Natura Silk, 'Jedwabna kuracja'

Natura Silk, 'Jedwabna kuracja'

Natura Silk - jedwabna kuracja to odżywka regenerująca bez spłukiwania do włosów. Dzięki zawartości m.in. jedwabiu i prowitaminy B5 nadaje włosom świetlisty połysk już po użyciu 1 kropli , sprawia, że włosy będą odżywione, nawilżone i sprężyste, przywróci włosom suchym, zniszczonym i matowym miękkość i blask.
Wygładza powierzchnię włosów, ułatwia rozczesywanie i układanie oraz regeneruje włosy od wewnątrz. Regularne stosowanie chroni włosy przed wysoką temperaturą, gorącym powietrzem, zanieczyszczeniami i utratą wilgoci.

Sprawdził się.

Dorwałam go w biedronce, która dosyć często ma produkty Mariona. Moje końcówki odżyły, zdecydowanie. Starcza na długo. Świetna cena w stosunku do jakości.
Polecam!

Szczerze polecam ten produkt, jest to mój drugi jedwab jaki stosuję i jest naprawdę skuteczny. Mam kręcone i suche włosy, a po zastosowaniu jedwabiu z tej serii moje włosy są sypkie i miękkie w dotyku, co więcej łatwiej się je rozczesuje. Produkt ma świeży zapach, który uwielbiam.

Bardzo go lubię :)

Czasami stosuję na końcówki przed suszeniem włosów, później moje włosy mają piękny zapach, są lśniące i gładkie.
Gdy moje włosy są suche także stosuję jedną kropelkę na moje włosy co daje im wygładzenie, połysk . Jedwab to hit wśród kosmetyków do włosów :)

Amika

Zaufany

Zaufany jedwab do włosów. Nie obciąża, nie tłuści włosów. Jedna pompka wystarczy do pokrycia całej długości wlosow( mam włosy do pasa). Ratuje zniszczone końcówki, które są rozjaśnianie. Produkt na plus.

uwielbiam!

produkt cudownie dziala na wlosy! nie obciaza ich! sprawia, ze sa miekkie, sliskie, sypkie. to najlepsza seria Marion. chroni koncowki. nie jest tlusty, nalozony w nadmiarze nie przetlusci wlosow w widoczny sposob.

Najlepszy produkt od Mariona

Serum ma ciekawy, prosty skład. I to właśnie w tej prostocie leży jego fenomen. Kocham to serum i ciągle do niego wracam, bo genialnie zabezpiecza końcówki włosów przed uszkodzeniami mechanicznymi, ma piękny zapach i jest mega wydajne !
Wystarczy jedna, dwie pompki aby pokryć średniej długości włosy. Kolejnym atutem jest to, że nie obciąża włosów.

Śmiało zasługuje na tytuł hitu.

Świetny na końcówki

Kupiłam jedwab,ponieważ fryzjerka poleciła mi go na suche i rozdwajające się końcówki i to był strzał w dziesiątkę! Odkąd go używam moje końcówki są nawilżone,prawie się nie kruszą,są w zdecydowanie lepszej kondycji. Używam regularnie 2-3 razy w tygodniu od listopada,albo grudnia i jeszcze się nie skończył,a nakładam za każdym razem 2-4 pompki. Opakowanie jest praktyczne,z pompką.

Ok

Produkt bardzo wydajny i miły w użyciu. W formie wygodnej pompki idealnie można dozować produkt. Nie przetłuszcza włosów, są po nim miękkie i lśniące. Zapobiega puszeniu się włosów. Ma piękny zapach.

Tragedia

PLUSY:
- cena
- opakowanie
- wygodna aplikacja na końcówki
- przyjemny zapach

MINUSY:
- mimo używania tylko na końcówki włosy tak się przetłuściły, dostałam takiego łupieżu, że wylądowałam z głową u dermatologa, z kolei znajoma jest bardzo zadowolona
- zużyłam do czyszczenia butów - tu radzi sobie świetnie ;)

Nie spełnia oczekiwań

Jestem posiadaczką kręconych, suchych i zniszczonych włosów. To serum chyba nie umie sprostać oczekiwaniom moich włosów - jest zwyczajnie za słabe. Sprawdza się, gdy nie mam pod ręką nic innego.
Nawilżenie średnie, zabezpieczenie średnie, ochrona przed wysoką temperaturą średnia. Moim zdaniem za słaby, ale mniej wymagające włosy mogą go pokochać.

Bardzo fajny

Spisał się. Moje włosy odżyły, lekko kręcone. Nabrały blasku.

+włosy wygładzone, sypkie
+zapach
+cena
+opakowanie
+za jednym psiknięciem leci dużo preparatu

Okay!

Bardzo dobry jedwab o miłym zapachu; kuracja olejkowa z Marion sprawdza się u mnie lepiej, ale to już kwestia indywidualna, zależna od rodzaju włosów. Sam jedwab wygładza i dyscyplinuje fryzurę, do tego sprawia że włosy są bardziej błyszczące. Ja mam ich dużo i gęsto, więc trudno o obciążenie czy efekt przetłuszczenia, ale podejrzewam że przy cienkich, delikatnych włosach może się tak zdarzyć. Kosmetyk okay, nie ma szału, nie ma dramy ;) U mnie jak pisałam lepiej służą oleje i to przy nich zostanę. Kupiłam na próbę przy tak niskiej cenie można testować do woli :)