Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Liporegeneracja skóry uzupełnia niedobory lipidów regeneruje barierę ochronną, poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku.
Ma przyjemny zapach waniliowo-miodowy, kakaowo-śmietankowy, oliwkowo-cytrynowy - w zależności od wersji
UWAGA! Masło bursztynowe znajduje się w kategorii balsamów brązujących.

balsamy
masło
100 – 250ml
Skóra
normalna, sucha

Skład jest w trakcie moderacji.

• waniliowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil,Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 15985 (FD&C Yellow No. 6) /kakaowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Glycine Soja Oil, Arachis Hypogaea Oil, Juglans Regia Shell Oil, Theobroma Cacao Butter, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5). /oliwkowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Olea Europaea Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10) /kokosowe/Aqua (Water), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Elthylhexanoate, Butyspermum Parkii (shea Butter), Caprylic / Capric Trygliceryde, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Clycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,2-Diol, Parfum (Fragance), Coumarin

Dobry produkt

Moim zdaniem masło jest bardzo dobre, jednak po dłuższym stosowaniu się nudzi. Używałam kokosowego i kakaowego. Kakaowy zapach znudził mi się po miesiącu używania, było mi wręcz mdło od niego. Kokosowy pachnie przyjemnie. Co do nawilżanie jest bardzo dobre, skóra jest po nim gładka. Produkt kusi ceną i dostępnością, można go wszędzie dostać. Moim zdaniem jest Ok, ale nie na długo.

dobre.

Całkiem dobry produkt, aż do znudzenia. Łatwo dostępny, tani, o nawet całkiem fajnym składzie. Dobrze nawilża, ale brakowało mi tego "czegoś". Być może zapach był zbyt plastikowy i chemiczny? Sama nie wiem, ale wydaje mi się, że oczekuję od balsamu większego natłuszczenia niż nawilżenia. Zapewne w sytuacji kryzysowej będę do niego wracać, gdy nie będzie nic innego pod ręką. Nie mogę się do czegokolwiek przyczepić, ale niestety, nie podbił mojego serca. Daję mocne 4, chociaż tak naprawdę bardziej to 3,5.

Przyjemne zaskoczenie

Mam wersję oliwkową i nigdy wcześniej jej nie próbowałam, więc zdziwiłam się tym, jaki ma ładny zapach. Stosuję te masło w codziennej pielęgnacji, żeby utrzymać stałe nawilżenie mojej skóry. Może nie jest on produktem bardzo dogłębnie i intensywnie nawilżającym, ale na moje potrzeby zupełnie wystarcza. Bardzo podoba mi się konsystencja, która w dotyku rzeczywiście przypomina masło. Następnym ogromnym plusem jest to, że po nałożeniu na ciało, bardzo szybko się wchłania, więc po pierwsze nie ma dyskomfortu związanego z tłustym filmem na skórze, a po drugie, można szybko wślizgnąć się w piżamę (w moim przypadku). Te masło stoi u mnie na stoliku nocnym i używam go bardzo często, z chęcią po jego wykończeniu spróbuję inne wersje zapachowe.

Cellulit mity

Słabiutkie

Nie przepadam za kosmetykami od Ziaji,
ze względu na ich słabe składy i pozorne, chwilowe działanie.
Z tym masłem jest podobnie - pierwsze skrzypce gra przede wszystkim intensywny, syntetyczny zapach, który z czasem staje się wręcz drażniący.
Nawilżenie jest chwilowe, krem nie odżywia skóry, a jedynie ją wygładza, póki utrzymuje się na skórze.
Nie tego szukam, dziś łatwo znaleźć w podobnej cenie kosmetyki naturalne, o prawdziwie odżywczej formule.

Nie zliczę ile ich zużyłam

Nie policzę ile zużyłam opakowań tych maseł do ciała. Używam ich od lat namiętnie, zarówno ja jak i moja rodzina, często kupuję je też w ramach prezentów do tzw. kosmetykowego pudła sprawdzonych kosmetyków, które wiem że są super i się dobrze przysłużą obdarowanemu.

Cena super, świetna forma i konsystencja, opakowanie. Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawiając filmu na skórze (czego nie znoszę). Wydajność - bajka!

Polecam po tysiąckroć!

Bardzo fajne gęste masełko do ciała.
Miałam kakaowe- zapach super.
Masło spełnia swoją funkcję i bardzo dobrze nawilża cenę.
Jest w bardzo korzystnej cenie.
Opakowanie w słoiczku pozwala na pełne zużycie produktu.
Polecam.

kokosowa przyjemność

uwielbiam te masło do ciała szczególnie kokosowe piękny zapach który długo utrzymuje sie na ciele.
łatwo sie nakłada i szybko wchłania.
niestety trudno wydobyć go z słoika zawsze cześć masła zostaje mi pod paznokciami

Dobre nawilżenie

Używałam tylko kakaowego i szczerze mówiąc tylko dlatego że moja siostra kupuje i używa regularnie. Ma przyjemny zapach, dobrze się wchłania i faktycznie zauważalnie nawilża. Ma wygodne pudełeczko dzięki któremu faktycznie możemy zużyć cały produkt co jest zdecydowanym plusem. Krem na każdą kieszeń także zdecydowanie polecam.

Dobre masło kakaowe do ciała

Stosowałam tylko masło kakaowe i kupiłam je z uwagi na zapach, który znałam wcześniej z balsamu do ciała. Fajnie się wchłania, nawilża skórę, pachnie. Jest niedrogie, wydajne. Mam do tego produktu sentyment.

Mój ulubiony to kakaowy:-)

Masło z mojej ulubionej kakaowej serii Ziaja. Dotychczas używałam balsamu do ciała z tej serii, jednak ostatnio postanowiłam spróbować także masła i nie zawiodłam się. Masło różni się tym od balsamu, że jest o znacznie lżejszej konsystencji, łatwiej je rozsmarować, ale równie dobrze nawilża (balsam bardziej natłuszcza). Bardzo szybko się wchłania, nie brudzi ubrań, skóra po nim jest gładka i nie lepka. Jest sprzedawany w wygodnym dużym pudełku, dzięki czemu możemy do produkt zużyć do końca (to znacznie praktyczniejsze niż sprzedaż w butelkach do wyciskania). Cenowo całkiem przystępny. Jedyny minus może za zapach, owszem jest bardzo fajny kakaowy, ale nie tak słodki jak zapach balsamu z tej samej se

Wszystkie warianty na plus.

Masła są duże, wydajne i łatwo dostępne.
Najbardziej odpowiada mi kokosowe, ale jedynie przez zapach, mam wrażenie, że działanie pozostaje takie samo.

Z pojemniczka bardzo łatwo wydobyć produkt, dokładnie można również kontrolować jego zużycie.

Masła są dość tłuste, przyjemnie się rozprowadzają, co za tym idzie ma się wrażenie dogłębnego nawilżenia.
Skóra po użyciu jest gładka, jędrna, napięta i miękka.
Super rozwiązanie dla przesuszonej skóry., która potrzebuje solidnej dawki odżywienia.

Masło do ciała

Używałam każdy zapach:) Jedynie nie przemawia do mnie oliwkowy;) Jest nijaki:)
Pozostałe są cudne. Z przyjemnością nakłada się na ciało,zapach utrzymuje się długo.
Super nawilżenie.
Bardzo wydajny produkt i w super cenie.