Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Cena już od 7,65 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zgłaszająca osoba: Hosenka*

Liporegeneracja skóry uzupełnia niedobory lipidów regeneruje naturalną barierę ochronną, wyraźnie poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku.

Zawiera:

- OMEGA 3, OMEGA 6 - grupa NNKT, niezbędnych do prawidłowego odżywienia, nawilżenia i ochrony skóry.

- WITAMINĘ E - "witaminę młodości"

Ma przyjemny zapach waniliowo-miodowy, kakaowo-śmietankowy, oliwkowo-cytrynowy - w zależności od wersji.

UWAGA! Masło bursztynowe znajduje się w kategorii balsamów brązujących.

Skład: /waniliowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil,Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 15985 (FD&C Yellow No. 6).

/kakaowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Glycine Soja Oil, Arachis Hypogaea Oil, Juglans Regia Shell Oil, Theobroma Cacao Butter, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5).

/oliwkowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Olea Europaea Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10).

/kokosowe/Aqua (Water), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Elthylhexanoate, Butyspermum Parkii (shea Butter), Caprylic / Capric Trygliceryde, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Clycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,2-Diol, Parfum (Fragance), Coumarin

Cena: 8zł-13zł / 200ml

Nieco za słodki

Uwielbiam kosmetyki o zapachu kokosa, a dodatkowo zachęcona opiniami na KWC postanowiłam kupić to masełko. Bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, nawilża, skóra jest po nim miękka i gładka, jednak niestety zapach jest na tyle słodki, że muszę używać go wymiennie z innymi balsamami. Produkt jest bardzo dobry, jednak za zbyt intensywny zapach daję mu tylko 4 gwiazdki.

+nawilża i pozostawia skórę miękką,
+dość szybko się wchłania,
+nie podrażnia nóg po goleniu,
+gęsta konsystencja sprawia, że dobrze się rozsmarowuje,
+praktyczne i małe opakowanie, dobrze się zakręca, można zużyć cały produkt do końca,
+dość wydajne,

+/- zapach na początku bardzo mi się spodobał, jednak już po kilku dniach codziennego smarowania miałam dość, ten kokos jest tak słodki, że aż mdły.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1357466].usefull || 0 }}% pomocna.

Kakaowy potwór.

Gdyby twórca Ulicy Sezamkowej poznał to masło, pewnie przemianowałby Ciasteczkowego na Kakaowego, ewntualnie potwora na stwora.
Bo potwór jest tylko jeden.

Masło jest potwornie tłuste i ma potwornie intensywny zapach. Bynajmniej nie kakao, tylko czegoś czekoladopodobnego.
Tak wiem, nie powinnam narzekać, bo trafiłam na solidny produkt, w istocie maślany, a nie żadne pitu, pitu, ale tak się przyzwyczaiłam do maślanej konsystencji jako gęstego balsamu, że solennie się zawiodłam. Upiorny zapach długo mnie prześladował. Aż w końcu wykończyłam, do połowy a resztę oddałam. Nie dałam rady.
Działanie: po wklepaniu i starciu nadmiaru masła ręcznikiem, skóra była miękka. I to tyle.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1341141].usefull || 0 }}% pomocna.

Milutki

Posiadam czekoladowe masełko. Bardzo tanie, ślicznie pachnie (przygotowałam się na zapach, który będzie za mocny bo tak wywnioskowałam po kilku recenzjach jednak dla mnie jest idealne). Faktycznie skóra długo pachnie, ale nie przesadnie. Fajnie się rozprowadza i wchłania. Jest wydajne, opakowanie łatwo otworzyć. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1330751].usefull || 0 }}% pomocna.

pierwsza depilacja bikini

Uwielbiam

Uwielbiam te masła za wszystko a w szczególności kakaowe i kokosowe za ich zapachy. Są bardzo intensywne, dlatego bardziej wrażliwym mogą przeszkadzać, natomiast jak dla mnie idealne. Wygodne opakowania z których bez problemu można zużyć produkt do końca. Bardzo dobrze nawilżają, nawet stopy a w przypadku moich było to duże wyzwanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1315681].usefull || 0 }}% pomocna.

Za mocny

Za mocny zapach, za tłusta konsystencja. Po użyciu tego masła (miałam kakaowe) miałam ochotę od razu wrócić pod prysznic! Rano zapach na skórze też był mocny, pachniała pościel i piżama. Lubię mocne zapachy i to może wydawać się fajne z opisu, ale w kontekście akurat tego zapachu było bardzo męczące.

Plusy:
+niska cena
+wygodne opakowanie

Minusy:
-za tłuste
-męczący, duszący zapach, który po kilku godzinach staje się jeszcze bardziej nieprzyjemny
-właściwie się nie wchłania
-jest na tyle gęste, że ciężko je rozsmarować
-nie zauważyłam szczególnego efektu nawilżenia czy odżywienia skóry

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241846].usefull || 0 }}% pomocna.

KAKAOWE

Duże opakowanie, łatwo wygrzebać go do końca, zapach bardzo intensywny i zdecydowanie nie dla każdego. Mnie nie przeszkadzał, ale pachniał wszędzie, pościel, piżama i rano również czuć go na ciele. Idealny na zimę, na lato raczej zbyt mocny zapach. Czasami smarowałam sobie nim stopy i fajnie je regenerował, rano były bardzo gładkie. Cena to groszowe sprawy za dużą pojemność. Bardzo wydajny, mi starczył na całą zimę, a na wiosnę zaopatrzyłam się w inny, bardziej wiosenny. POLECAM!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218103].usefull || 0 }}% pomocna.

Love <3

Mam masło kokosowe, kakaowe i multimodeling, kiedyś miałam też waniliowe.
Opakiwania są naprawde ładne, kolorowe, praktyczne nie ma na co narzekać.
Kokosowe i kakaowe mają nieco geśtszą konsystencje niż modelujące, któremu bliżej do balsamu niż masła. Ale wszystkie nawilżają bardzo dobrze, a midelujące didatkowo lekko napina skóre.
Rozsmarowują się wybornie, żadnego mazania czy smug. Kakaowe trzeba dokładnie wcierać bo ma lekki kolor;)
Składy są bardzo fajne, zero parafiny, oleje wysoko w skladzie, a modelujące ma naprawde sporo ekstraktów.
Zapachy to chyba coś dzięki czemu te produkty są tak popularne. Kakaowy to zapach którego nie umjem opisać. Słodki ale njemdlący, no poprostu słynny zapach kakaowej serii ziaji. Każdy kto używał czegokolwiek z tej serii wie o czym mòwie ;) Kokos pachnie ładnie nienachanie, niczym kokosowe Danio. Nie jest to typowy zapach wiòrków. Modelujące masło oachnue orzeźwiająco, lekko cytrusowo.
Oczywiscue warto wspomnieć o niskiej cenie i dobrej dostępności

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1216743].usefull || 0 }}% pomocna.

kakaowe love it!

Love it!

Kupiłam w przy osiedlowej drogerii, bo zabrakło mi mazidła po prysznicu. Otworzyłam 200ml plastikowy słoiczek, i powalił mnie przeboski zapach prawdziwego kakao. No cudo. Zapach utrzymywał mi długo na skórze, na piżamie jeszcze dłużej. A mój pan jak weszłam do pokoju powiedział, że czuć go z daleka. Aleja tu o zapachu, a o właściwościach ani mru mru, już się poprawiam.
Nawilża, mi skórę jak mało który. Nie wielka ilość sprawia, że skórę mam delikatną, jak niemowlę, owszem, nie napręża jej, nie wygładza, ale i tak jest całkiem spoko.
Nie pozostawia filtru, co jest dużym plusem, bo prysznic z rana, i to masełko to idealny pomysł, nie kleją się do ubrań.
Konsystencja masłowata jak na masło przystało. :)
Jak spotkam inne maziła z tej serii to z chęcią kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1211763].usefull || 0 }}% pomocna.

znamy się od lat :)

Krem ten znam i stosuję od wielu lat. Często też np. noszę go w torebce jako krem do rąk, zabieram na plażę w roli kremu do opalania czy nakładam na noc grubą warstwę na stop, łokcie i dłonie. Lubię jego kakaowy zapach i kremową, ale lekką konsystencję- choć może sprawiać wrażenie rozwarstwienia kremu. Za taką cenę zniosę tę niedogodność :)

Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1208123].usefull || 0 }}% pomocna.

Polskie i dobre produkty

Kupuję krem oliwkowy i czasem kakaowy (chociaż wkurza mnie jego zapach;))
Oba fajnie nawilżają i są wydajne, bardzo tanie i świetnie natłuszczają skórę szczególnie zimą! Minus jest taki, że pod podkład go nie dam bo jest za ciężki i czuję jakbym miała smugi na twarzy, za to na noc jest w porządku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1175343].usefull || 0 }}% pomocna.