Moschino, Funny! EDT

Moschino, Funny! EDT

Najnowszy zapach Moschino (wiosna 2007) dla kobiet. Pełen życia i spontaniczności. Delikatny, energetyzujący i promienny. Wyraźny jest akord kwiatowy z akcentem owocowym.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: gorzka pomarancza, rozowy pieprz, czerwona porzeczka
nuta serca: jasmin, piwonia, fiolek, zielona herbata
nuta bazy: ambra, mech, cedr, pizmo.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Fantastyczne

Idealny na wiosnę bardzo świeży zapach polecam każdemu jest naprawdę genialny perfumy bardzo trwałe i przedewszystkim bardzo wydaje często wracam tego zapachu uwielbiam go!!

Bardzo fajny zapach

Fajny, orzeźwiający, wiosenny, lekki zapach. Dosyć długo utrzymuje się na skórze(zdecydowanie dłużej na ubraniach), przy czym wystarcza niewielka ilość produktu, by zapach był wyczuwalny, przez co można stwierdzić, że jest wydajny.

genialny

Cudo!!! Zapach, który od początku pokochałam. Nieziemski , orzeźwiający i przywolujacy na myśl wakacje, wolność, lekkość i optymizm. Wiosna pelna para. Cytrusy i zielona herbata to cos co sprawia ze uśmiech sam sie pojawia na twarzy i nie chce zniknąć a ja non stop wącham swoja dłoń po psiknieciu. Uzależnia i będzie moim kwc na zawsze :)

Fantastyczne!

Perfumy poznałam dopiero niedawno i od razu je pokochałam! Mają bardzo piękny, wiosenny, słodki, ale lekki zapach i dobrze je się nosi na skórze. Wiadomo perfumy zachowują się inaczej na każdym, ale zawsze można poprosić o próbkę i spróbować parę razy na skórze czy zapach nie będzie nam przeszkadzał. Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona :)

Z szelmowskim uśmieszkiem

Kupił mnie sobie zanim ja kupiłam jego.
Poleciła mi go pracownica perfumerii mówiąc "A wie pani, dużo kobiet go wybiera". Nie chciałam być jak "dużo kobiet", ale podazylam za nią by sprawdzić zapach na paseczku, potem juz na swojej skórze.
Ależ on mnie oszołomil... Poczułam się jak najbardziej wolna kobieta we wszechświecie.
Frywolna, szalona i będąca w stanie zaczarować każdego, kto stanie obok niej.
Od wiosny pamiętnego 2015 roku, kiedy to zachorowałam na dająca sie we znaki do dzisiaj chorobę, mam jeszcze połowę butelki, bo używam tych perfum od święta, na zmianę z kilkoma innymi.
Sorry, girls, tej wody.
Dla takiej świeżości i powiatu wiosennego wiatru z wewnątrz można sie na ten zapach zdecydować. :-)
Trwałość niestety mierna, ale na apaszkach i ubraniach zostaje, na skórze w bliskim kontakcie tez można sporo poczuć.
Nie pozostanę przy jednej butelce.

Mój hit na wiosnę i lato

Pierwszy raz spotkałam się z zapachem kiedy znajoma weszła do pomieszczenia, a za nią piękny, delikatny świeży cytrusowy zapach z nutą zielonej herbaty. Kiedy go poczułam od razu zapragnęłam go mieć. Sprawdził się świetnie w sezonie wiosna/lato.

Jeden z moich ulubionych

Pierwszy raz z tym zapachem spotkałam się na studiach ( 8 lat temu). Teraz powróciłam do tego zapachu i już wiem, że jest to mój zapach. Pachnie - świeżo i cytrusowo a zapachu nie czuję ja lecz moi znajomi a o to właśnie chodzi.

Na lato idealne

Używałąm wiosną i latem , Kończę buteleczkę, ale tak je lubię ,że być może kupię znowu na kolejne lato:) Są świeże, lekkie i kojarzą mi się z morzem i słońcem. Nie są słodkie , nie przepadam za słodyczą w perfumach. Takie rześkie, na słoneczny i ciepły poranek idealne. Trwałość średnia...ja na sobie ich długo nie czuję

Słodziak

Ten zapach jest bardzo miły, idealny na taki letni spokojny dzień. Jeśli ktoś lubi dobrze i długo pachnieć to własnie ten zapach, jest delikatny ale stanowczo pachnie. Bardzo jestem zadowolona posiadając ten zapach i wiele kobiet pyta co to za nowość a to ciagle ten sam ulubiony Funny <3

Kocham ten zapach

Kupiłam "Funny", kiedy skończył mi się mój ukochany "I Love Love" od Moschino, a potrzebowałam czegoś podobnego. Funny całkiem nieźle spełnił swoje zadanie. Wydaje mi się, że jest trochę mniej słodki od I Love Love. Dla zwolenniczek cytrusowych zapachów będzie jak znalazł.

Mój must have

Generalnie bardzo lubie się z tą marką, dla mnie jest świetna, sam zapach bardzo kusi i uwodzi, jest idealny na ciepłe słoneczne dni, jak i w zimie te słoneczne dni przywołuje, ma piękne opakowanie, stoi zawsze na półce na widoku bo stanowi ozdobę również mojego kącika, cena też dobra.

Super w sezonie letnim!

Perfum tych używam na zmianę z love love moschino oraz D&G light blue.Idealne w sezonie wiosenno-letnim,bo na pewno trwalsze od mgiełek.Zapach z kategorii świeżych przełamanych nutą cedru.Urzekł mnie w tej kompozycji czerwony pieprz oraz nuta zielonej herbaty.Wydajne opakowanie i cena nie powala z nóg.W lato można sobie pozwolić na olfaktoryczne orzezwienie.Perfumy same w sobie są "wejściem" w świat zapachów dla dorosłych,ale jeszcze młodych kobiet.Polecam