Moschino, Funny! EDT

Moschino, Funny! EDT

Najnowszy zapach Moschino (wiosna 2007) dla kobiet. Pełen życia i spontaniczności. Delikatny, energetyzujący i promienny. Wyraźny jest akord kwiatowy z akcentem owocowym.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: gorzka pomarancza, rozowy pieprz, czerwona porzeczka
nuta serca: jasmin, piwonia, fiolek, zielona herbata
nuta bazy: ambra, mech, cedr, pizmo.

Na lato idealne

Używałąm wiosną i latem , Kończę buteleczkę, ale tak je lubię ,że być może kupię znowu na kolejne lato:) Są świeże, lekkie i kojarzą mi się z morzem i słońcem. Nie są słodkie , nie przepadam za słodyczą w perfumach. Takie rześkie, na słoneczny i ciepły poranek idealne. Trwałość średnia...ja na sobie ich długo nie czuję

Słodziak

Ten zapach jest bardzo miły, idealny na taki letni spokojny dzień. Jeśli ktoś lubi dobrze i długo pachnieć to własnie ten zapach, jest delikatny ale stanowczo pachnie. Bardzo jestem zadowolona posiadając ten zapach i wiele kobiet pyta co to za nowość a to ciagle ten sam ulubiony Funny <3

Kocham ten zapach

Kupiłam "Funny", kiedy skończył mi się mój ukochany "I Love Love" od Moschino, a potrzebowałam czegoś podobnego. Funny całkiem nieźle spełnił swoje zadanie. Wydaje mi się, że jest trochę mniej słodki od I Love Love. Dla zwolenniczek cytrusowych zapachów będzie jak znalazł.

Pokaz Moschino jesień-zima 2017/2018

Mój must have

Generalnie bardzo lubie się z tą marką, dla mnie jest świetna, sam zapach bardzo kusi i uwodzi, jest idealny na ciepłe słoneczne dni, jak i w zimie te słoneczne dni przywołuje, ma piękne opakowanie, stoi zawsze na półce na widoku bo stanowi ozdobę również mojego kącika, cena też dobra.

Super w sezonie letnim!

Perfum tych używam na zmianę z love love moschino oraz D&G light blue.Idealne w sezonie wiosenno-letnim,bo na pewno trwalsze od mgiełek.Zapach z kategorii świeżych przełamanych nutą cedru.Wydajne opakowanie i cena nie powala z nóg.W lato można sobie pozwolić na olfaktoryczne orzezwienie.Polecam

Wykorzystała: kilka próbek

bardzo wiosenny

Trzeba tym perfumom przyznać, że są naprawdę energetyzujące. Typowo na lato lub wiosnę. Dałabym mu 5 gwiazdek, ale niestety jest bardzo nietrwały, a szkoda. Czuć w nim cytrusy takie jak pomarańcza. Ale głównie zostaje zielona herbata i cedr.

Ładny zapach lecz nie trwały

typowo letni zapach,
bardzo rześki, budzący, świeży, lekki, cytrusowy,
Niestety szalenie nietrwały ( kupiony w Baltonie na lotnisku) . Uciekł ze mnie w 3 godziny. Szkoda.

Świeży zapach na lato

Cudownie orzeźwiający zapach na lato!
Lekki, cytrusowo - owocowy i nienachalny.
Początkowo wydawał mi się bardzo przeciętny, ot typowy zapach na lato, jednak Funny! jest w odróżnieniu od innych bardzo rześki i pozytywny, mam wrażenie, że zawsze uśmiecham się do butelki :)
Wyczuwalne są w nim nuty kwiatowe fiołek i jaśmin połączone z zieloną herbatą i pomarańczą, w dolnej nucie mają cedr ambrę i piżmo, które są jednym z moich ulubionych połączeń dodającym perfumom seksownej nuty.
Funny! zapach typowo wiosenno - letni, nie utrzymuje się zbyt długo, ale taki ma być nienachalny i nie duszący, towarzyszący nam dyskretnie w tle.
Zdecydowanie wolę go o mgiełek od Bath & Body Works, które również są rewelacyjne na lato, ale klasą zapachu im daleko do zapachów Moschino, moim skromnym zdaniem najlepszego producenta letnich zapachów.

Wykorzystała: kilka próbek

To co nie widoczne dla oczu.

Flakon, który łapie za serce. Jest po prostu zabawny.
Tak jak i zapach. Który nie do końca jest taki nie na serio.
Czuję w nim górę cytrusów, cierpkość pomarańczowej skórki, ciepło kwiatów, wyrazistość cedru i mech. I właśnie to on najbardziej mnie zaintrygował. Jest chloroficzny.
Zielony. Ukrywający w swojej gęstwinie tysiące istnień.

Zapach lekki, codzienny, na ciepłe pory roku.
Bardzo ulotny.
Tylko ten mech nie daje mi spokoju.

Tak!

Zdecydowanie polecam kobietom lubiącym coś lekkiego, świeżego, a posiadającego lekkiego pazura. Warta uwagi perfuma, która zachwyca zapachem, za całkiem przyzwoitą cenę.

Zapaszek na letnią pogódkę. Choć i nie.

Zapaszek jest troszkę dziwny, lecz wszyscy mówią, że pięknie na mnie pachnie. A ja im wierzę. Jest cytruskowy i śmieszkowy. Daję 5 gwiazdeczek, bo wodzia utrzymuje się na szyjce nawet długo.

Idealny na lato!

Uwielbiam ten zapach. Lekki, przyjemny, cytrusowy, odświeży każdy dzień. Świetnie współgra z dezodorantem z Dove o zapachu cytryny. Taki cytrynkowy zestaw na ciepłe lato :) Idealny dla nastolatki jak i dojrzałych kobiet. Mnie ten zapach rozwesela :D