Moschino, Funny! EDT

Moschino, Funny! EDT

Najnowszy zapach Moschino (wiosna 2007) dla kobiet. Pełen życia i spontaniczności. Delikatny, energetyzujący i promienny. Wyraźny jest akord kwiatowy z akcentem owocowym.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: gorzka pomarancza, rozowy pieprz, czerwona porzeczka
nuta serca: jasmin, piwonia, fiolek, zielona herbata
nuta bazy: ambra, mech, cedr, pizmo.

Słodziak

Ten zapach jest bardzo miły, idealny na taki letni spokojny dzień. Jeśli ktoś lubi dobrze i długo pachnieć to własnie ten zapach, jest delikatny ale stanowczo pachnie. Bardzo jestem zadowolona posiadając ten zapach i wiele kobiet pyta co to za nowość a to ciagle ten sam ulubiony Funny <3

Kocham ten zapach

Kupiłam "Funny", kiedy skończył mi się mój ukochany "I Love Love" od Moschino, a potrzebowałam czegoś podobnego. Funny całkiem nieźle spełnił swoje zadanie. Wydaje mi się, że jest trochę mniej słodki od I Love Love. Dla zwolenniczek cytrusowych zapachów będzie jak znalazł.

Mój must have

Generalnie bardzo lubie się z tą marką, dla mnie jest świetna, sam zapach bardzo kusi i uwodzi, jest idealny na ciepłe słoneczne dni, jak i w zimie te słoneczne dni przywołuje, ma piękne opakowanie, stoi zawsze na półce na widoku bo stanowi ozdobę również mojego kącika, cena też dobra.

Pokaz Moschino jesień-zima 2017/2018

Super w sezonie letnim!

Perfum tych używam na zmianę z love love moschino oraz D&G light blue.Idealne w sezonie wiosenno-letnim,bo na pewno trwalsze od mgiełek.Zapach z kategorii świeżych przełamanych nutą cedru.Wydajne opakowanie i cena nie powala z nóg.W lato można sobie pozwolić na olfaktoryczne orzezwienie.Polecam

Wykorzystała: kilka próbek

bardzo wiosenny

Trzeba tym perfumom przyznać, że są naprawdę energetyzujące. Typowo na lato lub wiosnę. Dałabym mu 5 gwiazdek, ale niestety jest bardzo nietrwały, a szkoda. Czuć w nim cytrusy takie jak pomarańcza. Ale głównie zostaje zielona herbata i cedr.

Ładny zapach lecz nie trwały

typowo letni zapach,
bardzo rześki, budzący, świeży, lekki, cytrusowy,
Niestety szalenie nietrwały ( kupiony w Baltonie na lotnisku) . Uciekł ze mnie w 3 godziny. Szkoda.

Świeży zapach na lato

Cudownie orzeźwiający zapach na lato!
Lekki, cytrusowo - owocowy i nienachalny.
Początkowo wydawał mi się bardzo przeciętny, ot typowy zapach na lato, jednak Funny! jest w odróżnieniu od innych bardzo rześki i pozytywny, mam wrażenie, że zawsze uśmiecham się do butelki :)
Wyczuwalne są w nim nuty kwiatowe fiołek i jaśmin połączone z zieloną herbatą i pomarańczą, w dolnej nucie mają cedr ambrę i piżmo, które są jednym z moich ulubionych połączeń dodającym perfumom seksownej nuty.
Funny! zapach typowo wiosenno - letni, nie utrzymuje się zbyt długo, ale taki ma być nienachalny i nie duszący, towarzyszący nam dyskretnie w tle.
Zdecydowanie wolę go o mgiełek od Bath & Body Works, które również są rewelacyjne na lato, ale klasą zapachu im daleko do zapachów Moschino, moim skromnym zdaniem najlepszego producenta letnich zapachów.

Wykorzystała: kilka próbek

To co nie widoczne dla oczu.

Flakon, który łapie za serce. Jest po prostu zabawny.
Tak jak i zapach. Który nie do końca jest taki nie na serio.
Czuję w nim górę cytrusów, cierpkość pomarańczowej skórki, ciepło kwiatów, wyrazistość cedru i mech. I właśnie to on najbardziej mnie zaintrygował. Jest chloroficzny.
Zielony. Ukrywający w swojej gęstwinie tysiące istnień.

Zapach lekki, codzienny, na ciepłe pory roku.
Bardzo ulotny.
Tylko ten mech nie daje mi spokoju.

Tak!

Zdecydowanie polecam kobietom lubiącym coś lekkiego, świeżego, a posiadającego lekkiego pazura. Warta uwagi perfuma, która zachwyca zapachem, za całkiem przyzwoitą cenę.

Zapaszek na letnią pogódkę. Choć i nie.

Zapaszek jest troszkę dziwny, lecz wszyscy mówią, że pięknie na mnie pachnie. A ja im wierzę. Jest cytruskowy i śmieszkowy. Daję 5 gwiazdeczek, bo wodzia utrzymuje się na szyjce nawet długo.

Idealny na lato!

Uwielbiam ten zapach. Lekki, przyjemny, cytrusowy, odświeży każdy dzień. Świetnie współgra z dezodorantem z Dove o zapachu cytryny. Taki cytrynkowy zestaw na ciepłe lato :) Idealny dla nastolatki jak i dojrzałych kobiet. Mnie ten zapach rozwesela :D

LAto!

Uwielbiam je, używam od kilku lat latem. to nie jedyne perfumy które mam na półce ale często po nie sięgam. nie są typowo świeże, mają ciepłe nuty. niestety średnio trwałe, ale w granicach przyzwoitości. cena nie scina z nóg (kupiłam w superpharm). polecam!