Rival de Loop, Terra Powder (Puder brązujący w kamieniu)

Rival de Loop, Terra Powder (Puder brązujący w kamieniu)

Brązujący puder w kamieniu z bardzo subtelnymi rozświetlającymi drobinkami, nadający skórze delikatny i naturalny odcień opalenizny.
Dostępny w trzech odcieniach, w praktycznej zamykanej puderniczce (bez lusterka).

Cena: 26zł / 10g

herbatnik

Rossmann zmienil design opakowan i teraz bardziej ta marka do mnie przemawia.
Teraz mamy ciemnoszare opakowanie z malym lusterkiem w srodku i gabeczka.
Mam najjasniejszy kolor brazera. Takiego odcienia szukalam dawno. Mialam brazer Hauschki, ale jednak cena mnie odstraszaly, dosc szybko mi sie skonczyl i wieczko odlecialo. Szukalam dalej mojego idealu. Chcialam zeby brazer byl matowy, w kolorze jasny bez zadnej cegly, czy pomaranczu, czyli kolor jak ja go nazywam ciemniejszego bezu. I oto w kolorowce RdeL znalazlam kolor o jaki mi chodzilo. Zero drobinek, zero cegly/pomaranczu, a na twarzy daje przepiekny i delikatny odcien herbatnika. W sam raz dla bladego typu letniego.
Puder wystepuje tez w dwoch innych odcieniach, ciemniejszych, ktore zdecydowanie nie sa dla mnie.
Z najjasnieszego odcienia jestem bardzo zadowolona. Zadne Chanele, Diory, Lancome czy EL nie maja takiego odcienia. Cena tez powoduje ze pysk mi sie raduje, wiec nie bede przeplacac.

Używam tego produktu od:od lata
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Dosyć dobry

Zaczełam używać go od niedawna(dostałam go rok temu na gwiazdke, ale nie używałam) do podkreślania polików, bo na cała twarz jest za ciemny.Mam odcień 01SUNLIGHT. Jest całkiem dobry, nadaje polikom fajny kolor i odcień, super podkreśla kości policzkowe :) Podoba mi sie. Tylko czasami zostawia delikatne "smugi", ale nie wiem czy to przez nieumiejętne nakaądanie pudru czy przez jego konsystencje. Ogólnie OK :)Używam tego produktu od: pół roku