Prismatic (Lakier do paznokci)

Prismatic (Lakier do paznokci)

Dzięki zawartości mikroskopijnych płytek aluminium lakiery kuszą efektem tęczy, który pojawia się natychmiast po nałożeniu emalii na paznokcie.
Kolekcja PRISMATIC jest trwała, odporna na zarysowania i odpryskiwanie.

Cena: ok. 12zł

Świetny kolor

Bardzo dobry lakier.Mam holograficzny beż(chyba 14),niezwykle podoba mi się efekt,jaki daje na paznokciach-na prawdę niezwykły.Oprócz fajnych kolorów lakier jest bardzo dobry jakościowo-nie obłupuje się i wytrzymuje długo,szczegolnie jak na moje paznokcie,z których każwy lakier znika błyskawicznie.Szybko schnie a kolor jest kryjący już po 1 warstwie.Bardzo go lubię i na pewno skuszę sie jeszcze na jakiś kolor.Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

ok

Mam ładny fioletowy kolorek. Na moich pazurkach utrzymuje się ok. 5 dni. Bardzo ładnie się błyszczy. Ma śliczne drobinki które mienią się wieloma kolorami :) Naprawdę fajny.Używam tego produktu od:5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

To jest to! ;)

Zaopatrzyłam się w ten lakier jakiś czas temu- kolor 046 :) I muszę przyznać, że nie zawiodłam się :)
Firma Bell coraz bardziej mnie zaskakuje, bo zmienia się na lepsze.
Lakier dobrze się rozprowadza, nie robi smug, jedna warstwa zupełnie wystarczy aby uzyskać oczekiwany efekt.
Szybko schnie!
U mnie trzymał się prawie cały tydzień!

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

jestem pozytywnie zaskoczona :

Lakieru tego nie kupiłam, a dostałam w ramach promocji. Od razu spodobał mi się kolor - mam taki różowy (nie wiem, co to za numer, bo nigdzie nie mogłam go znaleźć), ale nie tandetny, zresztą na moich małych paznokciach mało co wygląda tandetnie :P bardzo dobrze się nakłada (zawsze miałam problem z nakładaniem ciemniejszych kolorów, bo część lakieru zostawała nie na paznokciach, a na skórkach :/), szybko schnie i pieknie wygląda na pazurkach! jedyny minus - nie jest szczególnie trwały - już nastepnego dnia zaczął "ścierać się" z końcówek, ale nie rzuca się to szczególnie w oczy, pewnie ze względu na te drobinki :)

Używam tego produktu od: 1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 - jedno malowanie