Express Eye Make Up Remover (Płyn do demakijażu oczu)

Express Eye Make Up Remover (Płyn do demakijażu oczu)

Ekspresowy płyn do demakijażu oczu, którego formuła z prowitaminą B5 szybko i efektywnie usuwa cały makijaż oczu, także wodoodporny. MOżna nim usuwać także pomadk dlugotrwałe. Niebieski kolor i dośc intensywny jak na tego typu kosmetyk, zapach. Dostępny w wygodnej plastikowej buteleczce.

Cena: 2EUR / 125ml

Dobry..

Hmm..Płyn powiedziałabym że dobrze zmywa makijaż, nie szczypie, nie wywołuje podrażnień, lekko pachnie dość ładnie ;) Cena jest bardzo niska za co wielki plus. Jestem miło zaskoczona. Polecam!!!!!

Używam tego produktu od:3msc

dobry

Do tej pory kupowałam płyn zielony - ten do niewodoodpornego makijazu, tym razem nie było go w sklepie, wiec kupiłam niebieski (ten nowy dwufazowy).
Bardzo dobrze zmywa makijaż (używam zwykłego tuszu, nie wodoodpornego). Jedyne, co mnie nieco denerwuje, to jego dwyfazowa struktura: ta górna warstwa płynu zostawia na skórze trochę tłusty ślad.
Poza tym: bez zastrzeżeń.

Używam tego produktu od:

można

Niby żadna rewelacja, ale jaka cena! Płyn zmywa płyn przyzwoicie, acz bez rewelacji - trzeba wacik trochę potrzymać, z rzęs tusz nawet schodzi, ale za to robią się podkówki pod oczami - cóż, to już zadanie do demakijażu twarzy. Generalnie jednak tusz da się zmyć, nie piecze w oczy jakoś szczególnie, uperfumowany jest niezwykle mocno. Daję bez wahania 3*, bo cena jest przebojowa-najtańszy zmywacz na rynku chyba! Nie wykluczam ponownego kupna, mimo pewnych wad. Ba, gdyby względy finansowe nie grały dla mnie żadnej roli, zapewne demakijażowałabym się wyłącznie solventem clinique, no ale póki co...I essence nie pogardzam.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1/3