Pure Color, Velvet Lipstick

Pure Color, Velvet Lipstick

W jesiennym makijażu Estée Lauder przeważają kolory żywe i naturalne. Kosmetyki powstały na bazie rewolucyjnej formuły Pure Color.
Polimery nadają produktom wyjątkową gładkość, mikrowarstwy czystego kolory zapewniają lekkość makijażu.
Pomadka występuje w sześciu modnych odcieniach - poczynając od ciepłego brązu aż do soczystego burgundu.
Środki zmiękczające otrzymywane z naturalnych składników oraz dodatki odżywcze nawilżają i chronią usta.
Dzięki technologii Pure Color firmy Estée Lauder kolory są trójwymiarowe i trwają niezmiennie na ustach przez długie godziny.
Kosmetyk zawiera naturalne składniki, dzięki którym skóra jest optymalnie zmiękczona i odżywiona.
Odcienie: Velvet Light, Velvet Peach, Velvet Orchid, Velvet Brown oraz Velvet Kiss.

Warto zainwestować

Pięknie pachnie, pięknie wygląda z zewnątrz a jeszcze lepiej na ustach.
Wybrałam odcień Fireball i jestem zadowolona w 100 %, piękny intensywny kolor, długo utrzymuje się na ustach, a poza tym dodatkowo dobrze je nawilża, co jest rzadkością.
Jest bardzo wydajna.
Cena może odstraszyć, ale moim zdaniem jest to dobra inwestycja.
Eleganckie opakowanie sprawia, że wyjmować ją z torebki to sama przyjemność.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Absolutnie genialna

Jeśli chodzi o tą szminkę, to nie ma się co do niej przyczepić. Przebija wszystkie inne, także te z MACa. Z prostej przyczyny: moja Velvet Fuschia jest o wiele bardziej trwała i przede wszystkim nie wysusza tak ust. nadaje trwały odcień, który nawet jak schodzi to równomiernie i różnica pomiędzy środkiem a brzegiem ust nie jest tak widoczna (czego nie mogę powiedzieć o Ruby Woo MACa).
Aplikacja jest przyjemnością, szminka sunie gładko po ustach, nie wysusza, nie podkreśla skórek, ma piękny zapach i eleganckie opakowanie.
Warta swej ceny.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze.

Cacko

Będąc w Sephorze poprosiłam o pomadkę w kolorze fuksji. Było w czym wybierać. Najbardziej spodobał mi się odcień właśnie tej firmy. Dla zainteresowanych podaję: Fuchsia Velvet/02/MATTE. Tak, moja pomadka jest matowa, więc jak ktoś woli świecące usta, wystarczy nałożyć bezbarwny błyszczyk. Jest lekka, nawilżająca, aksamitna. Kolor na nocne wypady! Długo utrzymuje się na ustach. Na dzień proponuję nałożyć delikatnie patyczkiem. Piękne, poręczne opakowanie i duży plus za zapach. Jest świeży, orzeźwiający.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: zaczęte

Cellulit składniki

ideal na wieczor

Dostalam to cudo w prezencie od kolezanki.Nieufnie podchodze do tego rodzaju prezentow bo z reguly ciezko jest osobie postronnej dobrac wlasciwy odcien.Zostalam obdarowana 406 Velvet kiss.Obledny kolor,esencja femme fatale,nieziemska czerwien z zewnatrz pokryta jakby rozowa patyna dla bajeru.Konsystencja kremowa,aksamitna,ale nie ma sie uczucia ciezkosci na ustach.Zapach tez luksusowy,ale nie wiem jak go okreslic.Pieknie nawilza,zostaje przez dlugi czas,tam gdzie jej miejsce.Opakowanie bizuteryjne,charakterystyczne dla serii pure color.Jesli ktos ma zamiar dopiero zaczac swa przygode ze szminka to polecam te pozycje.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

Bardzo dobra!

Świetna pomadka! Bardzo trwała, lekka, dobrze nawilżająca. Daje cudowny, satynowy wygląd na ustach! Piękne opakowanie, jak z resztą wszystkich pomadek EL. Jedyna wadą to być może paleta barw - są to kolory intensywne, bardzo eleganckie, nadające się przede wszystkim na wieczór.
Posiadam odcień Velvet Kiss - ciemny karminowy bądź karmazynowy.

Używam tego produktu od:

bardzo dobra

Pomadki z tej serii to jedne z moich ulubionych. Malo ktora pomadka tak dobrze nawilza moje usta (bardzo szybko wysychaja) i naprawde jest trwala - zostaje na ustach nawet po posilku. polecam goraco! ;)

trwała

Satynowa szmineczka, nadaje ustom bardzo ciekawy, aksamitny wygląd.Kolor utrzymuje się kilka godzin, poprawki nie wymagają specjalnych starań, ma eleganckie, piękne opakowanie i przyjemny zapach.Wydaje mi się również, że nawilża usta.Jedna z lepszych.Ilość zużytych opakowań: 1

Bardzo fajna:)

Bardzo fajna szmineczka, w pięknej, szalenie eleganckiej oprawie. Cudownie pielęgnuje usta, długo się trzyma a kolor jest bardzo żywy (ja mam Velvet Bloom)i trwały. Niestety nie błyszczy się...Napewno kupię kolejną.Szczerze polecam!!!