Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Liporegeneracja skóry uzupełnia niedobory lipidów regeneruje barierę ochronną, poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku.
Ma przyjemny zapach waniliowo-miodowy, kakaowo-śmietankowy, oliwkowo-cytrynowy - w zależności od wersji
UWAGA! Masło bursztynowe znajduje się w kategorii balsamów brązujących.

balsamy
masło
100 – 250ml
Skóra
normalna, sucha

Skład jest w trakcie moderacji.

• waniliowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil,Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 15985 (FD&C Yellow No. 6) /kakaowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Glycine Soja Oil, Arachis Hypogaea Oil, Juglans Regia Shell Oil, Theobroma Cacao Butter, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5). /oliwkowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Olea Europaea Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10) /kokosowe/Aqua (Water), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Elthylhexanoate, Butyspermum Parkii (shea Butter), Caprylic / Capric Trygliceryde, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Clycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,2-Diol, Parfum (Fragance), Coumarin

Zawsze do niego wracam

Świetny produkt, który nigdy mi się nie znudzi. Gama zapachów jest uniwersalna i przyjemna oraz dobrze stonowana. Swetnie, że nie zostawia smug na ciele po rozprowadzeniu

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1581041].usefull || 0 }}% pomocna.

Kokosowe

Nie ma słów by opisać jak cudowne jest to masełko! Prawdziwa kokosowa terapia zmysłów, bo zapach jest tak naturalny, tak intensywny i tak trwały. Zostaje na skórze nawet całą noc po zastosowaniu. Przyjemnie można się nim rozkoszować i wszystko nim pachnie, pościel, piżama - cudo!
Delikatna konsystencja, bardziej kremu niż masła, szybko-wchłanialna formuła, bardzo dobry poślizg, tzn. dobrze się to rozsmarowuje. Niewielka ilość wystarcza mi na jednorazowe użycie. Skóra całego ciała jest niebiańsko gładka, delikatna, rozjaśniona, zdrowa i świeża. Nie lepi się, nie przeszkadza w ciągu dnia, nawet w ciepłe. Wieczorem podczas prysznica czuję, że delikatnie spływa ze skóry. Bardzo lubię ten produkt i to jedno z moich ulubionych masełek! Do tego ta cena w porównaniu do jakości jest cudowna. Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569941].usefull || 0 }}% pomocna.

średnio

kupiłam go chciałam spróbować. Ale nie jestem zbytnio zadowolona jak dla mnie źle się wchłania choć skóra po jego użyciu jest przyjemna w dotyku. Zapach za to jest atutem tego masła no i oczywiście cena

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1549941].usefull || 0 }}% pomocna.
depilacja opóźnianie porostu włosów

Rewelacja Ziaji

Nawilżają, chronią skórę przed wysuszeniem, bardzo dobre w okresie jesienno-zimowym, jak dla mnie latem są zbyt "tłuste".

Plusy:
- bardzo głęboko nawilża
-od pierwszego użycia czuć różnicę w odżywieniu skóry
-dostępność
-wydajność
-cena
-zapach

Minusy:
-dość długo się wchłaniają

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1504596].usefull || 0 }}% pomocna.

kakaowy

Zawsze używam w momencie kiedy posiadam już opaleniznę, dla nawilżenia o wzmocnienia efektu,
ładnie pachnie,
szybko się wchłania,
nie klei się
przyzwoicie nawilża,
wydajne,
bardzo przystępne cenowo
poręczne opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491986].usefull || 0 }}% pomocna.

miłe

Masło kakaowe to miłe zaskoczona, cudownie pachnie, dobrze nawilża skóre. Chętnie wypróbuje inne wersje zapachowe. Na szczęście w przystępnej cenie bo szybko się kończy. Mam nadzieję że pozostałe też będą tak smakowite.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490451].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

masło kakaowe

Użyłam tylko jedno opakowanie bo jak dla mnie efekt był niewystarczający, produkt zbytnio się kleił i dłuuuugo wchłaniał. Jedynym plusem była cena i delikatny zapach rozpieszczający zmysły.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441836].usefull || 0 }}% pomocna.

Obłędny zapach

Używam wersji kakaowej, to moja ulubiona :) Próbowałam też kokosowej i oliwkowej ale waniliowej niestety nie udało mi się jeszcze znaleźć (nawet w salonach Ziaji) :(

Na plus:
+ kakaowa pięknie pachnie, bardzo naturalnie, jak budyń śmietankowo-kakaowy
+ dobrze się wchłania
+ lekka konsystencja
+ nie lepi się do ubrań
+ delikatnie nawilża
+ duże opakowanie

Na minus:
- nie ma nigdzie waniliowej
- raz zdarzyło mi się kupić pudełeczko do połowy puste (w środku była duża "bańka powietrza")
- oliwkowa niestety mnie uczuliła

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1438831].usefull || 0 }}% pomocna.

Takie sobie masełko

Masło Ziaja Kakaowe miałam już jakiś czas temu, ostatecznie trafiło do mamy. Dla mnie masło te było zbyt tłuste, za długo się wchłaniało a ciało długo pozostawało tłuste, lepiące się, klejące. Sądzę, że produkt ten sprawdzi się przy bardzo suchej skórze. Krem pachnie trochę takim sztucznym kakao, trochę chemią. Zapach jest intensywny i długo pozostaje na skórze. Masło te łatwo się rozprowadza, jest wydajne i ma wygodne opakowanie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1430931].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

kupiłam skuszona zapachem

Uwielbiam kakao, uwielbiam czekoladę!
i kupiłam tylko i wyłącznie przez zapach kakaowy <3
Jednak jak dla mnie jest za tłuste, mam jakieś zboczenie na punkcie tłustych produktów. Może mi się tylko zdaje jednak dla mnie jest zbyt ciężkie. Gdyby było bardziej nawilżające bez tłustego efektu byłoby ok.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410226].usefull || 0 }}% pomocna.