Floslek, SlimLine, Krem wyszczuplający i antycellulit

Floslek, SlimLine, Krem wyszczuplający i antycellulit

Krem do pielęgnacji ciała, polecany szczególnie osobom z nadwagą, widocznym cellulitem oraz rozstępami na udach i pośladkach. Bardzo dobrze rozprowadza się z dużym poślizgiem a odpowiednio dobrana konsystencja pozwala na równomierne naniesienie niewielkiej ilości kremu na skórę i wykonanie delikatnego masażu.
Dzięki zawartości L-karnityny, kofeiny, ekstraktów z chikory, miłorzębu japońskiego i bluszczu krem zdecydowanie polepsza jędrność i elastyczność skóry oraz wyrównuje jej koloryt
Regularne stosowanie kremu likwiduje uczucie szorstkości naskórka wyraźnie poprawia natłuszczenie, nawilżenie i napięcie skóry, czyni ją zdecydowanie gładszą, jędrniejszą i bardziej elastyczną. Zmniejsza tzw. "pomarańczową skórkę" i widoczność rozstępów.

DOBRY

CENA DOBRA
ALE CZY WROCE DO NIEGO TO NIE WIEM POSZUKAM INNYCH CUDÓW :D

Używam tego produktu od: 3 MIESIACE

nie działa

No niestety, miły kremik ale zadania nie spełnia.

Nie zauważyłam nawet minimalnego ujędrnienia.

Poza tym same zalety:

-pięknie pachnie
-ładnie się rozsmarowuje
-polski

Wciąż krem avonu pozostaje wysoko na piedestale.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

taki sobie

Kupiłam go razem z peelingiem w zestawie. Peeling sie sprawdzil a na kremie sie zawiodlam.

plusy:
-lekko wygladza
-przyjemna konsystencja
-szybko sie wchlania
-cena przystepna w zestawie
-wydajny
minusy:
-nie dziala na naczynka
-nie zmniejsza cellulitu
-nie zmniejsza widocznosci rozstepow

Używam tego produktu od:juz nie uzywam

Manicure - glitter nails

pozytywnie

Miałam już wiele balsamów tego typu niestety wiele z nich nie spełniało podstawowych kryteriów. Tym razem produkt zaskoczył mnie pozytywnie. Kupiłam wersję do skóry z problemami naczyniowymi. Jestem bardzo zadowolona, że produkt eliminuje dwa problemy: cellulitu oraz pajączków. Przy stosowaniu diety i ćwiczeń widoczne są pozytywne efekty wyszczuplenia ud co do pajączków są bledsze i na efekt pewnie trzeba jeszcze poczekać. Krem ma dobrą konsystencję, dobrze się rozsmarowuje i wchłania. Zapach może niektórym nie odpowiadać ale dla mnie jest ok.
Podsumowując jestem na tak i będę stosować ten balsam gdyż zauważyłam, że jest skuteczniejszy od wielu sroższych markowych specyfików tego typu. Jedyny mankament to mała pojemność 200mil a koszt to 27 zł - nie starcza na długo jak się smaruje całe nogi.

Dobry na pekajace naczynka

Kupilam zupelnie przypadkiem, jak wiekszosc kosmetykow na cellulit. Mam wersje na pekajace naczynka. Kremik pomaga wygladzic skore, stosuje go juz ponad miesiac i nogi mam gladziutkie. Nacznka nie pekaja, ale te ktore juz sa niestety nie chca zniknac.
Zapach- fakt- kiepski. Ale tylko na poczatku, poznziej go juz nie czuc.
Trzeba go cierpliwie wmasowac, ale w sumie troche masazu nikomu nie zaszkodzilo.
Wg mnie wydajny, mam go miesiac, uzywam 2 x dziennie i jeszcze mam ponad pol butelki.

Używam tego produktu od:miesiąca

naprawdę warto wypróbować

Mam wersję tego kremu do skóry naczynkowej. Jest dość przyjemny w stosowaniu, trochę nawet nawilża skórę (w przeciwieństwie do tego typu kosmetyków) i wygładza. Dość wolno się wchłania, ale pozostawia skórę miękką i miłą w dotyku. I co najważniejsze - działa!!!! Byłam w szoku, bo sie tego nie spodziewałam po tym kosmetyku za bardzo. Stwierdziłam, że wypróbuję po prostu, a tu taka niespodzianka :-). Oczywiście nie sam krem, plus cwiczenia. Cellulit nadal jest i wiem, że już nie zniknie, bo nie jest "świeży", ale zdecydowanie mniej go widać!
Nie spodziewałam sie tego po kosmetyku w tej cenie, wiele droższych tego efektu nie dawało u mnie. Krem jest zielony, nie pachnie rewelacyjnie ale zapach szybko wietrzeje.
U mnie daje efekty przy smarowaniu raz dziennie, na noc.
Na koniec jednak duuuuży minus: jest gorzki - według mojego faceta a to nie jest fajne, w kosmetyku którym się traktuje pupę.. ;-)