Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Natura Silk, 'Jedwabna kuracja'

Natura Silk, 'Jedwabna kuracja'

Natura Silk - jedwabna kuracja to odżywka regenerująca bez spłukiwania do włosów. Dzięki zawartości m.in. jedwabiu i prowitaminy B5 nadaje włosom świetlisty połysk już po użyciu 1 kropli , sprawia, że włosy będą odżywione, nawilżone i sprężyste, przywróci włosom suchym, zniszczonym i matowym miękkość i blask.
Wygładza powierzchnię włosów, ułatwia rozczesywanie i układanie oraz regeneruje włosy od wewnątrz. Regularne stosowanie chroni włosy przed wysoką temperaturą, gorącym powietrzem, zanieczyszczeniami i utratą wilgoci.

Najlepszy produkt od Mariona

Serum ma ciekawy, prosty skład. I to właśnie w tej prostocie leży jego fenomen. Kocham to serum i ciągle do niego wracam, bo genialnie zabezpiecza końcówki włosów przed uszkodzeniami mechanicznymi, ma piękny zapach i jest mega wydajne !
Wystarczy jedna, dwie pompki aby pokryć średniej długości włosy. Kolejnym atutem jest to, że nie obciąża włosów.

Śmiało zasługuje na tytuł hitu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1591146].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny na końcówki

Kupiłam jedwab,ponieważ fryzjerka poleciła mi go na suche i rozdwajające się końcówki i to był strzał w dziesiątkę! Odkąd go używam moje końcówki są nawilżone,prawie się nie kruszą,są w zdecydowanie lepszej kondycji. Używam regularnie 2-3 razy w tygodniu od listopada,albo grudnia i jeszcze się nie skończył,a nakładam za każdym razem 2-4 pompki. Opakowanie jest praktyczne,z pompką.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1573686].usefull || 0 }}% pomocna.

Ok

Produkt bardzo wydajny i miły w użyciu. W formie wygodnej pompki idealnie można dozować produkt. Nie przetłuszcza włosów, są po nim miękkie i lśniące. Zapobiega puszeniu się włosów. Ma piękny zapach.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551451].usefull || 0 }}% pomocna.
Drobne fale bez karbownicy KROK PO KROKU

Tragedia

PLUSY:
- cena
- opakowanie
- wygodna aplikacja na końcówki
- przyjemny zapach

MINUSY:
- mimo używania tylko na końcówki włosy tak się przetłuściły, dostałam takiego łupieżu, że wylądowałam z głową u dermatologa, z kolei znajoma jest bardzo zadowolona
- zużyłam do czyszczenia butów - tu radzi sobie świetnie ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1515266].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie spełnia oczekiwań

Jestem posiadaczką kręconych, suchych i zniszczonych włosów. To serum chyba nie umie sprostać oczekiwaniom moich włosów - jest zwyczajnie za słabe. Sprawdza się, gdy nie mam pod ręką nic innego.
Nawilżenie średnie, zabezpieczenie średnie, ochrona przed wysoką temperaturą średnia. Moim zdaniem za słaby, ale mniej wymagające włosy mogą go pokochać.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473396].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny

Spisał się. Moje włosy odżyły, lekko kręcone. Nabrały blasku.

+włosy wygładzone, sypkie
+zapach
+cena
+opakowanie
+za jednym psiknięciem leci dużo preparatu

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458287].usefull || 0 }}% pomocna.

Okay!

Bardzo dobry jedwab o miłym zapachu; kuracja olejkowa z Marion sprawdza się u mnie lepiej, ale to już kwestia indywidualna, zależna od rodzaju włosów. Sam jedwab wygładza i dyscyplinuje fryzurę, do tego sprawia że włosy są bardziej błyszczące. Ja mam ich dużo i gęsto, więc trudno o obciążenie czy efekt przetłuszczenia, ale podejrzewam że przy cienkich, delikatnych włosach może się tak zdarzyć. Kosmetyk okay, nie ma szału, nie ma dramy ;) U mnie jak pisałam lepiej służą oleje i to przy nich zostanę. Kupiłam na próbę przy tak niskiej cenie można testować do woli :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1386091].usefull || 0 }}% pomocna.

jest ok

+ cena
+ bardzo wydajny, wystarczy pompka żeby pokryć całe włosy
+ dodaje blasku
+ włosy są wygładzone i miękkie

Bardzo dobre serum ale nadal wolę wersję termoochronną ponieważ mam wrażenie, że moje końcówki są lepiej zabezpieczone.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1385276].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Jeden z lepszych jedwabiów, jakie miałam.
Plusy:
-ułatwia rozczesywanie
-włosy są gładsze
-nie puszą się
-lśnią
-wyglądają na zdrowe
-ładny zapach
-na długo starcza (jedno opakowanie wystarcza mi na 3 miesiące)
-nawet gdy przesadzę z ilością, to nie wygląda to tragicznie
Minusów brak

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369296].usefull || 0 }}% pomocna.

TAK

+zabezpiecza końcówki
+wygładza włosy
+nabłyszcza
+ nie obciąża
Daje wrażenie odżywienia włosów, dociąża je, ale nie obciąża ich. Bardzo przyjemny w użyciu, pozwala się łączyć z innymi produktami do włosów i nie robi dziwnych niespodzianek. Wracam do niego od dołuższego czasu i nie przestane.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1358276].usefull || 0 }}% pomocna.