L'Oreal Paris, Shine Delicieux (pomadka do ust)

L'Oreal Paris, Shine Delicieux (pomadka do ust)

Jeszcze nigdy nie miałam pomadki
o tak smakowitym zapachu owoców.. aż chce się ją zjeść... poza tym ma ładne migoczące drobinki, jest bardzo delikatna i nawilża usta... na wiosnę i lato idealna.

Cena: 42 zł

To był mój typ...

Bardzo lubiłam te szminki. Były to właściwie błyszczyki w formie szminki, miały transparentne, letnie kolory, piękny owocowy zapach i subtelne opakowanie.

Cóż, wycofano je.

Używam tego produktu od: już nie używam - przestały być produkowane
Ilość zużytych opakowań: kilka

Dobry produkt

Mam pomadke nr 415 zlocisty koral ,bardzo naturalny delikatny odcien,pomadka pielegnuje usta ,ladnie sie blyszczy satynowym odcieniem ,jakosciowo idealnie sie rozprowadza ,dosc trwala ,niestet u nas w sklepach produkt juz wycofany ,pomadka godna polecenia gdyz wszyskie kolory byly badzo ladne kolorystycznie przy tymi naturalne na ustach

Używam tego produktu od:2 lat

FANTASTYCZNA

Z reguły nie używam szminek i pomadek, preferując lekkie błyszczyki, ale ta pomadka jest wyjątkowa!

Plusy:
- świetny, owocowy zapach
- stosunkowo długo trzyma się na ustach
- równomiernie pokrywa usta - jedna wartswa zazwyczaj jest już idealna, nie za cienka i nie za gruba
- piękny połysk dzięki perłowym drobinkom
- cena jak najbardziej adekwatna, mogłaby być nawet wyższa, a i tak byłaby odpowiednia
- produkt najwyższej klasy

Minusy:
- trwałość - generalnie szminka jest trwała, jednak panie palące, jak ja właśnie, muszą raz na jakiś czas usta poprawić

Ogólnie - polecam z czystym sumieniem, szczególnie osobom nieco sceptycznym wobec pomadek - warto spróbować, jest o niebo lepsza od błyszczyków koloryzujących!

depilacja brwi

Rozpuszczalna guma malinowa :D

O tak, zapach jak na szminkę ma po prostu fantastyczny! Szczerze mówiąc nigdy jeszcze nie miałam okazji spotkać szminki o tak apetycznym zapachu. Mmm...
Ale poza tym szminka jest przeciętna.
Mam kolor 130 - Sweety Rose, który nie powala. Ot, taki zwyczajny róż. Na szczęście nie przypomina mi tego "bazarowego różu", którego bym już po prostu nie przetrawiła.
Mam też uwagi co do trwałości, która jest bardzo mała, no i pomadka jest troszkę "za śliska", co pewnie również wpływa na trwałość.
Podsumowując: szminka jest dobra, ale mogłabym znaleźć inną o dużo lepszej jakości, a dużo taniej.

Używam tego produktu od: zeszłego roku
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Mniam!!!

Po otworzeniu szminki wydobywa się śliczny zapach malinowej Mamby. To chyba najładniej pachnąca pomadka jaką znam! Nakłada się ją bardzo fajnie - jest tłusta przez co daje poślizg no i nie wysusza ust. Ma delikatne drobinki brokatu. Najbardziej przyjazna dla ust sposród wszystkich L"oreali (w sensie pielęgnacji), do tego ładnie prezentuje się na ustach - soczysto, świeżo, owocowo. Bardzo dobra rzecz.
Co do trwałości to całkiem nienajgorzej się spisuje, aczkolwiek nie ma co oczekiwac cudów (ale jeszcze nie natrafiłam na długodystansowca w tej materii!).
Polecam już za sam zapach! Kolory smakowite, owocowo-sorbetowe, wymarzone na wiosnę i lato.

Używam tego produktu od: 2004

Super

szminka jest fantastyczna! pięknie pachnie, jest wydaja i długo sie utrzymuje... jak dla mnie to wystarczające powody zeby dać jej 4 gwiazdki, jedną odejmuję za zbyt wysoką ceną ... no ale to firma :D

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:

bardzo fajna

Super szminka wygladza usta nie skleja i pieknie pachnie. Nie ma specyficznego smaku co dla mnie jest duzym plusem. Uzywam koloru 615 Marschamallow super kolorek taki delikatny roz wpadajacy w bez.Niestety chyba wycofali te szminki:(

Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań3

ulubiona

To byla moja ulubiona szminka. Mialam taki piekny malinowy kolor.. Transparentny, blyszczacy.. Ja nie lubie szminek, uzywam blyszczykow, ale ta szminka byla taka wlasnie leciutka jak blyszczyk. I ten apetyczny zapach.. i ladne opakowanie.. super. Jak ja spotkam w sklepie, to na pewno kupie, ale skoro ja wycofali, to pewnie sie nie uda.. echhh.. :)

KWC

Zapewne osoba, która zadecydowała o wycofaniu tych szminek , był prawdobodobnie facetem bądź kobietą, która ust nie malowała. Bo tylko kobieta malująca usta może dostrzec superlatywy tej szminki. I jak je dostrzeże to już na zawsze będzie ją chciała mieć w swojej kosmetyczce :)
Szminkę dotrałam kilka tygodni temu w naturze na wyprzedaży. Kosztowała mnie 22zł. Zapewne drogerie pozbywają się staroci - i chwała Boga, bo szminka jest cudowna! Pyszny, wręcz oszałamiający zapach, świetna konsystencja, rewelacyjny kolor! Czego chcieć więcej? CHyba tylko tego, aby znów wprowadzono ją na rynek!
Jeśli znajdę gdzieś ją na wyprzedaży zapewne kupię ze 3 :D

jaka pyszna szmineczka :D

Jeszcze nigdy nie miałam takiej smakowitej szmineczki.... malinka :D pychotkaaa ... niestety szybko się zuzywa przez to :p Daje ładny efekt na ustach ... w gamie są bardzo ładne kolorki ... Ładnie połyskuje i nie wyszusza ust ... O nawilżaniu jednak nie może być mowy, jeśli jest to niewielkie ale zawsze coś ;) Jest dosyć trwała jak na "zwykłą" pomadeczkę :) polecam :]

cudowna

pachnąca, smaczna, piękny kolor, powiększa usta, nie ściera się... po prostu cuuudo!!! Najlepsza szminka :) Fajny kształt i duży wybór kolorów :) :) :) :)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1...
Recenzja: ...

pyszny i pachnący ale...

miałam kiedyś próbkę tej pomadki i byłam nią zachwycona, zbierałam pieniądze bo do tanich to ona nie należała. Wreszcie kupiłam i.... trochę się rozczarowałam: kolory i zapach świetne ale z trwałością to tak średnio (moim zdaniem powinna być tańsza) próbka była o niebo lepsza, pomadke kupowałam w Sephora wiec o podróbie nie ma mowy.... no cóż może ją jeszcze kupie bo bardzo przyjemnie się jej używa ale jak będzie tańsza