Vitamin E, Sink-In Moisture Mask

Vitamin E, Sink-In Moisture Mask

Nawilżajaca maseczka wzbogacona zwalczającą wolne rodniki witaminą E. Przeznaczona dla każdego typu cery - można zostawic na 10 minut a niewchłonięty nadmiar po tym czasie zetrzeć chusteczką albo zostawić na całą noc i rano przywitać się w lustrze ze swoją rozświetloną, nawilżona buzią.

Szczypie!

PLUSY:
- wydajność
- zapach i konsystencja
- ładne, estetyczne opakowanie

MINUSY:
- po nałożeniu tej maseczki bardzo szczypała/piekła mnie twarz...
- cena
- słabo nawilża

Używam tego produktu od: grudnia 2012

Eeee tam

Zgadzam się z przedmówczynią, że to żadna rewelacja. Maseczka ma lekką, budyniową konsystencję, różowy kolorek i jak dla mnie, pachnie podobnie do tradycyjnego kremu Nivea. Opakowanie śliczniusie, też różowiutkie. I to koniec plusów.

Mimo lekkiej konsystencji, maseczka się nie wchłania. Żebym nie wiem jak cienką warstwą ją posmarowała, rano budzę się z błyszczącym czołem (na policzkach się nie błyszczy, bo została na poduszce), a zaznaczę, że cerę mam raczej suchą. Piorunującego efektu nawilżenia nie widzę.

Podczas aplikacji piecze mnie trochę twarz, co normalnie się nie zdarza. Maseczka się klei, więc komfort użytkowania też taki sobie.

Cena wysoka.

Męczę od roku i nie mogę zmęczyć, bo nie mam ochoty jej używać.

Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Przykro mi tak obnizac cene, ale z niczym sie nie zgadzam

No wiec z przykroscia stwierdzam, ze nie zgadzam sie wcale z dobroczynnym dzialaniem tej maseczki. Przede wszystkim jest mocno perfumowana. Drugi minus to to, ze nie nadaje sie do skory delikatnej: moja po peelingu lekko piecze, o tym by nakladac ja blisko oczu nie ma mowy. W pewnym momencie zaczelam ja podejrzewac o zawartosc alkoholu i mimo przeczytania skladu to podejrzenie nadal nie mija... Ostatnia wada to ta, ze sie nie wchlania. Jej konsystencja jest lekka niczym bita smietana, niemniej po nalozeniu w nocy rano cere mam jak opatrzona tlusta koldra. Zapobiega utracie nawilzenia, jak wiekszosc tego typu, ale sama jakos rewelacyjnie nie nawilza!
Poza tym fakt, ze to maseczka to troszke bzdura: to po prostu lekki krem nawilzajacy do twarzy bez filtrow w opakowaniu o nazwie "maseczka".
Ani cieplych wspomnien, ani ponownego zakupu nie bedzie.

Starzenie się skóry - dieta

Ratunek dla przesuszonej cery

Używam naprzemiennie maseczki oczyszczające i nawilżające. Spośród tych drugich - ta jest moim hitem.

Największą, niezaprzeczalną zaletą jest fakt, że jak tylko pojawiają mi się suche place na twarzy, czy skórki przy skrzydełkach nosa - jednorazowa aplikacja tej maseczki załatwia sprawę. To chyba jedyny produkt, który radzi sobie z tym problemem od razu.

Poza tym ma przyjemną konsystencję, neutralny zapach i jest niesamowicie wydajna. Buzia po jej użyciu jest nawilżona, mięciutka i gładka :)

Uwielbiam próbować nowe produkty, ale ta maseczka jest w mojej łazience zawsze, odkąd tylko się poznałyśmy.

wspaniała

Cuuudownie nawilżająca maseczka w dobrej cenie.
Skóra po jej nałożeniu jest mięciutka, nawilżona i rozjaśniona.
Zdecydowanie najlepsza alternatywa dla maseczek górnopółkowych!

Używam mimo tłustej cery i nie powoduje zapchania czy nadmiernego błyszczenia się twarzy. Kosnystencja budyniowa ;) Zapach przyjemny i niedrażniący.
Maska raczej nie podrażnia, mimo tego jednak nie polcam kłaść ją pod oczy - mnie w tej strefie lekko podrażniła...no ale... to skóra pod oczami !...

EDYCJA: Odejmuję 1 gwiazdkę. Po przejściu mrozów nie mogę jej więcej nakładać ponieważ potwornie podrażniła mi skórę :( dwa podejścia i skóra zaczerwieniona i piekąca.
Niestety :(

Jednak za efekt jaki daje za tą cenę 5.

Najlepsza

To jest produkt do którego z pewnością wrócę.
Maseczka świetnie nawilża nie pozostawiając cery natłuszczonej i nieestetycznej.
Produkt nawilża ,pozostawia skórę miękką i przyjemną w dotyku i bardzo dobrze się wchłania.Bije na cycki dużo droższe luksusowe maseczki.
Maseczka nadaje się dla skór mocno naczynkowych ponieważ nie trzeba jej z twarzy ścierać. Możemy użyć jej jako kremu na noc lub w sytuacjach awaryjnych jako kremu na dzień - makijaż się na niej nie roluje.
Moje koło ratunkowe! Z pewnością wypróbuje inne maseczki tej firmy!

Używam tego produktu od: 5 miesięcy (mniej więcej)

Super nawilżacz! Polecam!

Rzadko wracam do tych samych kosmetyków bo w koło mam manię sprawdzania innych ale do tej maski wrócę na bank. Jest świetna!
Przede wszystkim cudnie nawilża i robi to nie tylko w teorii ale w rzeczywistości. Nawilżenie utrzymuje się długo. Skóra jest miękka, rozjaśniona, dobrze nawilżona. Wygląda promiennie.
Jest idealna na okres grzewczy kiedy to skóra wyjątkowo cierpi z powodu różnicy temperatur. Pięknie łagodzi suchość i zaczerwienienia moich policzków.
Pomogła mi w czasie kuracji kwasami kiedy to jest duże łuszczenie skóry. Znakomicie ją nawilżyła. Polecam w przypadku tego typu kuracji złuszczających np. w walce z trądzikiem itp. kiedy to skóra zwykle ulega przesuszeniu.
Regularnie stosowana - ja zwykle kładę ją raz na tydzień - potrafi pięknie utrzymać świetne nawilżenie skóry. Ja mam skórę raczej mieszaną w kierunku tłustej i nie mam ogromnego problemu z nawilżeniem ale myślę, że osoby z suchą skórą spokojnie mogą tą maskę też kłaść np. co drugi dzień zamiast kremu na noc.
Ja maski nie zmywam wodą, ona pięknie wsiąka, czasem ją zostawiam a czasem zmywam tylko wacikiem a reszta pięknie wsiąka i rano cera jest jak marzenie.
Maska świetnie się naklada - ma lekko galaretowatą konsystencję. Nie spływa z twarzy, nie lepi się. Do aplikacji idealna. Początkowo czuć lekkie mrowienie ale potem już tylko ukojenie skóry - które jest zbawienne dla moich naczynek.
Choć producent tego nie podaje ale maska ta sprawdza się świetnie na naczynka bo wyraźnie koi buzię i ją uspokaja i rozjaśnia. I może na dłuższą metę nic z naczynkami nie robi ale pięknie działa na rumień i jest świetna np. przed imprezą czy innym ważnym wyjściem.
Nie podrażnia, nie zapycha.
Niesamowicie też wydajna - używam i używam a w koło jej dużo w opakowaniu a naprawdę nie żałuję sobie jej przy aplikacji.
Wyborna także na wszelkie poparzenia słoneczne czy spieczoną skórę.
Cena może odstraszać ale naprawdę maska jest b. wydajna i starcza na wieki. Poza tym warto polować na promocje, które czasem w TBS się zdarzają. Ja właśnie na takiej sporej promocji ją kupiłam.
Polecam bo to jedna z lepszych masek do twarzy a w kategorii nawilżenie - chyba najlepsza!

dobra

Po lecie chciałam moją skórę odpowiednio nawilżyć - dać jej taki zastrzyk witaminowo - nawilżający i skusiłam się na tę maseczkę.
Maseczka jak maseczka, ma za zadanie nawilżyć skórę i to właśnie robi. Jest łatwa i miła w aplikacji (poprzez konsystencję) bardzo łatwo się ją rozprowadza po twarzy, szyi i dekolcie, szybko działa, co jest dużym plusem (można ją użyć przed wielkim wyjściem przed nałożeniem makijażu). Bardzo fajnie nawilża skórę, pozostawiając ja miękką i delikatną.

Nie wiem czy zakupie ponownie, gdyż na rynku można znaleźć maseczki o podobnym działaniu a nie koniecznie za taką cenę, jakoś nie jestem tą maseczką tak bardzo zachwycona.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Genialna

Najlepsza maseczka jaką miałam :):)
Plusy:
- idealne nawilżenie mojej suchej skóry.
- Mogę nakładać ją jak maseczkę lub mniejszą ilość jako krem gdy zajdzie taka potrzeba.
- Zbieramy jej pozostałość wacikiem nie zmywamy przez co nie trzeba trzeć skóry. Przy problemach naczyniowych to istotne.
- Skóra z tendencją do przesuszenia i suchych skórek jest nawilżona aksamitna odprężona bez ściągnięcia.
-widoczna poprawa kolorytu skóry.
- formuła bezzapachowa.
- fajna konsystencja.

Minusy:
- brak, może cena jest dość wysoka ale nie jest wygórowana bo produkt jest tej ceny warty.

Po dłuższym stosowaniu:

- pierwszy efekt utrzymuje się ok 2 dni i przez te 2 dni skóra pod makijażem wygląda bosssko. Efekt długofalowy jest taki że moja skóra jest w lepszej kondycji. Rzadziej bywa przesuszona i nie bywa obolała ani piekąca.

Super kosmetyk.
Używam także miodowej z tej serii od krótkiego czasu i razem działają po prostu cuda ;)
Mam w kosmetyczce dosłownie dziesiątki maseczek ale mogę im już podziękować ;) Jedynie nawilżająca Tołpa może się z nimi równać.

Jestem zachwycona bo mam teraz zdrowszą skórę :)
Polecam:)

Generalnie poleciła mi konsultantka w sklepie do stosowania jako mocno nawilżający krem na noc - używam więc co drugi dzień na noc na zmianę z bardziej wysuszającym kremem i sprawdza się świetnie - pomimo bardzo wodnistej konsystencji wchłania się świetnie, nie zostawia żadnych tłustych smug etc.

Pachnie raczej nijako, jak to nie perfumowane kosmetyki z body shohpu.Mi się podoba taki delikatny subtelny zapach.

Za dość niską cenę - ok 80 zł dobre działanie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego.

dobra maseczka ktora wsiąka

Kupilam sobie duza maseczke po przetestowaniu miniaturki ktora dostalam kiedys przy jakims zakupie. Ja zawsze nakladam ta maseczke po pilingu i po maseczce blotnej albo z zielonej herbaty (tez z bodyshopu) tak na dokladke jak mam wiecej czasu bo lubie jak sie dlugo wchlania. Nakladam dosc gruba warstwe i po jakichs 20 minutach zmywam. Maseczka jest jak rozowy zelowy budyn, jak napisala poprzedniczka, troche chlodzi, ogolnie nawilza i uelastycznia moja skore. Jest bardzo wydajna ale nie na tyle rewelacyjna zebym kupila nastepne opakowanie jak sie skonczy bo bede pewnie chciala wyprobowac cos nowego. Ale ogolnie godna polecenia jesli ktos chce maseczki z ktora mozna siedziec az sie wchlonie :)

Używam tego produktu od: paru m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego pelnowymiarowego

Bardzo dobry!

Bardzo dobra maseczka, nie kupię jej zbyt szybko tylko dlatego że chcę wypróbować jeszcze wiele wiele innych maseczek tego typu innych firm.
Maseczka ma konsystencję bydyniu, kolor jasny róż. Wystarczy na prawdę odrobinka aby nałożyć na twarz i szyję. Świetnie nawilża, zapach nic specjalnego, delikatny, nie drażni, ale też nic rewelacyjnego.
Nie mam po niej czerwonej cery, ani nie odczuwam po jej nałożeniu żadnego mrowienia jak to określiła poprzednia recenzentka. Moja cera czuje się bardzo komfortowo i zrelaksowana po nałożeniu tej maseczki.
Także nie wiem o czym mówi poprzedniczka kiedy pisze że kosmetyki TBS każdy może otworzyć (???). Kiedy kupiłam tę maseczkę, plastikowe pudełko było zabezpieczone przezroczystą folią, tak więc nikt nie mógł wcześniej otworzyć tego produktu. Podobnie zabezpieczane są balsamy i inne produkty TBS.
Polecam tę maseczkę osobą które chcą nawilżyć i zrelaksowac skórę twarzy.:-)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego