Marion, Natura Silk, 'Jedwabna kuracja'

Marion, Natura Silk, 'Jedwabna kuracja'

Natura Silk - jedwabna kuracja to odżywka regenerująca bez spłukiwania do włosów. Dzięki zawartości m.in. jedwabiu i prowitaminy B5 nadaje włosom świetlisty połysk już po użyciu 1 kropli , sprawia, że włosy będą odżywione, nawilżone i sprężyste, przywróci włosom suchym, zniszczonym i matowym miękkość i blask.
Wygładza powierzchnię włosów, ułatwia rozczesywanie i układanie oraz regeneruje włosy od wewnątrz. Regularne stosowanie chroni włosy przed wysoką temperaturą, gorącym powietrzem, zanieczyszczeniami i utratą wilgoci.

Może być.

Jeśli chodzi o jedwab Marion, to nie urzekł mnie jakoś specjalnie.
Nie wpływa jakoś znacząco na jakość moich końcówek.
Na pewno ładnie wygładza i ujarzmia włosy, ale trzeba uważać z ilością, bo może obciążyć i przetłuścić włosy. Ja stosuję go tylko na końce.
Może być, ale efektu "łał" nie ma. Mam innych ulubieńców.

Jedwabna kuracja

Włosy ładnie dociaża, nawet na suchych włosach, likwiduje efekt puszenia, niestety zbyt duzo ilosc produktu powoduje ze włosy wygladaja, na przetłuszczone i cieżkie. Po dwumiesiecznym uzytkowaniu produktu niestety oczekiwałam czegos wiecej ale za ta cene jest ok.

Polecam:-)

Jedwab ujarzmiał moje włosy, które puszyły się nawet drugiego dnia po ich umyciu.Sprawia że włosy są jedwabiście gładkie i nie puszą się, pomocny przy niesfornych włosach. Produkt w dobrej cenie, dobrze zapakowany godny polecenia.

Krótkie włosy bez obcinania? Zobacz, jak to zrobić!

Sprawdził się.

Dorwałam go w biedronce, która dosyć często ma produkty Mariona. Moje końcówki odżyły, zdecydowanie. Starcza na długo. Świetna cena w stosunku do jakości.
Polecam!

Szczerze polecam ten produkt, jest to mój drugi jedwab jaki stosuję i jest naprawdę skuteczny. Mam kręcone i suche włosy, a po zastosowaniu jedwabiu z tej serii moje włosy są sypkie i miękkie w dotyku, co więcej łatwiej się je rozczesuje. Produkt ma świeży zapach, który uwielbiam.

Bardzo go lubię :)

Czasami stosuję na końcówki przed suszeniem włosów, później moje włosy mają piękny zapach, są lśniące i gładkie.
Gdy moje włosy są suche także stosuję jedną kropelkę na moje włosy co daje im wygładzenie, połysk . Jedwab to hit wśród kosmetyków do włosów :)

Zaufany

Zaufany jedwab do włosów. Nie obciąża, nie tłuści włosów. Jedna pompka wystarczy do pokrycia całej długości wlosow( mam włosy do pasa). Ratuje zniszczone końcówki, które są rozjaśnianie. Produkt na plus.

uwielbiam!

produkt cudownie dziala na wlosy! nie obciaza ich! sprawia, ze sa miekkie, sliskie, sypkie. to najlepsza seria Marion. chroni koncowki. nie jest tlusty, nalozony w nadmiarze nie przetlusci wlosow w widoczny sposob.

Najlepszy produkt od Mariona

Serum ma ciekawy, prosty skład. I to właśnie w tej prostocie leży jego fenomen. Kocham to serum i ciągle do niego wracam, bo genialnie zabezpiecza końcówki włosów przed uszkodzeniami mechanicznymi, ma piękny zapach i jest mega wydajne !
Wystarczy jedna, dwie pompki aby pokryć średniej długości włosy. Kolejnym atutem jest to, że nie obciąża włosów.

Śmiało zasługuje na tytuł hitu.

Świetny na końcówki

Kupiłam jedwab,ponieważ fryzjerka poleciła mi go na suche i rozdwajające się końcówki i to był strzał w dziesiątkę! Odkąd go używam moje końcówki są nawilżone,prawie się nie kruszą,są w zdecydowanie lepszej kondycji. Używam regularnie 2-3 razy w tygodniu od listopada,albo grudnia i jeszcze się nie skończył,a nakładam za każdym razem 2-4 pompki. Opakowanie jest praktyczne,z pompką.

Ok

Produkt bardzo wydajny i miły w użyciu. W formie wygodnej pompki idealnie można dozować produkt. Nie przetłuszcza włosów, są po nim miękkie i lśniące. Zapobiega puszeniu się włosów. Ma piękny zapach.

Tragedia

PLUSY:
- cena
- opakowanie
- wygodna aplikacja na końcówki
- przyjemny zapach

MINUSY:
- mimo używania tylko na końcówki włosy tak się przetłuściły, dostałam takiego łupieżu, że wylądowałam z głową u dermatologa, z kolei znajoma jest bardzo zadowolona
- zużyłam do czyszczenia butów - tu radzi sobie świetnie ;)