Speed Repair with witamin booster (Odżywka ochronna z witaminami)

Speed Repair with witamin booster (Odżywka ochronna z witaminami)

Odżywka ochronna z witaminami zapewnia mocne, zdrowe paznokcie dzięki koktajlowi witamin A, E oraz B5, które optymalnie nawilżają, odbudowują i wzmacniają. Dodatkowo witamina C wspomaga łamiące się i kruche paznokcie.

Odżywka ma postać bezbarwnego lakieru.

Cena: ok. 13zł / 11ml

Taka sobie

Odżywka sprawia, że paznokcie stają się twardsze, jednak nie radzi sobie z problemem rozdwajania i łamania się. Nadaje się jako baza pod lakier, ale nie jest zbyt trwała. Jest za to bardzo wydajna, i nie zmienia konsystencji mimo, że używam jej regularnie już od kilku miesięcy (jeszcze nie zużyłam nawet połowy). Nie wiem, czy jeszcze kiedyś ją kupię, raczej zużyję ją do końca i poszukam czegoś lepszego.

naprawdę dobra odżywka za nieiwelkie pieniądze

Firma Manhattan ma tyle dobrych co złych produktów. Odżywka Speed Repair jest zdecydowanie bardzo udana.
Plusy:
+ utwardza moje miękkie i łamliwe paznokcie, sprawia że mniej się rozdwajają
+ nie odbarwia płytki paznokcia jak niektóre odżywki do paznokci
+ długo utrzymuje się na paznokciach, nie odpryskuje
+ jest bardzo wydajna, skończyła się po około trzech miesiącach
+ jest tania, w porównaniu z innymi tej klasy odżywkami
Minusy:
- dość długo wysycha na paznokciach
Czy kupię ponownie? Myślę, że tak ponieważ świeżo kupiona odżywka Essence nie spełnia moich oczekiwań

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: narazie jedno

Fajna :)

Używałam jej w okresie, gdy moje paznokcie były naprawdę słabe. Pamiętam, że rzeczywiście działała - paznokcie były twardsze, mniej kruche i łamliwe, acz po jakimś czasie niestety dolegliwości wróciły. Ostatecznie pomogła mi odżywka Wibo - dużo tańsza od tej. Z tego powodu, ten produkt dostaje ode mnie jedynie trzy gwiazdki.

Używam tego produktu od: 1,5 roku temu

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Pomaga!

+ wzmacnia paznokcie
+ wytrzymały 3-4 dni
+ ładnie się błyszczy
+ szybko schnie

Po miesiącu malowania mam twarde paznokcie,długie, zdrowe i co najwazniejsze odporne na klawiaturę:D

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

warto

Bardzo fajna odżywka.

Po pierwsze - zdecydowanie spełnia obietnice: wzmacnia paznokcie, moje stały się zdecydowanie twardsze, a końcówki nabrały mleczno-białej barwy.
Po drugie - na paznokciach wygląda zupełnie jak bezbarwny lakier, daje ładny połysk. Szybko wysycha.
Po trzecie - jest odporna, u mnie na dłoniach wytrzymuje spokojnie trzy lub cztery dni, mimo zmywania i prac domowych.
Po czwarte - dobrze nadaje się także jako baza pod kolorowy lakier.

Polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Całkiem niezła, warto kupić

Odżywka spełnia swoje zadania. Paznokcie stają się mocniejsze, szybciej rosną. Nawet nie spodziewałam się takich efektów za tak małe pieniądze. Na paznokciach trzyma się dość długo, nie odpryskuje po jednym dniu. Stosuję ją również jako baza pod lakier. Czego chcieć więcej?

Po dłuższym czasie używania obniżam ocenę. Z początku widać jakieś efekty, ale później ten efekt zanika. Kiedy lakieru jest coraz mniej coraz trudniej się maluje paznokcie, konsystencja się zmienia. Będę szukać dalej.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

W porządku

Odżywkę kupiłam pod wpływem czytania recenzji na KWC i poszukiwania czegoś, co pomogłoby moim łamiącym i rozdwajającym się paznokciom - wyglądały tragicznie.

Jako odżywka jest naprawdę dobra. Po zaczęciu używania pierwszą zauważalną rzeczą było to, że paznokcie zaczęły dużo szybciej rosnąć, co było miłe, gdyż po złamaniu się paznokcia bardzo długo musiałam czekać, aż odrośnie. Z czasem paznokcie stawały się też mocniejsze i mniej łamliwe.

Jedynym minusem jest jej szybkie odpryskiwanie.

Używam tego produktu od: niecałe pół roku

Nie przypadł mi do gustu

- Trudno nabrać preparat za pomocą pędzelka kiedy się kończy :(
- Nie trzyma się długo na paznokciach ( około jednego dnia w stanie nienaruszonym)

Cudowna dla mych pazurków!

Uwielbiam tę odzywkę! Dzięki niej moje dotąd słabe i łamliwe paznokcie stały się twarde i mocne, nie łamią się tak jak wcześniej i są piękne i długie :)
Można używać ją osobno, ale także jako bazę pod lakier- wtedy trzyma się dłużej.

Na dodatek cena przystępna.
Polecam!

Używam tego produktu od: roku (?)

Fajna odżywka

Dobra odżywka do paznokci. Nadaje ładny kolor, szybko schnie i wzmacnia paznokcie, ale bez większych rewelacji. Można stosować pod lakier. Jak na taką cenę opłaca się kupić. Jestem zadowolona z tego produktu ale mógłby być trochę lepszy.

Używam tego produktu od: 1 roku

mój wybawca!:)

Kocham tę odżywkę! Sprawdza się pod każdą postacią - jako odżywka wspaniale wzmacnia paznokcie, jako baza przedłuża trwałość lakieru i chroni przed przebarwieniami. Nie zostawia smug, szybko schnie, ma bardzo dobrze wyprofilowany pędzelek i kulkę zapobiegającą gęstnieniu. Zostanę z nią na dłużej. Moje odkrycie za małe pieniądze :)

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: pierwsze