Nivelazione, Krem na pękające pięty

Nivelazione, Krem na pękające pięty

Krem usuwa zgrubienia, zapobiega rogowaceniu i pękaniu skóry. Likwiduje podrażnienia, poprawia elastyczność i odporność naskórka, przyspiesza gojenie mikrouszkodzeń. Zawiera naturalne składniki przeciwgrzybicze i antybakteryjne zmniejszające podatność na infekcje i stany zapalne. Widocznie wygładza popękaną, szorstką skórę, odżywia
i regeneruje. Pozostawia stopy miękkie i aksamitne w dotyku.

Idealny krem na pękające stopy

Która z Nas nie marzy o gładkich i aksamitnych stopach ?
Ja już nie marzę, ja takie mam ;)

Krem ma przyjemny zapach i gęstą konsystencje. Trzeba się nauczyć "smarowania" nim, bo na początku można mieć z tym problem. Radzę nałożyć niewielką ilość ponieważ wtedy krem się wchłania i nie zostawi tłustej, klejącej warstwy. Niestety gdy nałożymy go za dużo (bo myślimy, że wtedy jego działanie będzie skuteczniejsze, co jest mylne) krem pozostawia bardzo nieprzyjemny film.
W tym przypadku mniej znaczy lepiej ;)
Moje pięty są brzydkie i mają tendencję do pękania.
Kurację rozpoczęłam po wakacjach i wtedy naprawdę moje pięty były w opłakanym stanie!
Efekty kuracji były widoczne po 7 dniach!
Żeby nie było kurację rozpoczęłam porządnym pedicure. Następnie przez kilka dni wieczorem smarowałam stopy tym kremem i efekt był świetny. Pięty zregenerowane, nawilżone, gładkie jak pupa niemowlęcia i co najważniejsze bez zgrubień i pęknięć.
W sumie krem stosowałam przez 10 dni i tyle wystarczyło żeby moje szłapki (stópki) doprowadzić do stanu oglądania ;)
Po miesiącu powtórzyłam kuracje z tą różnicą, że poprzedziłam ją delikatnym peelingiem stóp.
Tym razem kuracja trwałą tydzień, bo już po 3 dniach pięty były piękne ;)
Krem jest bardzo wydajny i zostanie ze mną na zawsze ponieważ nie będę szukać innego.

Krem Nivelazione Farmony spełnia swoje zadanie w 100%, czyli zmiękcza, wygładza, chroni i regeneruje skórę stóp i pięt. Dla mnie jest najlepszym kremem jaki dotąd miałam, a skoro się sprawdza i ma korzystną cenę nie widzę potrzeby szukania innego ;)

świetny

Bardzo dobry produkt.Mam pięty wiecznie suche,pękające,masakra.Po nim,zwłaszcza przy regulrnym pumeksowaniu stóp efekty są super już po 1szym użyciu.Pięty stają się gładkie i miłe w dotyku.Polecam.

Używam tego produktu od: kilku tyg
Ilość zużytych opakowań: nadal1

kolejny strzał w dziesiątke Farmony!

jest po prostu super!

Nawilża, odżywia stopy.
W połączeniu ze zwykłym pumeksem (może być i kamień wulkaniczny) i skarpetkami na noc daje rezultaty po kilku dniach stosowania- stopy są miękkie, gładkie i przyjemne w dotyku ;P
Działa przy większych ranach na stopach.
I jest całkiem wydajny :)
Za 10zł nie spotkałam lepszego kremu do stóp.
W dodatku to krem dermatologiczny, z powodzeniem znajdzie się go w aptece.
Szczerze powiedziawszy używałam kremów trochę droższych (ok.30zł) i nie umywały się do Nivelazione.

Jeżeli komuś zostawia tłusty film na stopach proponuję założyć bawełniane skarpetki na noc- wszystko pięknie się wchłonie (można nawet użyć więcej kremu wtedy).

Jeżeli komuś nic nie daje- proponuje najpierw użyć peelingu, zedrzeć co "do wyrzucenia", a potem krem + skarpetki. Nawet najlepszy krem sam z siebie nie zedrze zrogowaciałego naskórka. Chyba, że nie mówimy o kremie.

Ale jeżeli ktoś jest wciąż niezadowolony, to może po prostu potrzebuje czegoś innego, np. wizyty u kosmetyczki, dermatologa albo na wstępie silniejszego peelingu.

Studio fryzur kucyk Beyonce

lubię :)

bardzo go lubię. radzi sobie nawet z większymi zniszczeniami na piętach! Niewiele kosztuje, a w połączeniu ze skarpetkami i pumeksem przed snem daje ładny efekt już po kilku dniach. Ciężko tu mówić o wydajności ponieważ używam go doraźnie...
Nie oczekiwałabym cudów od produktu za 10 zł ale mogę go polecić z czystym sercem ;)

Ilość zużytych opakowań: drugie niecałe

Słabiak

Nawilża na moment, własciwie nie widziałam żadnej różnicy na stopach po jego stosowaniu. To już lepiej nie marnowac czasu na smarowanie i pięniędzy na kupowanie i w ogóle nic nie używać.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: uzywałam 10 dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego wyrzuciłam

Zdał test !

Zimą moje stopy potrzebują mega nawilżenia. Do niedawna używłam głównie kremów do stóp z avonu, które pozostawiały wiele do życzenia. Ten krem poprawił kondycję moich stóp, dlatego pewnie jeszcze nieraz do niego wrócę.
Jedyną wadą tego produktu jest konsystencja, niezbyt dobbrze się rozprowadza.

Polecam !

Taki sobie krem

U mnie ten krem się nie sprawdził. Nawilża i owszem, jak większość kremów do stóp, przyzwoity zapach, ale szału nie ma. Dbam o stopy regularnie(w domu i u kosmetyczki), jednak po ciąży (nie wiem czy ma to związek, czy po prostu z wiekiem zachodzą takie zmiany) nie mogę sobie poradzić ze zrogowaceniem, przesuszonym i pękającym naskórkiem na piętach. Krem stosowałam codziennie na noc do zużycia całej tubki. Nie pomógł ani trochę, ani sam, ani po uprzednich peelingach itp. Efekt natłuszczenia chwilowy. Dodatkowy plus za niską cenę. Może kiedyś jeszcze dam mu szansę.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

polecam

co jakiś pojawia się u mnie problem pękających stóp. używałam kremów kilku firm jednak ten jest zdecydowanie najlepszy. po tygodniu codziennego stostowania pięty stają się głądkie i miękkie.

plusy:
wydajność
cena
zapach
konsystencja

minusy:
w zasadzie nic mi nie przychodzi do głowy

Może być

Używałam go niedawno w ramach przerwy od mojego ulubionego kremu do stóp. Zły nie jest, ale szału też nie ma. Dobrze nawilża, jest wydajny i niedrogi. Jednak ciężko się wchłania i rano po całej nocy - mam tłusty film na stopach, co nie jest fajne. Nie wiem czy jeszcze po niego sięgnę.

Używam tego produktu od: miesiąc temu

najlepszy drogeryjny

Uważam ten za jeden z najlepszych jeżeli chodzi o produkty z drogerii. Konsystencja jest kremowa i treściwa. Odświeża stopy, delikatnie i przyjemnie pachnie jakby miodem ;) Z czasem naprawdę poprawia kondycję stóp, stają się bardziej nawilżne i gładsze. Pomaga zlikwidować zgrubienia naskórka przy regularnym stosowaniu. Ogólnie na plus. Polecam ;)

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: kilka

ok i nic więcej -jednak bardziej niż ok:)))

Gładkie pięty a właścwie ich brak to moja zmora. Stosuje mniej lub bardziej zaawansonowane kremy, chodzę na pedicure i sama w domu staram się dbać o stopy. Kremy do stóp kupuję więc wszelkie z nadzieję na jakąś prawdziwą perłę:)

Nivelazione nie jest żadnym odkrywczym kremem i chyba tym bardziej dermatologicznym.
Nawilża dobrze, to jego podstawowy plus.
Zostawia gruby filtr na stopach i na dłoniach, który ów krem nakładają.
Tylko na wieczór i najlepiej odrazu należy założyć skarpetki.
Nie poradził sobie ze zmiększeniem skróry na piętach, które pomiomo ( a chyba niestety przez to)regularnego tarcia pokryte są grubą wartswą naskórka.
Jest to produkt wydajny, chyba łatwo dostępny, tani.
Możę go kiedyś kupię ponownie ale wiedząc, że na żadne rewulacyjne działanie liczyć nie mogę.

EDIT EDIT - jednak działa!!!Teraz , w okresie letnim, kiedy codziennie chodzę w odkrytych butach zadbane pięty to podstawa więc po każdym myciu ścieram pięty zwykłą tarką jakąś minutę (nie dłużej ani zbyt mocno, tak tylko żeby usunąc to co się zgromadzi po całym dniu) a potem dużo kremu NIVELAZIONE, czasami skarpetki. Stopy po REGULARNYM stosowaniu są miękkie a pięty mniej zrogowaciałe czyli obietnice są spełnione.

Nie zdał egzaminu!

Mam bardzo problematyczną skórę pięt - robią mi się zgrubienia, odstają suche skórki, skóra lubi schodzić. Chodzę też na wysokich obcasach. Często używam porządnej tarki do stóp, ale po kilku dniach problem zaczyna się na nowo.
W związku z tym niecały rok temu zdecydowałam się nabyć specjalny krem do pięt.
Plusy:
+bardzo wydajny (używałam prawie rok regularnie, a dopiero chyba 2 tygodnie temu tubka poszła do kosza)
+cena

Minusy:
-bardzo gęsty, opakowanie trzeba dusić z całej siły, by go wydostać
-konsystencja, tłusta jak nie wiem co, tylko przez krótką chwilę daje efekt pielęgnacji. Używałam go zawsze na noc, a rano budziłam się z przesuszonymi piętami. Smarowałam regularnie, na skórę złuszczoną tarką i nie, a efekt zawsze ten sam - pięty wysuszone na wiór, odstające skórki itp.
Rano nie odważyłabym się go użyć i włożyć potem buty ze względu na tłustą konsystencję.

Kilka razy dałam go też do użycia mamie, która miała trochę przesuszone całe stopy. Również zauważyła, że na darmo wysmarowała je tą gęstą i tłustą mazią, a efektów absolutnie żadnych nie było.

Nie polecam, choć cena nie jest wysoka, można spotkać lepsze tego typu produkty.

Używam tego produktu od: używałam przez ostatnie kilka miesięcy