Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Liporegeneracja skóry uzupełnia niedobory lipidów regeneruje barierę ochronną, poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku.
Ma przyjemny zapach waniliowo-miodowy, kakaowo-śmietankowy, oliwkowo-cytrynowy - w zależności od wersji
UWAGA! Masło bursztynowe znajduje się w kategorii balsamów brązujących.

balsamy
masło
100 – 250ml
Skóra
normalna, sucha

Skład jest w trakcie moderacji.

• waniliowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil,Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 15985 (FD&C Yellow No. 6) /kakaowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Glycine Soja Oil, Arachis Hypogaea Oil, Juglans Regia Shell Oil, Theobroma Cacao Butter, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5). /oliwkowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Olea Europaea Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10) /kokosowe/Aqua (Water), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Elthylhexanoate, Butyspermum Parkii (shea Butter), Caprylic / Capric Trygliceryde, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Clycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,2-Diol, Parfum (Fragance), Coumarin

Bogate masła

Niesamowicie nawilżają, osobiście najbardziej lubie kakaowe ze zwględdu na cudowny zapach. Cena w porównaniu do jakości to cos wspaniałego. Sprawdza się do całego ciała. Masło się nie wchłania bardzo szybko, dlatego jeśli ktoś nie lubi tego uczucia "po" to radzę tylko nakładać na wieczór.

Masło do ciała ZIAJA

Masło Fajnie nawilża ijest wydajne. Konsystencja pozwala na szybkie rozsmarowanie i wchłanialność. Cena adekwatna, idealne masło do codziennej pielęgnacji

Polecam, ale nie wszystkie

Uwielbiam masło oliwkowe! Doskonale nawilża, szybko się wchłania, zapach jest ponadczasowy. Nie uczula przy AZS. Kakaowe się u mnie nie sprawdziło, zapach odrzucający, efekt nawilżenia zdecydowanie gorszy niż przy oliwkowym. Jestem ciekawa waniliowego, ale jeszcze go nie spotkałam.

Wspomnienia z wakacji

Bardzo przyjemnie pachnące masło do ciała o bardzo lekkiej konsystencji. Najczęściej go zabieram ze sobą na wakacje, ponieważ uwielbiam słodycz kakaa.Fajnie rozprowadza się po ciele i szybko wchłania. Dobra ochrona i nawilżenie ciała.

Bardzo lubię kiedy potrzebuje natłuszczenia

Uwielbiam Kokosowe i kakaowe. Jest delikatnie natłuszczajace ale bez przesady. Nie klei się i nie spływa. Skład jest przyzwoity. Bardzo dobrze sprawdza się na każdą porę roku.

Zapachowe masełko

Piękny zapach, wszystkie przetestowane jednak kakaowe zagościło na dłużej. Dobrze nawilża i sprawia że skóra jest bardziej elastyczna.
Polecam przy suchej skórze jako kosmetyk do pielęgnacji na co dzień.

Ok

Bardzo lubie te masła z ziaji. Dobrze nawilzaja i super pachną. Skora jest po nich delikatna i mięciutki. A cena niska. Masła są wydajne. Mialam wszystkie zapachy . najbardziej lubie kakaowe.

Najbardziej apetyczne zapachy

Jeden z moich ulubieńców do pielęgnacji ciała. Produkt idealny - niska cena, dostępność, cudowne zapachy oraz nawilżenie. Czego chcieć więcej? :) Formuła masełka jest bardzo lekka, produkt przyjemnie naklada się na ciało, idealnie się rozsmarowuje. Wchłanialność jest dość szybka, a nawilżenie widoczne od zaraz. Zapachy są naprawdę obłędne i utrzymują się na skórze po aplikacji przez długi czas. Mój ulubiony wariant to kakao, ale polecam także kokosa :) produkt znajduje się w prostym sloiczku, co nie jest moim ulubionym rozwiązaniem, ponieważ o wiele wygodniej nakłada mi się balsamy wyciskane lub z pompką. No, ale za te cenę można mu to wybaczyć. Masło jest w miarę wydajne i wystarcza na co najmniej pół roku. Myślę, że powinien sprawdzić się każdej kobietce :)

Każdy go zna, każdy uwielbia

Wersja kokosowa, to oczywiście moja ulubiona z wersji tych maluchów.
Świetnie sprawdza się w domu i w podróży.

Jest dość gęsty, ale bardzo współpracujący podczas rozsmarowywania. Świetnie nawilża i odświeża skórę. Nie zapycha. Bardzo fajne, poręczne opakowanie, które nie zacina się.

zwykł krem

Muszę przyznać, że pachnie pięknie, a zapach utrzymuje się na skórze. Niestety jest okropnie tłusty i pozostawia tłustą warstwę na skórze, nie wchłania się dobrze.
Jednak mimo wszystko dobrze nawilża, skóra wydaje się po jego użyciu zdrowsza i milsza w dotyku. Dodatkowo nie podrażnia.

Miałam oliwkowe i jest fajne

Miałam a raczej mam bo dostałam 4 sztuki. Mama robiła zakupy i jak zobaczyła cenę to wzięła więcej bo jak stwierdziła "to przecież Ziaja".
Kupiła je za jakieś 5 zł i za te cenę jest naprawdę fajne.
Nie przepadam za Ziają ale ich kosmetyki nigdy mnie nie uczuliły.
I tak samo ten kosmetyk. Dobrze nawilża, nie uczula, jest łagodne.
Jest bez szału ale to taki "must have" każdej kosmetyczki bo zawsze się może przydać.

Świetnie nawilża

Bardzo lubię kosmetyki z tej serii, głównie ze względu na boskie zapachy. Moim ulubieńcem jest masło kakaowe. Opakowania mają prostą szatę graficzną, charakterystyczną dla marki i prezentują się przyjemnie dla oka. Słoiczki są wygodne a znajdujące się w nich kosmetyki jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Bardzo spodobał mi się zapach kakaowego masła, jest słodki i przyjemny. Balsam jest dość tłusty dlatego ja stosuję je głównie przy wieczornej pielęgnacji kiedy mam trochę czasu. Długo się wchłania. Kosmetyk bardzo dobrze nawilża i jestem z niego zadowolona. Na pewno sięgnę po kolejne opakowania

Masło kakaowe

Spośród 4 wymienionych nie używałam tylko waniliowego (jakoś nie spotykane przeze mnie, ale może ja je po prostu przeoczyłam).

Często kupuje w drogerii Ziaja maseczki na zapas, płyny do higieny intymnej i zdarzy mi się z ciekawości chwycić jakiś balsam, żel pod prysznic czy maskę. Ziaję kupuje tez w Rossman, ale znajduję ją też czasem w spożywczych sklepach.

Oliwkowe - niezbyt mnie zachwyciło, takie za ciężkawe, zapach też niezbyt mi leży, ale odżywia bez podrażnień.

Kokosowe- jednak wolę masło kokosowe, zapach kokosów w drogeryjnych kosmetykach po jakimś czasie zaczyna mnie drażnić. Lżejsze od oliwkowego, dobrze się wchłania, nawilża, nie podrażnia.

Kakaowe- najfajniejsze jak żel pod prysznic, i zapach i działanie, tak samo mało wydajne, ale zapach jest bardzo ładny, trzyma się dłużej niż po żelu, nawilżająco - odżywcze działanie, koloryt skóry zmienia się nieznacznie (mam dość jasną skórę).Nie podrażnia.