Garnier, Intensywna pielęgnacja ujędrniająca skórę, Żel antycellulitowy przeciw gromadzeniu się wody

Żel antycelluitowy przeciw gromadzeniu sie wody - stworzony na bazie wyciagu z zielonej herbaty i aktywnej kamfory z efektem chłodzącym ujędrnia skórę i rónocześnie udrażnia cyrkulację wody, aby przeciwdziałać puchnięciu i przynosić natychmiasowe uczucie ukojenia.

Cena: 25,99zł / 200ml

dobry na cieplejsze dni

właśnie wyrzuciłam drugie opakowanie, zatem pora na recenzję ;-)

pierwsze opakowanie zużyłam nie robiąc dodatkowo absolutnie nic, co mogłoby pomóc zwalczyć cellulit. nie liczyłam, że sam żel pomoże, ale podobał mi się efekt chłodzenia - u mnie utrzymuje się ok. pół godziny - godzinę po aplikacji. poza tym skóra wydawała się gładsza, ale efekt utrzymywał się tylko do kąpieli.

przy drugim opakowaniu wzięłam się do roboty, ograniczyłam kawę, tłuszcz i cukier, a do tego zaczęłam się ruszać. i tu na efekty nie trzeba było długo czekać - cellulit się zmniejszył - nie mierzyłam, ale skoro mąż sam zauważył, że coś się dzieje, to musi być to wyraźna różnica. w dodatku skóra jest gładka i jędrna. nie umiem ocenić, ile w tym zasługi żelu, a ile całej reszty, myślę, że trzeba działać synergicznie ;-)

dodatkowe plusy - szybko się wchłania i jest dość wydajny.

myślę też, że ten produkt nie jest ani lepszy, ani gorszy od pozostałych, natomiast wyróżnia go uczucie chłodzenia i to z tego powodu wrócę do niego, kiedy zrobi się cieplej, tymczasem potestuję inne produkty.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 200 ml

taki sobie

Opakowanie wygodne. Konsystencja żelowa. Dobrze rozprowadza się go na skórze. Zapach troche jak lekarstwo. Efekt średni. Żel ma zapewnic to ze woda nie bedzie sie gromadzila a to mi sie niepotrzebne. Wole wygladzanie wiec ten zel nie zagosci na mojej polce w lazience.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: nie 1

Działania kompleksowe pomogły

Kupię, jak uznam, że mnie na niego stać. Kupiłam, bo był na wyprzedaży przy likwidacji Galerii Centrum w Krakowie, dałam za niego 9-12złotych, nie pamiętam dokładnie.

Używam raz lub dwa razy dziennie od dwóch tygodni. Ale oprócz tego biorę codziennie prysznic naprzemienny - ciepły i zimny lub chociaż pod koniec prysznica/kąpieli, polewam się zimną wodą, masuję ostrą gąbką i skaczę codziennie co najmniej tysiąc skoków na skakance (nie, nie udało mi się jeszcze skoczyć tyle bez skucia się).

Skóra zrobiła się jędrniejsza już po dwóch-trzech dniach, teraz widzę też wyraźne efekty ubytku cellulitu (nie miałam go dużo, teraz widać tylko jak napnę mięśnie lub kucnę).

Piszą, że po bodajże tygodniu jędrniejsza skóra, po dwóch - smuklejsza figura (nie zaobserwowałam) i po 4 tygodniach 25% mniej cellulitu. Ale co to znaczy 25%, jak oni to mierzą? Nie wiem.

Efekt chłodzący mnie nie zachwyca przy obecnych temperaturach (-15 stopni;) )

Piszą, że dla osób z cellulitem, przy którym gromadzi się woda. Przeczytałam to już po zakupie i zastanawiałam się, czy używać (nie słyszałam wcześniej, co to znaczy, że się woda gromadzi i nie wiem, czy w moim przypadku tak jest), ale nie żałuję, że używam.

Wydaje mi się, że po tych dwóch tygodniach używania zaczyna się kończyć, ale trudno sprawdzić, ile jeszcze żelu zostało

Używam tego produktu: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze się chyba kończy

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

zzzzimny jak fix :))

Bardzo chłodzi. Na zimę to nienajlepszy pomysł, no ale czego się nie robi żeby wyglądać lepiej. Szczerze to używam wszystkiego co wejdzie na rynek. Jestem wręcz uzależniona od balsamów. Ale nie ma cudów. Nic nie działa na takie problemy :(( a może tylko na mnie..... Od miesiąca, codziennie chodzę na drenaż limfatyczny (który z resztą też nic nie dał) od kilku lat regularnie uprawiam sport, a nie powiem że nie chciałaby poprawićkilku mankamentów ;) taki już nasz los. Ale wracając do tematu ;) to godny wypróbowania. Chłodzi i napina. Nawet mnie!

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Niezły

Oczywiście cudu nie było, ale to całkiem przyzwoity preparat antycellulitowy. Z cała pewnością nie dorównuje Lipocurowi Vichy który robi pach -wręcz kurację uderzeniową. Ten po prostu pracuje sobie i nieco poprawia wygląd tych miejsc. Niestety nie ma tego natychmaiastowego efektu sztucznego wręcz ściągnięcia skóry, który daje Lipocure.
Jego zapach mnie absolutnie uwiódł, fantastyczne połączenie kamfory i zielonej herbaty pobudza do życia. Fajny energizujący kolor- ta żółć. Żel doskonale chłodzi, co jest bardzo przyjemne.
Uzywałam go około 2,5 miesiąca, właściwie codziennie- rano-ale zdarzały się oczywiście leniwe poranki kiedy nie robiłam tego. A więc jest całkiem wydajny. I jakby pomagał mi się obudzić.
No i nie obędzie się niestety bez mycia dłoni po aplikacji bo się klei. Ale to standard przy tego rodzaju preparatach.

Używam tego produktu od: używałam przez 2,5 miesiąca

beznadziejny :/

Produkt beznadziejny pod każdym względem : zapachu, konsystencji no i przede wszystkim działania! Zero efektu! Ani nie nawilża,ani nie napina, ani nie ujędrnia,ani nie chłodzi o zwalczaniu cellulitu nawet nie wspomnę! Pała!

Używam tego produktu od:dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań:jedno

świetny

Używałam go i zdecydowanie kupię go znowu. Bardzo dobry i naprawdę ujędrnia skórę. Miałam wrażenie, że bez specjalnego wysiłku zmniejszał obwody, a jestem dość sceptyczna jeśli chodzi o jakieś cud wyszczuplenia..Polecam w ogóle tą całą żółtą serię Garniera:)

na lato bardzo polecany :-)

Suuuuuper przyjemnie się go używa, cudowne uczucie silnego chłodzenia na skórze jest w lecie wybawieniem.
Musze przynac że działa, a nie spodziewałam się. Ja mam tzw. "wodny cellulit, na który z wielu przeróznych kosmetyków najlepiej działał Liposyne Vichy, a ten żel działa tez całkiem całkiem. Co prawda nie wygładza skóry tak idealnie jak vichy (tak że nie widać żadnej nierówności) ale niewiele mu brakuje. Ja wsmarowuję raz dziennie w całe nogi i pupę i musze przyznać, jest wydajny. Zapach jest intensywny ale dość przyjemny. konsystencja dośc rzadka ale szybciutko się wchłania, klei się może przez 20 sekund, później już ani trochę. Wchłania się idealnie i nie nawilża, jak to żel, więc chwilę po użyciu balsam nawilżający jak najbardziej wskazany.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

eeee tam!

opakowanie śliczne, zapach przyjemny i na tym koniec.
nie zauważyłam efektu chłodzącego, może minimalny, ale np w porównaniu z kawowym serum AA żaden.
nie zauważyłam też efektów wygładzająco-antycelulitowych, mimo że używałam go dwa razy dziennie i co drugi dzień chodzę na basen (a celulit tak naprawdę mam niewielki).
nie kupię go na pewno.

może być

na ten produkt skusiłam się jak był na promocji, używam ok 2 miesięcy czasami codziennie czasmi różnie bywa, ale muszę przyznać że miejsca w których użwyam stały sie jędrne i napięte, cellulit zanika
zapach przyjemny,bardzo dobrze sie wchłania, tylko od razu po zastosowaniu trzeba koniecznie umyć ręce