Resilience Lift, Overnight Face and Throat Creme [Creme Nuit Fermete Visage et Cou]

Krem ujędrniający na noc do twarzy i szyi o bogatej formule, przeznaczony dla każdego rodzaju skóry po 40 roku życia, która łączy w sobie właściwości pozwalające na zatrzymanie wody, regenerację naturalnej bariery ochronnej skóry i nawilżenie komórek, dzięki czemu skutecznie zwalcza zagrożenie wywołane zmianami hormonalnymi i zapobiega odwodnieniu komórek skóry podczas snu. Dzięki temu krem naprawia widoczne oznaki starzenia, wzmacnia i uszczelnia barierę ochronną skóry na trzy sposoby:
- doskonale zmiękcza naskórek, ułatwiając skórze wchłanianie wilgoci, która wsiąka głęboko w komórki,
- kwas hialuronowy przyciąga wilgoć jak magnes, ułatwiając nawilżenie skóry
- kompleks Essential Barrier Strengthening wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry.
Krem ma wszystkie zalety oryginalnego Resilience Lift, a dodatkowo zawiera wyjątkowy OverNight Revival Complex, który intensyfikuje produkcję kolagenu oraz inne procesy odnowy i regeneracji skóry zachodzące podczas snu. Jako że skóra lepiej wchłania i zatrzymuje aktywne składniki w nocy, Resilence Lift Overnight został opracowany tak, by działał zgodnie z naturalnym nocnym rytmem regeneracji i
wspomagał działanie Resilience Lift Creme SPF 15. Krem odżywia komórki przy pomocy "koktajlu" z okapsulonych antyoksydantów (Encapsulated Anti-oxidant Cocktail). Antyoksydanty, w tym olej makadamia, witaminy E i C są powoli uwalniane następnego dnia, umacniając mechanizmy obronne skóry i podnosząc wartość ochronną receptury przeznaczonej do stosowania w dzień.
Dzięki temu obydwa produkty uzupełniają się one wzajemnie, zaspokajają dzienne i nocne potrzeby skóry, chroniąc ją przed wpływem promieni UV, wolnych rodników. Zapobiegają utracie kolagenu, elastyny i wilgoci. Stosowanie obu tych produktów jednocześnie zapewnia skórze regenerację i całodobową ochronę przed oznakami starzenia się.
Unikalny, odprężający zapach Resilence Lift Overnight pomaga spać spokojnie, co jest niezwykle ważne dla procesów odnowy skóry zachodzących w porze nocnej. Testowany dermatologicznie.

kosztowna porażka

Kupiony w Douglas.

UWAGA: Mam 36 lat, a jest to krem powyżej 40 lat - o czym nie wiedziałam kupując.
Wspominam o tym, bo może ma to wpływ na skuteczność kremu.

MINUSY:
- moja skóra go nie polubiła, uczucie dyskomfortu.
- cena wygórowana
- nie widzę żadnych efektów dodatnich, ani żadnej przyjemności używania.

Używanie kremu było bezsensowną męczarnią dla mnie, jednak szkoda mi było go wyrzucić, skoro taki drogi.

Właśnie kończę opakowanie i wątpię, czy kupię następny krem tej marki.

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek 30 ml

casanova ..

Wbrew twierdzeniu firmy, że krem ma wszystkie zalety Resilience Lift na dzień, a do tego jeszcze ... itd ;) nocna wersja tego kremu wcale nie przypomina dziennej (co zresztą widać po składzie) i całe szczęście. Konsystencję ma lepszą (brak filtrów od razy się czuje :) - zwartą, z lekką żelową, mnej tłustą. Lepiej się wchłania, no i ... NO I ... TEN ZAPACH !! Kompletnie rozbrajający: nie natarczywy, ale uroczy; naprawdą odpręża i poprawia humorek :) / no i tylko dlatego kupiłam 50-tkę, bo dziennej wersji po miesiącu miałam juz szczerze dość :D /
A teraz do meritum:
- duży plus że po nim nie puchnę, jak po większości kremów na noc
- nocne zabezpieczenie skóry - w porządku - nie przesycha, nie odgniata się ...
- tytułowy lift - no cóż: jakoś "nie zwiędłam" w czasie jego uzywania chociaż zegar tyka, więc może działa (?) ale poprawy stanu cery też nie dostrzegałam specjalnej, tym bardziej że nie odstawiłam serum i maseczek ..
W sumie tylko ten niesamowity zapach został mi w pamięci (skończył mi się jakoś tak 2 miesiące temu) ... gdybym kupiła go ponownie, to chyba używałabym na dzień i na noc, bo wersja dzienna mnie rozczarowała.

Średni wyrób, duża cena

Ten krem kupiłam, by zastąpić na jakiś czas używany przeze mnie krem Chanel Precision Ultra Correction Nuit. Rozczarowałam się, bo przy mojej bardzo suchej cerze krem Estee Lauder nie jest w stanie wyeliminować uczucia suchości skóry na dłużej niż 2 godziny. Chanel natomiast zapewnia taki konfort na minimum kilkanaście godzin. Muszę więc co jakiś czas ponawiać aplikację, a kosmetyku szybko ubywa... Za tak wysoką cenę spodziewałam się większej skuteczności. Efektów na twarzy też jakoś nie widać. Opakowanie jest niezbyt gustowne i daleko mu do prostej elegancji kremów Chanel. Niewątpliwym natomiast plusem jest piękny, dobrze wyczuwalny zapach bzu i perfekcyjna konsystencja.

Konturowanie Smashbox

Znakomity !

Skusilam sie na ten krem i jego dzienna wersje w ramach kuracji po zimie. Wczesniej kilka miesiecy uzywalam glownie nawilzajacego Thermal 2 Vichy, ktory swietnie sie spisal jako nawilzacz, ale zabraklo mi w nim dzialania odzywczego.
Krem Resilience Lift Overnight spelnil moje oczekiwania, skora po nim jest cudownie odzywiona jak po dobrym zabiegu w salonie kosmetycznym. Zapach jest niezwykle intensywny, mi kojarzyl sie z fiolkami i w pelni docenilam jego aromaterapeutyczne dzialanie.
To najlepszy krem na noc, jaki kiedykolwiek mialam :) POLECAM !