Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Cena już od 7,65 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zgłaszająca osoba: Hosenka*

Liporegeneracja skóry uzupełnia niedobory lipidów regeneruje naturalną barierę ochronną, wyraźnie poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku.

Zawiera:

- OMEGA 3, OMEGA 6 - grupa NNKT, niezbędnych do prawidłowego odżywienia, nawilżenia i ochrony skóry.

- WITAMINĘ E - "witaminę młodości"

Ma przyjemny zapach waniliowo-miodowy, kakaowo-śmietankowy, oliwkowo-cytrynowy - w zależności od wersji.

UWAGA! Masło bursztynowe znajduje się w kategorii balsamów brązujących.

Skład: /waniliowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil,Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 15985 (FD&C Yellow No. 6).

/kakaowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Glycine Soja Oil, Arachis Hypogaea Oil, Juglans Regia Shell Oil, Theobroma Cacao Butter, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5).

/oliwkowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Olea Europaea Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10).

/kokosowe/Aqua (Water), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Elthylhexanoate, Butyspermum Parkii (shea Butter), Caprylic / Capric Trygliceryde, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Clycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,2-Diol, Parfum (Fragance), Coumarin

Cena: 8zł-13zł / 200ml

Używa produktu od: próbka

masło kakaowe

Użyłam tylko jedno opakowanie bo jak dla mnie efekt był niewystarczający, produkt zbytnio się kleił i dłuuuugo wchłaniał. Jedynym plusem była cena i delikatny zapach rozpieszczający zmysły.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441836].usefull || 0 }}% pomocna.

Obłędny zapach

Używam wersji kakaowej, to moja ulubiona :) Próbowałam też kokosowej i oliwkowej ale waniliowej niestety nie udało mi się jeszcze znaleźć (nawet w salonach Ziaji) :(

Na plus:
+ kakaowa pięknie pachnie, bardzo naturalnie, jak budyń śmietankowo-kakaowy
+ dobrze się wchłania
+ lekka konsystencja
+ nie lepi się do ubrań
+ delikatnie nawilża
+ duże opakowanie

Na minus:
- nie ma nigdzie waniliowej
- raz zdarzyło mi się kupić pudełeczko do połowy puste (w środku była duża "bańka powietrza")
- oliwkowa niestety mnie uczuliła

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1438831].usefull || 0 }}% pomocna.

Takie sobie masełko

Masło Ziaja Kakaowe miałam już jakiś czas temu, ostatecznie trafiło do mamy. Dla mnie masło te było zbyt tłuste, za długo się wchłaniało a ciało długo pozostawało tłuste, lepiące się, klejące. Sądzę, że produkt ten sprawdzi się przy bardzo suchej skórze. Krem pachnie trochę takim sztucznym kakao, trochę chemią. Zapach jest intensywny i długo pozostaje na skórze. Masło te łatwo się rozprowadza, jest wydajne i ma wygodne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1430931].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

kupiłam skuszona zapachem

Uwielbiam kakao, uwielbiam czekoladę!
i kupiłam tylko i wyłącznie przez zapach kakaowy <3
Jednak jak dla mnie jest za tłuste, mam jakieś zboczenie na punkcie tłustych produktów. Może mi się tylko zdaje jednak dla mnie jest zbyt ciężkie. Gdyby było bardziej nawilżające bez tłustego efektu byłoby ok.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410226].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo wydajne

masła te mają wspaniałe, intensywne zapachy, które długo utrzymują się na skórze. Skład tych produktów jest przyjemny dla skóry. Po użyciu czuć nawilżenie, ciało jest miekkie w dotyku. wystarczy niewielka ilość, aby użyć je na całe ciało. Jest więc bardzo wydajne i tanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398206].usefull || 0 }}% pomocna.

Klasyk za grosze

Ziajkowe masła do ciała są naprawdę bardzo fajne. We wszystkich możliwych wariantach. Bardzo lubię ten oliwkowy-chyba najbardziej ze wszystkich, ale inne też są w porządku.
+fajnie nawilża
+odżywia, wygładza
+przyjemnie pachnie
+radzi sobie nawet z suchą skórą
+nie uczula, nie podrażnia
+wygodne opakowanie w słoiczku
+bardzo wydajny
+konsystencja masła dzięki czemu zużywamy na raz niewielką jego ilość
+tani i łatwo go kupić niemal wszędzie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395996].usefull || 0 }}% pomocna.

Raj dla ciała

.Masło przyjemnie się rozprowadza. Ładnie się wchłania i nawilża ciało, a przy tym pięknie pachnie. Kocham produkty o zapachu kakao, kokosa. Z ręką na sercu mogę polecić ten produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395716].usefull || 0 }}% pomocna.

Nieco za słodki

Uwielbiam kosmetyki o zapachu kokosa, a dodatkowo zachęcona opiniami na KWC postanowiłam kupić to masełko. Bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, nawilża, skóra jest po nim miękka i gładka, jednak niestety zapach jest na tyle słodki, że muszę używać go wymiennie z innymi balsamami. Produkt jest bardzo dobry, jednak za zbyt intensywny zapach daję mu tylko 4 gwiazdki.

+nawilża i pozostawia skórę miękką,
+dość szybko się wchłania,
+nie podrażnia nóg po goleniu,
+gęsta konsystencja sprawia, że dobrze się rozsmarowuje,
+praktyczne i małe opakowanie, dobrze się zakręca, można zużyć cały produkt do końca,
+dość wydajne,

+/- zapach na początku bardzo mi się spodobał, jednak już po kilku dniach codziennego smarowania miałam dość, ten kokos jest tak słodki, że aż mdły.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1357466].usefull || 0 }}% pomocna.

Kakaowy potwór.

Gdyby twórca Ulicy Sezamkowej poznał to masło, pewnie przemianowałby Ciasteczkowego na Kakaowego, ewntualnie potwora na stwora.
Bo potwór jest tylko jeden.

Masło jest potwornie tłuste i ma potwornie intensywny zapach. Bynajmniej nie kakao, tylko czegoś czekoladopodobnego.
Tak wiem, nie powinnam narzekać, bo trafiłam na solidny produkt, w istocie maślany, a nie żadne pitu, pitu, ale tak się przyzwyczaiłam do maślanej konsystencji jako gęstego balsamu, że solennie się zawiodłam. Upiorny zapach długo mnie prześladował. Aż w końcu wykończyłam, do połowy a resztę oddałam. Nie dałam rady.
Działanie: po wklepaniu i starciu nadmiaru masła ręcznikiem, skóra była miękka. I to tyle.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1341141].usefull || 0 }}% pomocna.

Milutki

Posiadam czekoladowe masełko. Bardzo tanie, ślicznie pachnie (przygotowałam się na zapach, który będzie za mocny bo tak wywnioskowałam po kilku recenzjach jednak dla mnie jest idealne). Faktycznie skóra długo pachnie, ale nie przesadnie. Fajnie się rozprowadza i wchłania. Jest wydajne, opakowanie łatwo otworzyć. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1330751].usefull || 0 }}% pomocna.