Nivea Hair Care, Styling, Creme Gel

Nivea Hair Care, Styling, Creme Gel

Nowy Creme Gel Nivea Styling dzięki innowacyjnemu systemowi utrwalania, utrzymuje fryzurę na miejscu i dodatkowo dba o włosy dzięki zawartości pielęgnujących witamin. Zapewnia mocne utrwalenie bez obciążania włosów, nie matowi ich, ani nie nabłyszcza. Nie pozostawia uczucia sklejonych włosów i rąk.

Skład: Aqua, Sorbitol, Glycerin, Cetyl Acohol, Myristil Alcohol, Sorbitan Stearate, Dimethicone, Trilaureth-4 Phospate, PVP, Isopropyl Palmitate, Cera Microcrystallina, Phenoxyethanol, MethylParaben, Parafinum Liquidum, PEG-90 M, Propylparaben, Panthenol, Niacinamide, Parfum, Linalool, Citronellol, Hydroxylisohexyl 3-CyclohexaneCarboxaldehyde , Geraniol, Buthylphenyl Methylpropional, Bewnzyl Salicyliate, Alpha-Isomethyl Ionone

nie na krotkie wlosy

Kupilam ten zel jakis czas temu. chcicalam cos pielegnacyjnego, co za mocno nie usztywni bo nosze wlosy sciete na boba. Zel okazal sie dobry. Wciaram odrobinke w wilgotne wlosy i modeluje je dalej szczotka suszac do konca suszarka. Wlosy sa lekko usztywnione, ale naprawde lekko, sa takie bardzij kommpaktowe. odrobinka lakieru na dluga grzywke i jest juz ok. Fryzura nie jest utrwalona na boton, ale wlosy jak by lepiej sie ukaldaly, trzymaly. Nie wyobrazam sobie tego zelu uzyc na wlosach krotkich. Jak nosilam takie wlosy potrzebowalam mocnego zelu. Kiedys bardzo pasowal mi zel ze starej, bardzo starej serii Pantene. od kiedy zmieniona ta serie na nowa poszukiwalam idealnego zelu, ktory utrwali krotkie wlosy i wiatr ich zaraz nie roztrzepie i nie uglabie. Niestety nie znalazlam takiego i spewnoscia ten zel do takiego utrwalenia nadawac sie nie bedzie. za to polecam go dla kogos z kreconymi wlosami i suchymi. Krecone wlosy czy to dlugie czy krotkie , a jeszcze suchsze wlosy beda z niego zadowolone. Moje wlosy chodz nie sa jakies bardzo dlugie to maja pasemka i susze je za kazdym razem suszarka. Po miesiacu sa z lekka wysuszone, chodz nie zniszczone. Przy tym zelu nabieraja polysku i robie sie miekciejsze, ale jednak minimalnie sztywniejsze. Uzyty na suche wlosy usztywnia ciutk mocniej, ale nadal wlosy nie sa utrwalone na beton, nie mamy kasku na glowie.
Mily zel jesli chcemy miec wlosy bardzij zdyscyplinowane, ale jednak jak naturalne, bez zdecydowanego usztywnienia.
zapach tez mi sie podoba i zel jest jak na moje potrzeby przeogromny. Jak go zakupilam uzywalam regularnie i potem jakos przestalam. odstal swoje i znow do niego wrocilam, bo widze ze moje wlosy wymagaja ochrony( suszarka je z lekka wysuszyla). Przy mojej dlugosci biore naprawde odrobinke i tak jak byl od nowosci tak nadal jest z malam miejsciem posrodku, gdzie widac gdzie wkadam paluchy. Chyba starczy mi na lata... ;o)

Używam tego produktu od:hmmm wrzesnia? z przerwa
Ilość zużytych opakowań:napoczete pierwsze

Rewelacja

Co prawda mam długie włosy, mimo to szczerze mogę polecić ten produkt. Nakładam go na grzywkę, wystarczy dosłownie odrobinę "zamoczyć" w nim palec, a włosy nabierają połysku, elastyczności. Co ważne żel ten nie skleja włosów. A zapach ... mmm cudowny :)Cena nie jest zbyt przystępna, za to produkt jest bardzo wydajny. Używam go od miesiąca, a zużyłam dopiero połowę opakowania.

Jest ok

Jest dobrze pomimo iz lekko skleja wlosy i usztywnia ale za to ladnie utrzymuje fryzurke tak jak powinno byc :) Podoba mi sie opakowanie, jest takie poreczne i mozna kosmetyk wybrac do konca :) Lekko irytuje mnie zapach ale to zalezy od gutu. Ogolnie ma dobra ocene w moich oczach ;)

Używam tego produktu od: krotko
Ilość zużytych opakowań: zaczete pierwsze

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

świetny

Naprawdę bardzo fajny kosmetyk do stylizacji włosów. Właściwie to jak dla mnie ma same plusy:

+ ładnie pachnie,
+ opakowanie w formie pudełka a nie tubki pozwala zużyć go do końca
+ bardzo fajne stylizuje włosy (efekt podobny do kremu z avonu) - idealny głównie do grzywki
+ nie przetłuszcza włosów, nawet jeśli kosmetyk naloży się przy skórze głowy
+ delikatnie, ale to naprawdę delikatnie utrwała,
więc jeśli ktoś poszukuje efektu mocniejszego utrwalanie, np. "sztucznych" loków to zbytnio nie polecam, bo ten żel-krem tylko je podkreśli a nie utrwali na beton :]

Zapewne kupią go ponowie, jak skończy mi sie to opakowanie.

Używam tego produktu od: jakiś 2 tygodni

SuPER

Swietny kosmetyk do stylizacji wlosow i chyba najlepszy z tych, jakie mialam do tej pory (a troche tego bylo).

Krem jest bardzo wydajny, swietnie rozprowadza sie na wlosach. Nie skleja ich, nie tlusci, a za to dobrze utrwala i wygladza sterczace wlosy.
Uzywam go glownie na konce wlosow (mam pazurki, ktore fajnie wygladaja, jak sie je odpowiednio podkresli) oraz do wygladzenia calosci fryzury.
Swoje zadanie spelnia w 100%.

Używam tego produktu od:ponad pol roku
Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie

Wspaniały

Poraz pierwszy miałam okazję wybróbować ten produkt jako ekspert streetcomu. Po użyciu kosmetyku moje włosy stają się doskonale nawilżone, lśniące i świetnie się układają. Jako że jestem posiadaczką kręconych włosów najczęściej po umyciu wgniatam troszeczkę kremu i rozczesuje aby rozprowadził się dokładnie. Po wyschnięciu moje loczki stają się bardziej wyraziste i nabierają sprężystości. Czasami dla uzyskania mocniejszego efektu wgniatam dodatkowo odrobinę produktu na włosy po wyschnięciu, dzięki czemu uzyskuję ładną, modną fryzurę. Krem żel ma śliczny zapach i bardzo przyjemną konsystencję dzięki czemu jego rozprowadzenie na całej długości jest bardzo łatwe. Zaprzyjaźniłam się z tym kosmetykiem i będę go stosowała z pełnym przekonaniem, że moje włosy mi się odwdzięczą.

b.db.

przed zakupem zastanawiałam się jak to " żel w kremie?" ale pokazuje się że jest to możliwe i nawet bardzo ciekawe połączenie
świetnie utrwala moją grzywkę bo gł. do tego go stosuje cudownie pachnie i ta konsystencja... dużo lepsza niż żelowa
ogólnie kosmetyk wart uwagi i przetestowania:) a opakowanie także fajne gdyż na pewno nic w nim nie zostanie a nie jak w przypadku tubek...

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

dla mnie ok

Uzywam go do wygładzenia wlosów i moze dlatego ,ze moje wlosy sa przesuszone nie natłuszcza ich zbyt mocno.Dobra konsystencja,przyjemny zapach,przypomina troche krem nivea.Ładnie wygładza moje wlosy.

Używam tego produktu od:1 miesiaca

tłuste włosy

żel wydaje się bardzo fajny; nie skleja włosów, nie usztywnia, jest wydajny i gęsty, ale niestety ma duże wady; po zastosowaniu zarówno na suche jak i wilgotne włosy, włosy wyglądają jakby były przetłuszczone, i to nie jest tylko moja opinia ale również wielu znajomych. jeżeli żel nie zostanie dokładnie rozprowadzony to wygląda podobno jak smalec - to też opinia znajomych. ;-( no niestety ponownego zakupu nie będzie. Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

taki sobie kremik...

Sama pewnie nie kupiłabym tego kremu, ponieważ konsystencja od początku mnie nie przekonywała, ale że dostałam go od Streetcomu, to stoi w mojej szafce ;) Jako że mam krótkie włosy, to zależy mi na utrwaleniu nastroszonych kosmyków.

Na początku był to taki dość rzadki żel-krem, który nie dałam absolutnie żadnego efektu na moich włosach - czyli wprawdzie nie sklejał ich, nie usztywniał i nie natłuszczał, ale utrwalenia również nie zauważyłam. Tak, jakbym nic nie wtarła we włosy.

Jednak postał kilka tygodni w szafce, z nie do końca szczelnie dokręconą pokrywką, i zmienił się odrobinę na plus.
Ma teraz konsystencję bardziej przypominającą pastę. Nadaje się do wygładzania włosów, bo nie skleja ich, a jedynie lekko dyscyplinuje - czasem nakładam go na grzywkę.
Niestety efektu utrwalającego nadal w nim nie dostrzegłam.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Dizwny...

Preparat wygląda jak normalny krem Nivea,mam wrażenie że w pudełeczku nie ma żadnego kremu-żelu do włosów,tylko krem do włosów,ten popularny NIVEA :))
Zastosowałam go zarówno na suche włosy,jak i na wilgotne.
Na suchych jest ok,rzeczywiście nie usztywnia i nie skleja,a za to wygładza i dyscyplinuje odstające kosmyki.Natomiast na wilgotnych włosach porażka,bo po wyschnięciu wyglądały jak TŁUSTE,tłuste,ohydne strąki,nadal jednak zero sztywności-zgodnie z obietnicą producenta.Może przesadziłam z ilością ?
Reasumując-polecam do stosowania na suche włosy i w niewielkiej ilości,w przeciwnym razie włosy będą wyglądały jak oblepione oliwą

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1