Thermal SPA, Steam Shower Turkish Bath Sensation (Żel pod prysznic Efekt łaźni tureckiej) (stara wersja)

Specjalnie opracowana receptura nowego żelu pod prysznic i płynu do kąpieli Palmolive Thermal SPA Steam wzbogacona jest minerałami z wód termalnych oraz naturalnymi olejkami z pomarańczy i sosny. W połączeniu z parą pod prysznicem, olejki eteryczne uwalniają się, otaczając orzeźwiającym zapachem i pozostawiają skórę miękką i oczyszczoną. Żel pod prysznic i płyn do kąpieli Palmolive Thermal SPA Steam to efekt łaźni tureckiej w domowej łazience.

Cena: ok. 8-9zł / 250ml

gdzie on jest?

Super był, mój ulubiony ale już go nie ma:( może wróci?

Zapach zabójczy, konsystencja, kolor, gęstość, nie wysuszał.
Opakowanie uważam, że teraz są lepsze.
Ogólnie lubię i mam sentyment do żeli z Palmolive.

Lessi wróć:(

Używam tego produktu od: dawno temu w trawie
Ilość zużytych opakowań: może z 5

Uwielbiałam!

To był mój ulubiony żel pod prysznic. Mówię był, bo go udoskonalili i....zepsuli (według mnie). Ta wersja "turkish bath" zachwycała mnie zapachem, konsystencją i orzeźwiającym działaniem na ciało. Czułam się, jak w SPA - odprężona i świeża. Niestety, nowa wersja tego mi nie zapewniła :(

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo

Fajna.

To jeden z żeli pod prysznic którego nie kupuję regularnie, ale który co jakiś czas gości w mojej łazience. Pasuje mi bardziej niż wersja z minerałami, która pachnie moim zdaniem jak proszek do prania, więc ta mi bardziej pasuje za zapach. Dla mnie żel pod prysznic ma myć i nie wysuszać, stąd ten żel sprawdza się znakomicie.

Używam tego produktu od: parę lat.
Ilość zużytych opakowań: kilka, z przerwami.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

relaksuje

Zel zakupilam, bo potrzebowalam jakiegos odswiezajacego zelu pod prysznic w trakcie pobytu w szpitalu w czasie porodu.Spodobal mi sie. Ladnie pachnie, mnie kojarzy sie z czystoscia. Nie wyczuwam jednak ani sosny ani pomaranczy ale zapach utrzymuje sie na ciele po kapieli.Dobrze myje i pieni sie. Nie wysusza, ale i nie nawilza. Polecam, bo jest naprawde przyjemny.

Używam tego produktu od: miesiac

bdb

Kolejny bardzo dobry produkt firmy Palmolive :-) Aksamitna konsystencja,bardzo dobrze oczyszcza cialo i odswieza je.Plusem zelu na pewno jest zapach,w serii thermal spa zapachy sa oryginalne,strzal w 10! :D żel nie wysuszył mi skóry,ani nie podrażnił,polecam spróbować każdemu ze względu na ten aromat i niską cene. Napisałam,ze nie wiem czy kupie bo mam troche żeli w zapasie i lubie sprawdzac nowosci kosmetyczne,ale w lato na pewno wróce z przyjemnością do tej serii Palmolive;) POLECAM
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od:kilku tygodni

Intrygujacy...

Podoba mi sie zarowno zel jak i plyn do kapieli z serii Steam Bath.
Tradycyjnie jak u Palmolive - obfita piana, dobre nawilzenie, ciekawy kolor i konsystencja, intrygujacy zapach.Używam tego produktu od: miesiaca na zmiane z innymi...

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

Doskonale orzeźwia

Jeśli chodzi o żele pod prysznic generalnie preferuje subtelne, słodkawe zapachy, ale czasem, zwłaszcza latem, mam ochotę na mocniejsze orzeźwienie. I ten żel je zapewnia.
W kwestii jakości nie mam żadnych zastrzeżeń:
*żel ma dobrą konsystencję - nie za rzadką i nie za gęstą
*tworzy obfitą, kremową pianę
*nie wysusza i nie podrażnia skóry
*ma ciekawy, olejkowo-sosnowy zapach z domieszką cytrusów - bardzo odświeżający, niestety nie utrzymuje się zbyt długo na skórze.
Pięć gwiazdek pozostawiam dla swojego faworyta, ale ten żel jak najbardziej polecam. Warto spróbować, choćby ze względu na oryginalny zapach.

Używam tego produktu od:jakieś 2 m-ce

Ciekawy

Kolejny hit z serii. Przede wszystkim zapach, bardzo świeży, letni, z wyczuwalną nutką olejkową. Szkoda tylko że tak szybko się ulatnia. Jeśli chodzi o działanie to jak w przypadku innych żeli palmolive: delikatne i skuteczne. Jest bardzo milutki w użyciu. Poza tym ta wersja jest najbardziej wydajna w porównaniu z pozostałymi Thermal Spa. Brawo dla Palmolive za pomysł na całą serię. Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Prawie KWC

Bardzo dobry żel. Uwielbiam go przede wszystkim za zapach. Oprócz tego bardzo dobrze się pieni, jest wydajny. Nie dałam 5 gwiazdek ponieważ skóra po umyciu jest delikatnie ściągnięta.

bardzo dobry!!

Ja tam nie czuję tego zapachu w ogóle.

Najbardziej w nim podoba mi się, że skóra jest idealnie miękka. Nie ma mowy o wysuszeniu!! Moja jest po nim naprawdę nawilżona i nie muszę używać żadnego balsamu. To bardzo mi sie podoba. Porządnie myje ciało, pieni się, konsystencja ok.
Średnio za to z wydajnością.
Nie sądzę, że kupię ponownie, gdyż lubię zmieniać kosmetyki do mycia ciała.

Używam tego produktu od:2-3tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Najlepszy z Palmolive

Ten żel ze wszystkich z serii Aromatheraphy najbardziej mi się spodobał. Ma boski zapach, który mnie uspokaja i relaksuje. Ma typowo żelową konsystencję. Dobrze się pieni. Dobrze oczyszcza, nie podrażniając przy tym skóry. Nie wysusza, jest wydajny. Polecam.

Używam tego produktu od: już nie pamiętam

inny niż wszystkie inne

Używałam go w lato.
Świetnie odświeżał i mył a przy okazji ten zielony pikantny zapach...palmolive miał dobry pomysł.
Nie jest drogi, świetnie się pieni i ładnie wygląda w łazience.

Używam tego produktu od:dawna