Aqua Lift Sérum (Serum o natychmiastowym działaniu wygładzającym)

Aqua Lift Sérum (Serum o natychmiastowym działaniu wygładzającym)

Doskonale odświeżające serum natychmiast przywraca witalność zmęczonej skórze. Jego skład został dobrany dla każdego rodzaju cery. Zawiera wysokie stężenie substancji wygładzających zmarszczki, nawilżających, ujędrniających

i rozświetlających cerę.

Długotrwały efekt nawilżający i natychmiastowy efekt liftingu.

Główne składniki:

- Fukożel (5%) - jest bogatym w fukozę wielocukrem, wykazującym podwójne działanie nawilżające. Potencjał nawilżający fukożelu jest wyższy, niż używanego w kosmetykach o działaniu nawilżającym, kwasu hialuronowego

- Odwodnione mikrosfery (1%) - substancje białkowe które wypełniają zmarszczki i poprawiają jędrność skóry. Wchłaniane do wnętrza skóry pęcznieją i wielokrotnie zwiększają swoja objętość. Zmiana objętości mikrosfer powoduje `wypychanie` drobnych zmarszczek dając powierzchniowe wygładzenie skóry.

- Białka pszenicy (10%) + mieszanina pierwiastków śladowych(15%) - natychmiastowy efekt liftingu.

Zaleca się stosowanie preparatu w kuracji (20-30 dniowej) lub stosowanie serum jako produkt `przed wyjściem`, tak często jak istnieje potrzeba

Cena: 90zł / 6x3ml

Może jestem zbyt wymagająca ....

Nie zauważyłam nic z tego co obiecuję producent a stosowałam dzień w dzień przez 3 tyg .... zostały mi chyba jeszcze z 2-3 buteleczki powiedzmy iż zostawiłam sobie je na te wielkie wyjścia ;)

Produkt pakowany w małe plastykowe ampułeczki , które trza ciachać nożyczkami bo jakoś nie chciały się robić dziurki od wytłoczonej niby igiełki w nakrętce , albo ja jestem taka gułowata :).

Ampułka starcza max 3 razy z duża oszczędnością nakładania
Serum jest pod postacią mleczka chwile po nałożeniu czuć kleistość która po chwili znika .

Nie zapychało mnie więc plusik
Przedłuża trwałość makijażu

Jak dla mnie jest to produkt nie warty wydania takich pieniędzy pomimo tego, że mam niewytłumaczalną słabość do kosmetyków lieraca po raz kolejny stwierdzam że wyrzuciłam pieniądze w błoto ...

Gdzie ta witalność? spłycenie zmarszczek ? a lift ?! Cudów nie oczekiwałam , ale bez przesady zwykły krem lepiej się spisuję .

Nie wiem być może jestem zbyt wymagająca , ja osobiście nie polubiłam się z tym produktem który według mnie nie robi nic oprócz spustoszenia portfela

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: 2 op

przydatne

Serum doskonale nadaje się do użycia przed większym wyjściem, bo świetnie napina i wygładza skórę twarzy, a przede wszystkim bardzo przedłuża trwałość makijażu. Efektu rozświetlenia jednak nie zauważyłam. Co ciekawe - bezpośrednio po nałożeniu twarz lekko się lepi, ale po kilku sekundach staje się gładka i matowa.
Nie stosuję go jako dłuższej kuracji, bo niestety - jak dla mnie - nie jest zbyt wydajny, jedna ampułka wystarcza tylko na kilka użyć.
Generalnie jednak na pewno warto mieć zawsze kilka ampułek w kosmetyczce.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście ampułek

ok:)

Ampułki stosuję w wersji drugiej opisanej w zgłoszeniu, czyli nie w formie kuracji 20-30 dniowej, lecz jako podkład pod krem i makeup w razie potrzeby.
Zazwyczjj stosuję kilka razy pod rząd kiedy widzę , że skóra jest szara i zmęczona lub bezpośrednio przed jakimś wyjściem.
Serum jest podane w bardzo pomysłowej formie małych, elastycznych ampułek, które po otwarciu można zamknąć szczelnie załączonym kapturkiem a pod koniec opróżnić do cna..
Serum jest bardzo wydajne, jedna ampułka starcza na kilka lub kilkanaście!! użyć.
Serum wchłania się ekspresowo, bardzo silnie napina i energizuje i wygładza skórę. Uczucie napięcia znika po nałożeniu kremu ale nadal czuje się, że skóra jest w pełnej mobilizacji:).
Nie podrażnia, nie piecze.
Nie zwracałam nigdy uwagi czy wpływa na trwałość makijażu ale napewno wpływa pozytywnie w momencie nakładania go bo skóra jest wtedy bardzo gładka i napięta.
Daję póki co tylko cztery gwiazdki, bo produkt jest faktycznie bardzo dobry ale to moje pierwsze serum więc może są lepsze. Jeśli poznam inne tego typu produkty to być może zweryfikuję swoją ocenę
Polecam.

Używam tego produktu od:4 mcy