Cece of Sweden, Creative, Volume Spray (Spray dodający objętości)

Cece of Sweden, Creative, Volume Spray (Spray dodający objętości)

Mocny spray do włosów. Dodaje włosom więcej objętości, podnosi je od nasady i nadaje kształt przy użyciu dowolnej techniki układania. Nie skleja włosów. Stosować tylko na mokre włosy.
Spray występuje w wersji Normal i Strong.

Utrwalenie
mocne, średnie
w sprayu
inne
Struktura
lekkie

Bardzo dobry

Spray ten należy do produktów z serii "kochasz albo nienawidzisz". Ja akurat kocham. Pierwszy raz użyłam go u fryzjera (właściwie ona użyła, ale na mnie), gdy szłam na studniówkę. Miałam wtedy dość długie, grube i niczym nie zniszczone włosy. Zawsze był problem, aby fryzura się trzymała. A tu niespodzianka. Loki wytrzymały całą noc, i z ciekawości jak długo wytrzymają jeszcze, włosy umyłam dopiero po ponad 48h od ułożenia fryzury. Pod koniec trochę zaczęły się prostować, lecz nieznacznie. Spray jest bardzo mocno, oczywiście jeśli odpowiednio się go użyje.

Od tamtej pory używam go za każdym razem, gdy kręcę włosy, bo wiem, że mnie nie zawiedzie. Raczej nie jestem fanką sztywnych sprężyn, więc po ułożeniu loków zwyczajnie je rozczesuję. Absolutnie nie psuje to efektu i nie skraca działania sprayu.

+ dodaje objętości
+ jest mega wydajny
+ bardzo długo trzyma się na włosach
+ nie ma problemów ze zmyciem
+ świetnie sprawdza się na krótkich włosach przy suszeniu suszarką
+ ładny zapach, który również pozostaje na włosach

- cena, lecz przy takiej wydajności i sporadycznym użytkowaniu nie jest to absolutnie problemem,
- gdy włosy lekko się zmoczy powstają nieestetyczne strąki,
- dostępność - tylko w salonach lub przez internet

Używam tego produktu od: trzy lata
Ilość zużytych opakowań: dwa

nie polecam

spray nie unosi włosów, nie sa po nim puszysta nie zwieksza objętosci. stosowałam go na wszystkie mozliwe sposoby, dawalam mu szanse ale niestety. wlosy po nim są ciezkie, trzeba po wysuszeniu dobrze wyczesac bo inaczej się kleją. W tej cenie oczekuje czegos lepszego

Ilość zużytych opakowań: w takcie 1

Prawdziwa objętość! :)

Pierwszy raz zetknęłam się z tym spray\\\'em u mojej fryzjerki, efekt był piorunujący. Od razu zakupiłam u niej buteleczkę tego cudeńka. Wilgotne, umyte włosy spryskuję u nasady (ok. 5-10 psiknięć), następnie robię masaż skóry i włosów i daję włosom chwilkę, aby wchłonęły kosmetyk. Następnie suszę włosy głową w dół, zgodnie z wzrostem włosa. Włosy są mięciutkie, ładnie ułożone... DLa mnie bomba!
Po pierwsze, przecudny owocowy zapach. Ciężko mu się oprzeć. :)))
Po drugie, włosy zyskują objętość, są uniesione u nasady, przez dłuższy czas są świeże.

Zalety:
- nie skleja
- nie obciąża
- nie przetłuszcza
- unosi u nasady
- nadaje objętość
- nie wysusza
- nie tworzy tzw. hełmu na głowie
- pięknie pachnie
- mega wydajny kosmetyk (300ml zapewne wystarczy mi na rok)
- cena (ok. 20-30zł na Allegro lub 33zł u fryzjera)

Serdecznie polecam!

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Absolutnie nie!

Kupiłam i nie wiem, co z nim zrobić.. Psiknęłam we włosy zaledwie trzy razy - wyglądają jakbym nie myła ich trzy dni, dziwnie się kleją, zero objętości. Jedyny plus tego kosmetyku to cudny zapach. Reszta - brak słów.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: -

SUPER!! magiczny spray

Nie czesto zdarza mi sie cos oceniac, ale jak tylko uzylam tego sprayu - to konieczne musze. Wieczorem umylam wlosy, pare psikow, przeczesalam paluchami i poszlam spac. Budze sie, wstaje a domownicy pytaja co ja z wlosami zrobilam!!! wlosy piekne, puszyste, obejtosciowo = 3razy wiecej. Latwiej sie układaja, szkoda ze tak pozno odkrylam!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:4 psiki z 1 butelki.

raczej nie

Kupiłam rok temu i nie jestem zachwycona woogóle nie ma żadnego działania na włosach owszem na początku przy suszeniu włosów troche wygładza ale na krótki czas tak samo działa jak przeciętny kosmetyk ze sklepu wydajny bardzo aż zabardzo ale za tą cenę spodziewałam się lepszej jakości zdecydownie nie !Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 spray

Niepozorny...

Nie zwróciłabym na niego uwagi, chciałam coś innego ale za radą sprzedawcy- fryzjera dałam się namówić i nie żałuje. Nie jest to może KWC ale jest to najlepszy spray do układania jaki miałam. Po pierwsze wydajność- układam włosy codziennie i zwykle spray mam maksymalnie miesiąc, ten używam od pół roku i mam jeszcze połow\ę. Dodaje objętości, nie powoduje takiego białego nalotu, włosy są po nim naturalne w dotyku a posiadam wersję Strong, no i dosyć dobrze utrwala fryzurę. Do tego przystęna cena, a biorąc pod uwagę matrixa i loreala i ich marna wydajnosć i marne dzialanie- ten jest cudowny. Choć do KWC czegoś mu brakuje... Polecam

Używam tego produktu od:pół roku