Oil Nutritive, Masło regeneracyjne z olejkami pielęgnacyjnymi (stara wersja)

Oil Nutritive, Masło regeneracyjne z olejkami pielęgnacyjnymi (stara wersja)

Masło regeneracyjne z olejkami pielęgnacyjnymi - arganowym i shea - zapobiegające rozdwajaniu się końcówek z kompleksem Scan Repair. Przeznaczone do włosów długich o rozdwajających się końcówkach, redukuje rozdwajanie się końcówek o 95% i łamliwość włosów o 100%.

kiedys KWC az poznalam leprze

dawno temu bylam uzalezniona od tej maski
stosowalam po kazdym myciu na zniszczone rozjasnione wlosy
byla fajna
nawilzalam odzywiala i nadawala lasku
ladnie pachnie
nie obciazala moich suchych extremalnie zniszczonych wlosow
wydajna
cena przystepna
znosne opakowanie
gesta

jedyne co w niej nie lubialam to ze \'cos\' na wlosach pozostawalo
czulam to przy dotyku takie dziwne cos co bylo nieprzyjemne w dotyku jak by powloka tlusto maczna ?
w innych maskach tego nie ma
teraz uzywam juz innych, robia wiekszy polysk i sa drozsze

Ilość zużytych opakowań: 30 cale opakowania

DOŁADOWANIE DLA WŁOSÓW

Bardzo lubię produkty Gliss Kur i ta maska też się sprawdziła.

Zacznę od tego że mało jest na rynku produktów do włosów z tak dużą ilością składników które mogą dać nam coś dobrego. Spójrzcie na skład- same olejki i to nie na szarym końcu, a w olejki wierzę bardziej niż w silikon i "nano proteiny kaszmiru" czy "jedwabiu" XD
Dodam że skład zamieszczony powyżej to nie jest skład tej maseczki- mam ją właśnie w ręce i porównałem- całkiem coś innego. Polecam zajrzeć w sklepie :)

Użycie? hmm... Osobiście nakładam ją na długo- 20***30 minut i potem spłukuję i myję szamponem. Bez teg0 (nawet jak nałoży się na minutę) włosy sa tłuste i "śliskie".

PLUSY? Same plusy- kolor jest głęboki, włosy mocno lśnią, są silne, podatne na układanie i nie robi się suche siano podczas suszenia. Po prostu daje mega efekt lecz tylko jeśli zostawimy ją dłużej a potem zmyjemy- olejki i tak już wypielęgnowały włosy więc po co zostawiać tłuste cząsteczki na ich powierzchni?

Ilość zużytych opakowań: 2 (2-ecie w trakcie)

Super

Cały sekret to nałożyć przed myciem włosów na minimum 30 minut...

Moje włosy dużo przeszły. (Codziennie je prostuję) I zaczęły mi się rozdwajać na końcach. Długo szukałam jakiejś idealnej maski. Postanowiłam zaryzykować i kupiłam tą.
+Po użyciu włosy są mięciutkie
+dobrze się układają
+pięknie pachnie
+cena
+Końcówki przestały mi się rozdwajać ( A o to chodziło)
+wydajna!

- nie można jej nałożyć tak jak proponuje producent bo inaczej włosy są zbyt obciążone bo nie da jej się spłukac trzeba ją zmyć szamponem. (!!!!)

Używam tego produktu od: jakies 2,5 miesiąca

Studio fryzur kucyk Beyonce

Fatalny

Chyba najgorszy produkt do włosów jakiego używałam. Pieniądze wyrzucone w błoto. Mam farbowane, przesuszone włosy, czyli takie do jakich produkt jest kierowany. Włosy po użyciu masła są sztywne, matowe i jakby klejące. Koszmar. I nie jest to kwestia tego, że nie zmywałam dokładnie produktu, ile bym nie stała w głowa pod prysznicem, zawsze taki sam, brzydki efekt. Zdecydowanie nie polecam.

nie warto

ta maska jest do niczego, poza zapachem który nie odstrasza.
Po zastosowaniu maski i wysuszeniu włosów robią się jak siano, póżniej są strasznie obciążone i już pod koniec dnia widać ze są bardzo tłuste, nie polecam.

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Masakra. Gwiazdka za w miare ladny zapach.
Nie wplywa w zadnym stopniu na lamliwosc wlosow, nie zabezpiecza przed rozdwajaniem, nie poprawia kondycji, slowem nic.

Rownie dobrze mozna nalozyc na wlosy margaryne, maslo czy olej. Przetluszcza ze hej, a troche z nim poeksperymentowalam, zuzylam prawie cale opakowanie (dzisiaj wyladowalo ostatecznie w koszu) i niewazne ile sie go da, malo, duzo, niewazne. Nakladalam go od polowy glowy, bron Boze przy skorze czy cos, niekiedy nawet na samiutkie konce. Za kazdym razem to samo - na drugi dzien musze absolutnie myc glowe. Po nalozeniu i splukaniu wlosy sa matowe i sztywne.

Obciazyl i przetluszcil wlosy nawet mojej kolezance obdarzonej wyjatkowo suchymi wlosami.

Używam tego produktu od: jakies kilka miesiecy odstawianie i probowanie znow :P

Hrmpffff :/

Kupiłam gdy zniszczyłam sobie włosy farbowaniem i stweirdziłam, że ponad połowa moich włosów jest rozdwojona. Już wcześniej zauważyłam, że gliss kur, raczej nie produkuje najlepszych rzeczy. Ale postanowiłam dać firmie ostatnią szansę.
Nie wiem na jakiej zasadzie producent wyprodukował tą maske. Chyba wlał tam zawartość super kleju w nadziei, że końcówki się skleją. Bo tak było u mnie.
Miałam włosy lepiące się, posklejane i tłuste. Mniej więcej sześć godzin po tym jak użyłam tego produktu. Fakt końcówki się zlepiły, ale nie całkiem o to mi chodziło ;)

Ilość zużytych opakowań:1 (niecałe)

moze być

Używałam kiedyś do nawilzenia włosów , miałam wówczas dłuższe niz dziś, nierozjasnione ale o porozdwajanych końcówkach. Stosowałam to masło przed myciem ( trzymałam co najmniej 2 godziny albo nawet i całą noc) i dodawalam jeszcze różne proteiny z Mazideł lub od Thanatosa.
Generalnie nie jest złe ale cudów też nie robi. Moje włosy nie lubią masła Shea ( oleju kokosowego tez nie bardzo). Po uzyciu tego masła były bardziej sprężyste, śliskie i łatwo sie rozczesywały. Stosowane po myciu za bardzo obciążało moje włosy. Zadowolone z niego będą osoby z grubymi , suchymi i szorstkimi włosami.

Teraz juz nie kupię , bo mam w domu cały zestaw różnych olejów które dodaję do masek.

Pamiętam , ze trudno było je kupić ( ja kupowałam tylko w Carrefour).

Używam tego produktu od:ze 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań:co najmniej 3

Słabiutkie masło!!!

Kupiłam całą serię czyli:szampon,odżywkę i tę oto maskę,ponieważ lubię używać zawsze komplety i muszę stwierdzić,że jest to po prostu zwykły drogeryjny bubel!
W żaden sposób nie chroni końcówek przed zniszczeniem nie mówiąc już o ich zregenerowaniu :(
Coś tam niby wygładza,ale to raczej znikomy efekt,jedynie co mi się podoba w tym maśle to jego konsystencja i zapach,no ale o to chyba raczej nie chodzi tylko o efekty:((

Ogólnie raczej nie polecam:(:(:

(Używam tego produktu od:1miesiąc

zero efektu

Mam włosy suche, więc potrzebuję kosmetyków naprawdę dogłębnie nawilżających a ten taki nie jest. Mimo, że jest ot masło, to wcale nie zauważyłam dobroczynnego działania tego kosmetyku: włosy jak były suche tak są, żadnej poprawy przy rozczesywaniu, włosy w ogóle nie chcą się po zastosowaniu tego masła układać.

Nakładałam to masło na całej długości włosów i nie zauważyłam, żeby włosy mi się przetłuszczały.

Jedynym plusem tego masełka jest zapach - śliczny.

Dobrze, że dostałam go od koleżanki bo żałowałabym, że wydałam pieniądze na takie coś...Używam tego produktu od: pół roku

Ok

Używałam go rok temu w wakacje,jeśli dobrze pamiętam. Farbuje włosy na czerń lub ciemne brązy. Wcześniej eksperymentowałam z rozjaśnianiem (również farbowanych na ciemne kolory włosów),więc końce miałam bardzo zniszczone. Po użyciu tego masełka były w dużo lepszym stanie,nie łamały się,zresztą całe włosy miałam ładniejsze;) Jest tłuste-w końcu masło,dlatego radzę nakładać raczej na końcówki (i tutaj edycja: chodziło mi bardziej o to,by nie nakładać masła przy skórze);) nie używałam innych produktów z tej serii. Możliwe,że jeszcze kupię,ale myślę nad wypróbowaniem innej maseczki-również Gliss Kura.Używam tego produktu od: rok

do kosza z tym!

Kompletna porażka na całej linii. Włosy po użyciu sa sztywne, matowe, mega suche na końcach. Nie da sie ich rozszesac, a co najgorsze sa mega przeciążone i tłuste u nasady, mimo ze nie nakladalam tam odzywki. Omijajcie szerokim łukiem!

Używam tego produktu od: kilkanascie razy
Ilość zużytych opakowań: 1/2