Lirene Dermoprogram, Samoopalacz do twarzy i ciała w kremie

Lirene Dermoprogram, Samoopalacz do twarzy i ciała w kremie

Daje efekt naturalnej opalenizny, pielęgnuje, poprawia koloryt. Wefekcie otrzymujemy naturalnie opaloną skórę twarzy i ciała. Ma piękny zapach,
Dzięki zabarwieniu kremu na kolor ecru aplikacja jest łatwiejsza. Brak śladów na ubraniu – szybkie wchłanianie. Pomaga utrzymać doskonałą kondycję skóry twarzy i ciała: poprawia jędrność, elastyczność i nawilżenie.
Efekt widoczny już w dwie godziny po aplikacji, utrzymuje się do 7 dni.

Cena: 14,50zł / 75ml

Raczej kiepski

Właściwie ten samoopalacz kupiłam przez przypadek i przy okazji pozostałych zakupów kosmetycznych.
Skusił mnie skład kosmetyku, szczególnie ze zawiera witaminę E i masło Shea. Stosowałam głownie na twarz i szyje, co 3-ci dzien.

Efekt ogólny: produkt nawilża (daje za to 1 gwiazdkę) i rzeczywiście delikatnie brązuje, jednakże dla mnie osobiście jest to brąz wpadający delikatnie w pomarańcz.

Efekty uboczne: zatyka pory; co prawda nie do stopnia kończącego się wykwitami skórnymi, ale w efekcie pojawiają się wyczuwalne delikatnie grudki, przez co na wstępie jestem na NIE. Na początku nie skojarzyłam, ze problemy, które się pojawiły ze skora mogą być przez samoopalacz, ale po odstawieniu rzeczywiście problem się ulotnił.

Aplikacja: delikatna konsystencja ułatwia łatwa i dość przyjemna aplikacje.

Walory zewnętrzne i zapachowe: opakowanie schludne, zapewnia higieniczna aplikacje. Zapach przyjemny, chociaż za intensywny jak na kosmetyk, który można stosować również na twarz.

Cena: bardzo zachęcająca i za to daje gwiazdkę nr 2.

Ogólne odczucia: produkt bardzo średniej jakości, nie zużyje do końca i nie kupie ponownie.

Używam tego produktu od: uzywalam tego produktu okolo 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: caly czas w trakcie pierwszego

Mało daje efektu

Kupiłam ten samoopalacz tylko dlatego, ze pilnie go potrzebowałam a mjego ulubionego nie było już w sklepie, oczywiście pani ze sklepu mi go doradziła w zastepstwie tamtego brakujacego. Producent, zapewnia nam ładną opaleniznę. No, z tym bym się nie zgodziła. Mam cerę lekko oliwkową, ale nie ciemną, a nakładajac obojętnie jaką ilość produktu, opalenizny nie ma prawie wcale!! Wychodzi na szyi oraz dekoldzie, ąłdna równimierna, lecz na twarzy praktycznie zero. Samoopalacz mogę jedynie polecić osobom, które rozpoczynają swoją przygodę z ich stosowaniem - jest delikatny. Reasumująć:
+szybko się wchłania
+cena - 14 zł
+równomierna i naturalna opalenizna
+nie wytwarza niedoskonałości w postaci pryszczy

Minusy zaś;
-zapach
-u mnie bynajmniej brak na twarzy opalenizny
-trwałosć opalenizny - 1 dzień. - smaruje się codziennie i mało co to daje ...

Używam tego produktu od: 3 tyodnie
Ilość zużytych opakowań: pół 1ego

Daję mu dobrą Trójkę

Kupiłam go za jakieś 13zł w jakimś markecie ponieważ w drogeriach nie mogłam, znaleźć żadnego samoopolacza, nie wiem czy już nie produkują czy jak ;P Zacznę od tego iż już po 1 aplikacji rzeczywiście widać efekt. Po 2opalenizna jest już intensywniejsza, nie stosowałam więcej niż 2 razy ponieważ bałam się że będę pomarańczową marchewką, ale myślę że nie było by tragicznie, napewno spróbuję użyć go 3razy w tygodniu kiedyś tam. Zapach niestety jest okropny, no tu się Lirene nie postarało, taki dziwny nib orzechowy pachnie takim przeterminownym masłem orzechowym;/ Fajnie się rozprowadza lecz na nogach strasznie nierównomiernie, radzę omijać okolice kolan, łokci i kostek ale dziewczyny używające samoopalacza napewno to wiedzą. Plamy są, naprawdę trzeba równomiernie rozprowadzić ale to się chyba tak nie da;/ I jeszcze jedna okropna wada, która mnie bardzo denerwuje w tym produkcie. Samoopalacz osadza się w porach, i wygląda to tak jak było by się brudnym. Jest to okropne, ja użyłam na twarz i cały nosek miałam w takich kropkach bowszystko weszło w pory, na dekolcie to samo. Nie wiem czy kupię ponownie, mam nadzieję że znajdę lepszy jakiś bo ten to taki dziwny jest, chodź efekt jest muszę przyznać. I szybko się kończy, to kolejna wada;/

Używam tego produktu od: 3 Tygodni
Ilość zużytych opakowań: Kończę 1 tubke

Makijaż Maybelline

Pozytywnie <ok>

To mój pierwszy samoopalacz w życiu :) do jego zakupu nakłoniły mnie dobre opinie internautek.

+ładne opakowanie
+niska cena
+łatwa aplikacja, lekka konsystencja
+rozświetlenie
+niebiańskie NAWILŻENIE i WYGŁADZENIE, jestem tym zachwycona!
+efekt opalenizny widoczny już po 1,2 aplikacjach; delikatny i dość naturalny

-mało wydajny
-śmierdzi, ale i tak mniej intensywnie niż mój balsam brązujący tej samej firmy
-pozostawia SMUGI, PLAMY na rękach i nogach; reszta ciała w normie...

Używam tego produktu od: Ok. 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie używania

zapycha pory !

Chciałam się lekko \'przybrązowić\' zimą. Wcześniej używałam musu samoopalającego, jest świetny, ale coś mnie podkusiło i kupiłam krem z tej samej linii.
Oceniam zastosowanie do twarzy. Po aplikacji po 2 dniach pojawiły się krostki, coś a\'la pryszcze. Nigdy nie miałam problemów z cerą, pomyślałam, że coś jest nie tak. Podejrzenie trafiło na krem z Lirene. I tak też było. Po każdym zastosowaniu wyskakiwały piękne pryszcze.
Jak dla mnie ma zbyt GĘSTĄ konsystencje. Zgodnie z zapewnieniami jest przeznaczony do twarzy. Ja poleciłabym do ciała, na pewno nie dla delikatnej skóry twarzy.
Dodam, ze mam suchą cerę, a po tym kremie błyszczałam strasznie i miałam problemy, by doprawdzić cerę do porządku.
Zdecydowanie NIE polecam.

W miarę!

Zacznę od zalet: produkt jak na samoopalacz pachnie ślicznie, aplikacja jest łatwa i przyjemna, a produkt jest tani. Przy umiejętnym jego rozprowadzeniu otrzymamy ładną, delikatną opaleniznę, jednak musimy uważać z ilością produktu i nakładać naprawdę MINIMALNE ilości, raz nałożyłam odrobinę za dużo i skończyło się to na pomarańczowej, sztucznie wyglądającej skórze. Wbrew zapewnieniom producenta, samoopalacz nie wchłania się szybko. Do tego nie jest wydajny. Jest i do twarzy, i do ciała więc sądzę, że powinien być sprzedawany w trochę większych opakowaniach - jeśli mamy zamiar smarować całe ciało i twarz, to produkt wystarczy na zaledwie kilka aplikacji. A jeszcze co do twarzy - na składach kosmetyków do twarzy nie znam się kompletnie, więc nie wiem czy to tylko pozorny efekt, ale po posmarowaniu skóra wygląda na świetnie nawilżoną i gładką. Podsumowujac, kupię ten samoopalacz ponownie ze względu na to, że wad ma niewiele. :)

Używam tego produktu od: Jakieś 2 miesiące.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Może być

Produktu nie kupiłam sama z siebie. Kupiła go moja mama a ja jej go podkradłam :P Początkowo posmarowałam tylko nogi. Efekt był mizerny, ale dałam drugą szansę. Zaaplikowałam go na twarz. Mój chłopak aż podszkoczył jak mnie zobaczył. Na ogół blada osoba, unikająca słońca, nagle jest pięknie opalona! Do końca nie wiem czy to zasługa tego kremu czy bronzera z Lavertu. Wyglądałam na baaardzo opaloną. Moim zdaniem bardziej nadaje się na ciało niż na twarz. Kolor zdecydowanie za ciemny jak dla mnie.

Plusy:
-niska cena (podobno 15zł),
-dostępność,
-nie uczula,
-nie podrażnia,
-działa aż za dobrze czasami,
-polska firma!

Minusy:
-osoby z cerą wrażliwą może piec twarz chwilę po nałożeniu,
-bardzo mało wydajny.

Jak kto woli, mogę polecić :)

rewelka.

jest po prostu rewelacyjny. nie dość, że szybko widać efekt (po 2 godzinach) to jest to jedyny samoopalacz, który wącham z ogromną przyjemnością. rossmanowy samoopalacz jest ok, ale śmierdzi. ziajowski sopotowy jest spoko, ale ten zapach to jakieś nieporozumienie. smarowanie nim twarzy to chyba za karę. a ten? pachnie ślicznie. nie sądziłam, że to w ogóle możliwe :) kolor jest naturalny, nie mam mu kompletnie nic do zarzucenia.

Używam tego produktu od: paru dni

bardzo dobry

Zawsze byłam sceptycznie nastawiona do samoopalaczy ze względu na ich duszący, nieprzyjemny zapach i brzydkie pomarańczowe plamy na skórze. Postanowiłam jednak dać jeszcze szansę jednemu - z Lirene. I przyznaję bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Zapach jest całkiem przyjemny, konsystencja samoopalacza jest odpowiednia, dobrze się rozprowadza, nie pozostawia smug i ładnie delikatnie brązuje.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

bardzo dobry

Ten samooplacz mile mnie zaskoczył, ponieważ:
- swietnie się wchłania
-nie robi smug
-nawilża skórę
-nadaje naturalny efekt opalenizny
W porównaniu z innimi samoopalaczami, ten wypada bardzo dobrze, na pewno nie zrobi nikomu krzywdy w postaci plam lub innych niemiłych niesodzianek. Nie podrażnia, nie wysusza skóry.....dla mnie bomba.
-Zapach jest kiepski

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

dość dobry samoopalacz

Po poszukiwaniach kremu brązującego do twarzy trafiłam właśnie na ten samoopalacz i postanowiłam go wypróbować, stosuję go co 2 lub 3 dzień tylko na twarz jako alternatywa opalania twarzy w solarium czego robić nie mogę gdyż mam cerę naczynkową, potem robię przerwę ponieważ po dłuższym stosowaniu robią się plamy wiadomo że skóra schodzi i regeneruje się, jednak kolor jest łądny naturalny opalony a nie żółty, poza tym czego totalnie się nie spodziewałam wygładził moją twarz zauważyłam nawet że po jego stosowaniu nie wyskakują mi wypryski, twarz jest gładka i opalona aczkolwiek trochę wysusza więc stosuję go z kremem nawilżającym na dzień, a samoopalacz nakładam na noc, odpowiednie wcześniej przed pójściem spać gdyż ściera się w kontakcie z poduszką dlatego trzeba mu dać czas aby się wchłonął.

Ilość zużytych opakowań: <1

szkoda, ze tylko na twarz

Produkt bardzo fajny jak na swoja cenę, nie pozostawia smug, smrodku, fajna konsystencja, naturalny efekt, brak wysuszenia, to sprawia, że na stałe u mnie zagości.

Szkoda, zę ejst go za mało w tubce żeby się cała wysmarować, ale dlatego wypróbuje duży balsam do ciała, a to cudeńko zostawiam na buzię i dekolt. Naprawdę godny polecenia!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie