Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Natura Silk, 'Jedwabna kuracja'

Natura Silk, 'Jedwabna kuracja'

Cena już od 6,56 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Natura Silk - jedwabna kuracja to odżywka regenerująca bez spłukiwania do włosów. Dzięki zawartości m.in. jedwabiu i prowitaminy B5 nadaje włosom świetlisty połysk już po użyciu 1 kropli , sprawia, że włosy będą odżywione, nawilżone i sprężyste, przywróci włosom suchym, zniszczonym i matowym miękkość i blask.
Wygładza powierzchnię włosów, ułatwia rozczesywanie i układanie oraz regeneruje włosy od wewnątrz. Regularne stosowanie chroni włosy przed wysoką temperaturą, gorącym powietrzem, zanieczyszczeniami i utratą wilgoci.

Tragedia

PLUSY:
- cena
- opakowanie
- wygodna aplikacja na końcówki
- przyjemny zapach

MINUSY:
- mimo używania tylko na końcówki włosy tak się przetłuściły, dostałam takiego łupieżu, że wylądowałam z głową u dermatologa, z kolei znajoma jest bardzo zadowolona
- zużyłam do czyszczenia butów - tu radzi sobie świetnie ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1515266].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie spełnia oczekiwań

Jestem posiadaczką kręconych, suchych i zniszczonych włosów. To serum chyba nie umie sprostać oczekiwaniom moich włosów - jest zwyczajnie za słabe. Sprawdza się, gdy nie mam pod ręką nic innego.
Nawilżenie średnie, zabezpieczenie średnie, ochrona przed wysoką temperaturą średnia. Moim zdaniem za słaby, ale mniej wymagające włosy mogą go pokochać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473396].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny

Spisał się. Moje włosy odżyły, lekko kręcone. Nabrały blasku.

+włosy wygładzone, sypkie
+zapach
+cena
+opakowanie
+za jednym psiknięciem leci dużo preparatu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458287].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Warnke zdradza szybki sposób na imrezowy look

Okay!

Bardzo dobry jedwab o miłym zapachu; kuracja olejkowa z Marion sprawdza się u mnie lepiej, ale to już kwestia indywidualna, zależna od rodzaju włosów. Sam jedwab wygładza i dyscyplinuje fryzurę, do tego sprawia że włosy są bardziej błyszczące. Ja mam ich dużo i gęsto, więc trudno o obciążenie czy efekt przetłuszczenia, ale podejrzewam że przy cienkich, delikatnych włosach może się tak zdarzyć. Kosmetyk okay, nie ma szału, nie ma dramy ;) U mnie jak pisałam lepiej służą oleje i to przy nich zostanę. Kupiłam na próbę przy tak niskiej cenie można testować do woli :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1386091].usefull || 0 }}% pomocna.

jest ok

+ cena
+ bardzo wydajny, wystarczy pompka żeby pokryć całe włosy
+ dodaje blasku
+ włosy są wygładzone i miękkie

Bardzo dobre serum ale nadal wolę wersję termoochronną ponieważ mam wrażenie, że moje końcówki są lepiej zabezpieczone.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1385276].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Jeden z lepszych jedwabiów, jakie miałam.
Plusy:
-ułatwia rozczesywanie
-włosy są gładsze
-nie puszą się
-lśnią
-wyglądają na zdrowe
-ładny zapach
-na długo starcza (jedno opakowanie wystarcza mi na 3 miesiące)
-nawet gdy przesadzę z ilością, to nie wygląda to tragicznie
Minusów brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369296].usefull || 0 }}% pomocna.

TAK

+zabezpiecza końcówki
+wygładza włosy
+nabłyszcza
+ nie obciąża
Daje wrażenie odżywienia włosów, dociąża je, ale nie obciąża ich. Bardzo przyjemny w użyciu, pozwala się łączyć z innymi produktami do włosów i nie robi dziwnych niespodzianek. Wracam do niego od dołuższego czasu i nie przestane.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1358276].usefull || 0 }}% pomocna.

Okej

Jedwab w porządku, do codziennego stosowania, wygodna pompka dozujaca ilość wystarczająca do pokrycia całej długości włosów od polowy az po końcówki. Włosy są błyszczące miłe w dotyku a końcówki wyraźnie mniej rozdwojone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1315631].usefull || 0 }}% pomocna.

Znośny

Ulubiony produkt mojej siostry. Mój niestety nie. Mam baleyage blond i moje włosy potrzebują bardziej intensywnej pielęgnacji. Jedwab z Marion jest po pierwsze niewydajny. Po drugie natłuszcza, a nie nawilża- a to różnica. Zapach akurat mi się podoba. Naprawdę przyjemny dla nosa. Moje włosy, a najbardziej ich końcówki nie są ładniejsze po jego użyciu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1308006].usefull || 0 }}% pomocna.

Nawet poprawnie

Z sympatii do polskich marek kupiłam też i jedwab. Okazał się być nawet niezły, chociaż mam do niego małe zastrzeżenie.

Zalety:
- cena
- dostępność
- wygodna buteleczka
- bardzo! wydajny
- włosy po nim są bardzo gładkie i błyszczące

Wady:
- niestety nie nadaje się do krótszych włosów, bo je obciąża

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1305226].usefull || 0 }}% pomocna.