Sun Care, Anti-Ageing After Sun Mask (Przeciwstarzeniowa maseczka po opalaniu)

Sun Care, Anti-Ageing After Sun Mask (Przeciwstarzeniowa maseczka po opalaniu)

Przywraca właściwe nawilżenie, wygładza i koi skórę po opalaniu. Kreatyna wspomaga regenerację skóry, dzięki czemu odzyskuje ona witalność poprzez zwiększenie energii komórkowej. Wygodna saszetka - w sam raz na jeden zabieg.

Chyba nie do mojej cery

Kilka saszetek kupiłam jeszcze w poprzednim sezonie. Efekt był taki, że tego lata miałam jeszcze 2 średniej jakości maseczki. Zużyłam je, ale nie jestem zachwycona. Nawet nawilżają, ale nie zauważyłam jakoś szczególnego ukojenia dla skóry. Co więcej - odradzam osobom z tłustą cerą. Na mojej twarzy pojawiły się po jej zastosowaniu takie pryszcze, jakby mi powrócił trądzik młodzieńczy. Wyglądałam tragicznie, a po odstawieniu maseczek wszystko wróciło do normy.

Używam tego produktu od: od lata 2008

może do niej wrócę latem

Zużyłam dwie saszetki, każda starczyła na kilka razy. Pierwsza poszła na wakacjach, rzeczywiście tak jak kazano na opakowaniu po plażowaniu. Druga ostatnio, żeby nie latała po kosmetyczce do następnego lata.
Maseczka pachnie melonem, jest biała, jest jej dużo w saszetce. Nałożona obficie nie spływa. Nie wchłania się całkowicie, nadmiar zmywałam celulozową gąbeczką.

Skóra jest po niej nawilżona, znika zmęczenie, ale czy pomaga na rozgrzaną słońcem twarz? Chyba nie, w gorący dzień miałam wrażenie, że się pod nią duszę, bardziej pozytywnie wypadła teraz jesienią. Nie chłodzi i nie łagodzi więc na lato raczej nie kupię.

Używam tego produktu od:lata

BARDZO FAJNA!!!

Maseczka antystarzeniowa po opalaniu jest bardzo fajna! Ma super przyjemna konsystencje, gladko sie rozprowadza i ma bardzo fajny zapach! Nawilza przesuszona sloncem lub solarium skore i podkresla opalenizne! godna polecenia!!!!Używam tego produktu od:2 tygodni