budyń śmietankowo-kakaowy
+ dobrze się wchłania
+ lekka konsystencja
+ nie lepi się do ubrań
+ delikatnie nawilża
+ duże opakowanie

Na minus:
- nie ma nigdzie waniliowej
- raz zdarzyło mi się kupić pudełeczko do połowy puste (w środku była duża "bańka powietrza")
- oliwkowa niestety mnie uczuliła

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1438831].usefull || 0 }}% pomocna.

Takie sobie masełko

Masło Ziaja Kakaowe miałam już jakiś czas temu, ostatecznie trafiło do mamy. Dla mnie masło te było zbyt tłuste, za długo się wchłaniało a ciało długo pozostawało tłuste, lepiące się, klejące. Sądzę, że produkt ten sprawdzi się przy bardzo suchej skórze. Krem pachnie trochę takim sztucznym kakao, trochę chemią. Zapach jest intensywny i długo pozostaje na skórze. Masło te łatwo się rozprowadza, jest wydajne i ma wygodne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1430931].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

kupiłam skuszona zapachem

Uwielbiam kakao, uwielbiam czekoladę!
i kupiłam tylko i wyłącznie przez zapach kakaowy <3
Jednak jak dla mnie jest za tłuste, mam jakieś zboczenie na punkcie tłustych produktów. Może mi się tylko zdaje jednak dla mnie jest zbyt ciężkie. Gdyby było bardziej nawilżające bez tłustego efektu byłoby ok.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410226].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo wydajne

masła te mają wspaniałe, intensywne zapachy, które długo utrzymują się na skórze. Skład tych produktów jest przyjemny dla skóry. Po użyciu czuć nawilżenie, ciało jest miekkie w dotyku. wystarczy niewielka ilość, aby użyć je na całe ciało. Jest więc bardzo wydajne i tanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398206].usefull || 0 }}% pomocna.

Klasyk za grosze

Ziajkowe masła do ciała są naprawdę bardzo fajne. We wszystkich możliwych wariantach. Bardzo lubię ten oliwkowy-chyba najbardziej ze wszystkich, ale inne też są w porządku.
+fajnie nawilża
+odżywia, wygładza
+przyjemnie pachnie
+radzi sobie nawet z suchą skórą
+nie uczula, nie podrażnia
+wygodne opakowanie w słoiczku
+bardzo wydajny
+konsystencja masła dzięki czemu zużywamy na raz niewielką jego ilość
+tani i łatwo go kupić niemal wszędzie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395996].usefull || 0 }}% pomocna.

Raj dla ciała

.Masło przyjemnie się rozprowadza. Ładnie się wchłania i nawilża ciało, a przy tym pięknie pachnie. Kocham produkty o zapachu kakao, kokosa. Z ręką na sercu mogę polecić ten produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395716].usefull || 0 }}% pomocna.