Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Sprawdź ceny produktu

Liporegeneracja skóry uzupełnia niedobory lipidów regeneruje barierę ochronną, poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku.
Ma przyjemny zapach waniliowo-miodowy, kakaowo-śmietankowy, oliwkowo-cytrynowy - w zależności od wersji
UWAGA! Masło bursztynowe znajduje się w kategorii balsamów brązujących.

balsamy
masło
100 – 250ml
Skóra
normalna, sucha

Skład jest w trakcie moderacji.

• waniliowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil,Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 15985 (FD&C Yellow No. 6) /kakaowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Glycine Soja Oil, Arachis Hypogaea Oil, Juglans Regia Shell Oil, Theobroma Cacao Butter, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5). /oliwkowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Olea Europaea Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10) /kokosowe/Aqua (Water), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Elthylhexanoate, Butyspermum Parkii (shea Butter), Caprylic / Capric Trygliceryde, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Clycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,2-Diol, Parfum (Fragance), Coumarin

Bogate masła

Niesamowicie nawilżają, osobiście najbardziej lubie kakaowe ze zwględdu na cudowny zapach. Cena w porównaniu do jakości to cos wspaniałego. Sprawdza się do całego ciała. Masło się nie wchłania bardzo szybko, dlatego jeśli ktoś nie lubi tego uczucia "po" to radzę tylko nakładać na wieczór.

Bardzo dobre

Jestem fanką wyłącznie wersji kakaowej. Używam go od kilku lat. Kiedyś stosowałam je ze względu na jego właściwości, ale jakiś czas temu chyba zmienił się jego skład, bo gorzej się je rozsmarowuje, po nałożeniu na skórę mam wrażenie, że woda z produktu oddziela się od tłustej jego części. Stosuję je głównie latem, bo ładnie podkreśla opaleniznę no i z sentymentu do zapachu - bo jest obłędny (kakaowo - karmelowo - mleczny).

Moje ulubione

Jestem absolutną fanką produktów Ziaja. Masła do ciała mają dużą pojemność i starczają naprawdę na długo. Ja używam ich codziennie wieczorem po kąpieli i moja skóra jest nawilżona, natłuszczona, odżywiona i pięknie pachnie. Nie powodują u mnie alergii a moja skóra należy do bardzo wrażliwych i skłonnych do reakcji alergicznej. Mają przyjemną konsystencję. Nie są za tłuste. Jedyną wadą może być tylko to że dość długo się wchłania ale trzeba się z tym liczyć bo to jest masło do ciała.

Produkt ok

Próbowałam kakaowe i oliwkowe. Jest w porządku, oliwkowe ma ładniejszy zapach i bardziej przypadło mi do gustu. Po użyciu jest delikatna skóra, nie ma efektu tłustej maski, no ładnie się wchłania. Nie jestem jednak fanką takich opakowań, bo wszystko włazi pod paznokcie podczas użytkowania.

Miła w dotyku skóra

Masło jak i kakaowe jak i oliwkowe, ponieważ tylko te 2 miałam przyjemność używać , są świetne. idealnie nawilżają skórę i sprawiają ,że jest jak jedwab . Skóra jest miła w dotyku. I czuć komfort po goleniu.

Zdecydowanie nie

Za namową koleżanki kupiłam masło oliwkowe, jednak jest ono bardzo średnie. Bardzo zapycha i dosyć długo schnie, miejsce pozostaje po nim tłuste. Nie mogłam się też za tak niską cenę zbyt wielu spodziewać, ale są produkty z tej samej pułki, które dają lepszy efekt.

Średnio je lubię

Bardziej natłuszczają niż nawilżają co mi troche przeszkadzabo ta tlusta warstwa sie dlugo utrzymuje wiec lepiej nie nakladac przed wyjsciem od razu. Jak zalozylam za duzo za 1 razem to sie zrolowalo. Mialam ten zielony. Pachnie całkiem przyjemnie i jest tani, wiec na wszelki wypadek mozna go miec w pogotowiu

Masło kakaowe

Najbardziej spodobało mi się masło do ciała w wersji kakaowej . Pięknie pachnie dobrze nawilża skórę Najczęściej używam go latem przed opalaniem i świetnie się sprawdza . Małe poręczne opakowanie jest zaletą produktu ,bo mieści się do każdej torebki .

Dobry

Posiadam masło oliwkowe. Ciekawy zapach, fajna konsystencja, szybko się wchłania chociaż chwilami dobrze by było żeby trochę dłużej pobył na skórze. Przystępna cena

Super!

Mam dwa masełka- waniliowe i czekoladowe. Są duże (200ml) i mają fajną tłustawo- masełkowoą konsystencję. Skóra jest po nich fajnie napięta i nawilżona. Najfajniejszy w masełkach jest jednka zapach- śliczna wanilia i czekoladka! Po naniesieniu na skórę pachn jeszcze lepiej niż w słoiku. Ciągle się wącham tak mi się zapach podoba i inni też mnie wąchają:)

Masło do ciała Ziaja

Mało bardzo ładnie pachnie, rozprowadzając się na ciele idealnie. Nawilża moją skórę perfekcyjnie i dogłębnie. Konsystencja masła gęsta i przyjemna. Opakowanie bardzo wydajne.

Kakaowy najlepszy.

Używam go już od dłuższego czasu i jestem z niego bardzo zadowolona.Ma intensywny zapach,który długo się utrzymuje,skóra po nim jest miękka i dobrze nawilżona, szybko się wchłania.Bardzo łatwo się go rozsmarowuje a do tego jest bardzo tani.

Kakaowe love

Miałam już nie jedno opakowanie kakaowego dla mnie super i zapach bajka a cena też, opakowanie mogło by być ładniejsze Ale za tą cenę Super! Ziaja znana jest u mnie z tego zapachu w balsamie do ciała, kremie do twarzy jak i płynie do kapieli