IsaDora, Gleaming Eyeshadow Wet & Dry

IsaDora, Gleaming Eyeshadow Wet & Dry

Pojemność 2,1 g

Nowe, pojedyńcze cienie IsaDory, umożliwiające uzyskanie intensywnie metalicznych kolorów na powiekach. Możliwe dwa sposoby aplikacji:

Stosowane na sucho dają delikatny, naturalny, połyskliwy efekt na oku. Stosowane na mokro pozwalają uzyskać intensywniejszą barwę oraz znacznie mocniejszy połysk.

Nieperfumowane, dostępne w 9 kolorach.

Super cienie

Mam dwa kolory tych cienie i mam co do nich zupełnie różne odczucia.
88 Metallic Rose na sucho daje bladoróżwy kolor z lilowym połyskie, na mokro cień jest bardziej lilowy niż różowy. Trwałość średnia ok. 6/8 godzin. Troche się osypuje. Dałabym 4*.
82 Frosty Seashell to właśnie mój KWC. Następca mojego kochanego Bourjois 08, który niestety wycofano. Na sucho pieknie wygląda na całej powiece, jako rozświetlacz pod łukiem brwiowym czy w wewnetrznym kąciku. Na mokro kolor staje się wyrazisty i lepiej trzyma.

82 kupie jeszcze napewno, nad wypróbowaniem reszty kolorów nadal się zastanawiam.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: mam 2 kolory

super

posiadam dwa odcienie: 86 i 88

*na sucho delikatne, polyskujace
*na mokro wyraziste
*dlugo trzymaja sie na powiece
*fajnie komponuja sie z kredkami isadora
*cena srednia ale cien duzy wiec jak najbardziej oplaca sie go kupic
*nie uczulaja

2 kolory w 1

Mam kolor zielony, na sucho ładny delikatny pastelowy ale zauważalny kolor a na mokro wyrazisty, połyskujący wygląda jak kremowy cień. Nie osypuje się, trochę zbiera się w załamaniach powieki ale u mnie to każdy tak się zbiera. Cena dość wysoka ale cień jest naprawdę duży, może nawet zbyt duży bo szybciej zdąży się znudzić niż skończyć.

dobry

ogolnie jestem zadowolona z tego cienia, posiadam kolor luminous blue
plusy:
- nie osypuje sie
- ladnie wyglada na powiece
- jest go sporo w pudeleczku
- na mokro bardzo dlugo sie trzyma i nie gromadzi sie w zalamaniach
minusy
- cena
ogolnie jest to solidny cien

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań:

Z tą ceną to przesadzili

Jak babcię kocham, za co ta cena? No może za pojemność (objętość)... No bo chyba nie za jakość, która jest w tym przypadku po prostu średnia. Przyzwoita, ale wciąż tylko średnia. Fajnie się ten cień nakłada, dobrze łączy z innymi, ale to tyle w zasadzie, co mogę na temat jego zauważalnych zalet powiedzieć. Ani trwały szczególnie, ani urodziwy. Kolory znacznie ładniej wyglądają w pudełeczku niż na oku.

Opakowanie wyjątkowo podłe: za duże, nieporęczne i tak marnej jakości, że zawsze gdy je otwieram drżę, że zaraz mi pęknie w palcach.

Mając w pamięci całą paletę innych cieni tej marki, jestem dość mocno zadziwiona in minus.

dobre

posiadany odcień: 83 icy khaki

ładny błysk
dobra trwałość

przyjazne dla oczy użytkowników soczewek

dołączony aplikator jest bardzo nieporęczny

Używam tego produktu od:miesiąca

ok

Używam koloru nr 80, white silver. Jest to taka śnieżna biel, odrobinę perłowa, połyskująca. Sam cień jest faktycznie delikatny, nie osypuje się, nieperfumowany, w sam raz dla tych, którzy noszą soczewki.

Na mnie wrażenia jednak szczególnego nie zrobił z uwagi na kiepską trwałość. Używam go wyłącznie do rozświetlania oka, szczególnie wewnętrznych kącików - w tej roli sprawdza się dobrze. Na całą powiekę, ze względu na niezadowalającą trwałość, nie stosuję. Owszem, cień trzyma się dłużej, nałożony na mokro. Nie każdemu jednak taki mocny, metaliczny wręcz efekt odpowiada. Na dzień też wówczas się już raczej nie nadaje.

Podsumowując - cień nie jest zły, ale 40 złotych, które za niego zapłaciłam, wart chyba jednak nie jest. Wydajny, duże opakowanie. Poręczny aplikator. To kolejne plusy.

co najmniej 4,5!

Czas dodać własną recenzję tych cieni, chociaż dopiero 3 tydzień użytkowania leci.. ;)

Natrafiłam na nie przypadkiem i zakochałam się w efekcie jaki zobaczyłam uciapując sobie nimi rękę :) Metaliczno-błyszczący-roziskrzony naturalny kolorek. Właśnie takiego szukałam! :) Nie mogłam się zdecydować na konkretny kolor, jednak w ostateczności wygrał Iced Khaki (ma nie za dużo wspólnego z khaki ;) ale wygląda świetnie).
Plusy?
* Utrzymuje się zarówno na morko jak i na sucho przez CAŁY dzień, bez bazy. Nie gromadzi się w załamaniach. Raz nieco starłam go sobie z powiek, ale tylko dlatego, że tarłam łapką o nie :)
* ślicznie wygląda na oku.. I to roziskrzenie w świetle słonecznym.. ;)
* Bardzo dobrze się je nakłada (na morko/sucho), chociaż pacynka trochę nie do końca poręczna
* Cienie się nie wałkują :)
* Brak uczulenia ;)

Daję mu 5 gwiazdek, chociaż może to nie KWC ale jak dla mnie na chwilę obecną- moje ulubione cienie! Jak tylko fundusz pozwoli to lecę po inny kolorek :)Używam tego produktu od: 3 tyg

bardzo dobry

Jak wszystkie cienie tej firmy bardzo dobry produkt. Ja mam kolor Icy wanilla - ciepły, błyszczący, złotawy odcień. Na początek jego największa i w sumie jedyna wada - na sucho nie da się go nałożyć; niezależnie od tego, ile się namacham - nie ma go. Nakładam tylko na mokro i tylko pacynką, bo pędzelek w jego przypadku też się nie spisuje. Już nałożony (na bazę, bez nie używam) trwa w niezmienionym stanie przez cały dzień, przetrwał nawet te 30-stopniowe upały. Nie podrażnia, nie uczula, nie osypuje się, nie wałkuje, pozwala się łączyć z innymi cieniami, cena stosunkowo przyjazna. Opakowanie mogłoby być ładniejsze, a na pewno bardziej ergonomiczne, ale to już czepianie się.
Nie odejmuję gwiazdki za tę nieszczęsną trudność w nakładaniu, bo mi to w sumie nie przeszkadza, a poza tym produkt ma wszystko, czego oczekuję od cienia.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

zawiodłam się

Bardzo sie zawiodłam na tych cieniach bo miałam wczesniej inne cienie tej firmy i były super i mam jeszcze puder brazujacy i też jest genialny , ale te cienie to totalna porazka:/ Wogole mi sie nie trzymaja:/ Jedyny plus to to ze maja śliczne kolory ale na powiekach juz nie wygladaja tak ładnie:/

Używam tego produktu od:1 miesiac