M.A.C., Cremestick Liner

M.A.C., Cremestick Liner

Kremowa wysuwana konturówka do ust, lekka i mięka, łatwa w użyciu. Długotrwała, zapobiega rozmazywaniu się szminku i może być używana samodzielnie.

best!

Często koleżanki pytają mnie jakiej szminki używam. Odp.: konturówki z MAC. I tu widzę ich zaskoczenie :)

Jest to zdecydowanie najlepsza konturówka do ust jaką miałam - zaznaczam nią zarówno kontur warg jak również wypełniam całość - zamiast szminki. Doskonale się rozprowadza i długo pozostaje na ustach. Plusem jest duży wybór wyjątkowych kolorów (obecnie używam pink treat!).
Kosmetyki MAC najczęściej kupuje za granicą - przez wzgląd na niższą cenę.

Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

Niezla

Dla mnie to dobra, ale nie rewelacyjna kredka. Trzyma sie niezle a najwiekszym plusem jest dosc duzy wybor kolorow i dlatego wlasnie ja kupilam (mam Cranapple). Gdybym znalazla ten sam kolor w tanszej wersji nie kupowalabym MACa. Rzeczywiscie mozna jej uzywac na cale usta, wyglada ladnie, jest trwala i nie wysusza warg.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Bardzo dobra

Jest to doskonała konturówka, bardzo trwała, łatwa w użyciu, nie wiem jak z wydajnością bo konturówek mam na tony więc zawsze mam minimum rok jedną, bo używam na zmianę. Wreszcie udało mi sie wtrafić w bardzo naturlany kolor (beurre). Ta kredka dorównuje konturówkom Diora, które uwielbiam, tyle tlyko że w Diorze nie ma takiego wyboru kolorów jakei oferuje MAC i do każdego kolorku miałam małe ale. Jedyne co mi się nie podoba to cena, sporo większa niż za granicą ale jak będę to przywiozę kilka sztuk, bo np. w Usa ta konturówka jest warta o wiele mniej niż u nas (ale to norma). Polecam, bo jest bardzo dobra

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: