Body Art, Regenerujący krem anti-aging do dłoni

Body Art, Regenerujący krem anti-aging do dłoni

Regenerujacy krem anti-aging do dłoni zachwyca bogatym zestawem wielokierunkowo działających kompleksów substancji czynnych. Olej z avocado, bogaty w witaminy oraz niezbędne, nienasycone kwasy tłuszczowe, głeboko odżywia skórę, zapewniając jej delikatny film ochronny. Kombinacja wyciągów ze szlachetnych azjatyckich roślin, takich jak: lotos, bambus czy lilia wodna silnie regeneruje i dłługotrwale nawilza. Odżywczy wosk z oliwek perfekcyjnie wygładza skórę, czyniąc ją aksamitnie miękką i delikatną. Systematycznie stosowany krem już po 2 tygodniach zapewnia znaczną poprawę stanu skóry dłoni: wygładzenie skóry - 78%, nawilżenie skóry - 67%, odżywienie skóry - 59%.

Krem umożliwia szybkie wchłanianie i pozostawia na dłoniach zmysłowy zapach.

Polecany jest również do stosowania na noc jako maska na dłonie. Możesz wtedy nałożyć grubszą warstwę, bawełnianą rękawicę i pozostawić na noc.

dobry

plusy:
-szybkie wchłanianie
-dobry na noc
-konsystencja
-wygładzenie i nawilżenie
-opakowanie

minusy:
-nie zauważyłam poprawy stanu skóry
-zapach (nie mogłam się do niego przyzwyczaić-przypominał mi tani krem do opalania)
-cena

krem dobry ale ogólnie nie polecam, według mnie działa tak samo jak inny krem za 10 zł, szkoda pieniędzy

Używam tego produktu od: juz nie

przyjemny zapach i lekka konstystencja.

Używam go od paru miesięcy. Lubię kosmetyki Dr Irena Eris,dlatego zakupiłam.

+ :
-lekka konstystencja
-bardzo ładny zapach,cudowny
-łatwo się rozprowadza i wchłania
-poręczne opakowanie,zmieści się do najmniejszej torebki.

- :

-zdecydowanie za drogi,nawet na tyle plusów.
-za bardzo nie nawilża.

jednakże warto go mieć przy sobie.

Ilość zużytych opakowań: 3-4

cena niewspółmierna do jakości

tak jak w podsumowaniu- nie za tą cenę! przyjemny zapach i lekka konsystencja to zdecydowanie za mało, żeby zapłacić taką kwotę za krem do rąk który nie robi nie. Znalazłabym kilku, przynajmniej dziesięciokrotnie tańszych, odpowiedników. Jestem bardzo zawiedziona i na pewno nie kupię ponownie.

Konturowanie Smashbox

drogi, ale bardzo dobry

Lubię serię body art, szczególnie maski. Krem nie od razu mi się spodobał. Pierwsze wrażenie - bubel, ale wystarczyło pare dni reglarnego stosowania, by doświadczyć na własnej skórze co ten kremik potrafi. A potrafi wiele. Co prawda nie miałam większych problemów z dłońmi, ale dopiero po stosowaniu krem do rąk body art okazało się, że moja ręce mogą być tak jedwabście gładkie i wręcz dziecięco miękkie. Choć nie miewam problemów z paznokciami to zaważyłam, że ich stan się poprawił, stały się bardziej nawilżone i elastyczne. poprawił koloryt skóry.
Drogi i szybko zużywajacy się. potrzebowałam nawet trzech doz by porządnie wsmarować go w dłonie. Ale wart swojej ceny. i warto w niego zainwestować, w końcu dłonie starzeją się najbrzydzej.
Kupię ponownie, gdy bedę miała jakąs ekstra kaskę.

Używam tego produktu od: 2 mies

Żadna rewelacja

Gdybym nie dostała go w prezencie to pewnie nie miałabym okazji go wypróbować, bo nigdy w życiu nie wydałabym tyle na krem do rąk. I jak się okazuje słusznie. Ten krem owszem nawilża, ale wcale efekt nie utrzymuje się tak bardzo długo. Nie zauważyłam, aby skóra moich rąk była po nim jakaś wyjątkowa. Z tym sformułowaniem "Anty-aging" też nie należy przesadzać, bo nie uważam, aby odmładzał. Zapach? To sprawa subiektywna. Jednemu może się podobać, innemu nie. Mnie się nie spodobał, bo kojarzy mi się z tanimi kremikami do twarzy "dla babć". Przyznam szczerze, że dużo lepszy okazał się dla mnie tani krem z Czterech Pór Roku PharmaCF.

Używam tego produktu od: niedawna

Dobry, ale nie za taką cenę

Kremu używam głównie na noc. Zapach mi odpowiada, zresztą szybko się ulatnia, konsystencja wydaje się nietłusta, ale jednak nie wchłania się bardzo szybko.

Mam bardzo duży problem z przesuszającymi się miejscami, które mają styczność z długopisami, czasem dochodziło nawet do koszmarnego pękania skóry i ani dermatolog ani nacieranie płynną witaminą B nie pomagało, nie wspominając o kremach.

Ten krem mi z całą pewnością pomógł, ale była to jak do tej pory najdroższa kuracja, jaką przeszły moje ręce :/

Ja kupię pewnie ponownie, ale osobom bez poważnych problemów po prostu nie polecam...

Ilość zużytych opakowań: pół (chyba)

Dobry, ale drogi

Kremik jest naprawdę dobry, jak reszta kosmetyków z tej serii. Przy regularnym stosowaniu poprawia wygląd i zmniejsza szorstkość skóry. Zapach jest bardzo przyjemny, konsystencja również. Opakowanie wyjątkowo eleganckie. Jednak nie kupię go sobie sama, ponieważ jest za drogi. Podobny efekt można uzyskać przy regularnym stosowaniu tańszych kremików. No chyba, że znów dostanę go w prezencie:)

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:prawie całe

dobry, ale ta cena to żart

Zaprawdę, prawie 70 zł za krem do rąk ? Żarty ;] . W życiu sama bym nie kupiła, w prezencie dostałam ;] Zapach specyficzny, róża z irysem i piżmem, dość ciekawy. Konsystencja - nie za rzadka nie za gęsta, fajna. Wsmarowuje się lekko, ale zostawia potworną tłustą powłokę, więc do użytku tylko na noc. Rano - dłonie gładziutkie, nawilżone, miękkie, super. Efekt utrzymuje się nawet 3 dni. Oczywiście nie przesadzałabym z efektem anti - aging, to tylko krem do rąk, ale naprawdę bardzo przyzwoity. Gdyby kosztował 15 zł, dostałby 5 gwiazdek jak nic i kupowałabym go namiętnie, a tak - tylko 3.

ani na noc ani na dzień

Zapach specyficzny, mnie się podoba - podobny jak w Iwostinie. Słodki różowy kolor, krem ma poślizg, szybko się wchłania, jako tako nawilża, ale...

No właśnie, po pół godzinie mniej więcej okazuje się, że jednak się nie wchłania, dłonie zaczynają się lekko kleić, sa jakby spocone, nieprzyjemne. Mógłby to być w takim razie krem na noc , ale na taki wydaje mi się zbyt słaby.

Używam tego produktu od: miesiac

znakomity dla dłoni

krem stosuje już przez wskazane przez producenta 2 tyg. faktycznie odczuwam jego doskonałe działanie od pierwszego nałożenia. Dłonie przez wiele godzin sa gładkie, nawilżone, nie odczuwam absolutnie uczucia suchości. Krem ma bardzo miła postac, zapach bardzoo przyjemny- może lekko przypomina mi zapach kosmetyków dla niemowląt ale jest bardzo ładny.Opakowanie duże, z pompką. wydaje się byc ideałem, jedyne co moze odstraszac to cena ale wydaje mi się, że pomimo tego warto go kupic.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1-szego