Yves Rocher, Jardins du Monde, Fleur de Lotus (Antyperspirant w kulce `Kwiat lotosu`) (stara wersja)

24-godzinna skuteczność połączona z delikatnością kwiatu lotosu. Reguluje proces pocenia się zachowując równowagę skóry. Delikatny zapach kwiatu lotosu zapewnia komfort na cały dzień. Kosmetyk wzbogacony w wodę kwiatu lotosu.

mocno średni

Kupiłam go kiedyś w przypływie sympatii dla marki, ale niestety nie dla mnie. Jeśli chodzi o właściwości antyperspiracyjne to NIC MI NIE ROBIŁ- ani nie hamował pocenia, ani nie maskował osobistej woni, a jeszcze mieszał się z nią i wtedy to dopiero było. Konsystencja fajna, bo dobrze się rozprowadzał, kulka działała bez zarzutu i zapach sam w sobie był bardzo przyjemny. Generalnie jednak wolę, żeby dezodorant jednak spełniał swoją funkcję, a nie tylko stał na półce- a postał sobie długo. Miałam go i miałam... albo był tak bardzo wydajny (w co wątpię, bo musiałam go sporo nakładać żeby w ogóle wytrzymać cały dzień, a i pojemność jakoś nie powalała), albo po prostu używałam go najrzadziej jak się dało, rzucając go w kąt na korzyść innych produktów, lepszych. Na przykład Nivei.

Używam tego produktu od: dawno temu

dobry

Kupiłam go, bo akurat nie było lawendowego w sklepie.
Dezodorant ma łady, ale intensywny zapach, który utzymuje się bardzo długo i jest wyczuwalny nie tylko, gdy wetknie się nos pod pachę. Trochę mi to przeszkadzało - lubię jak antyperspirant czymś przyjemnym pachnie, ale nie lubię, gdy wchodzi w paradę perfumom.
Kulka jest praktyczna, nie zacina się, nie wylewa się z niej za dużo emulsji. Z kwestii stricte technicznych, tak jak w innych kulkach YR, podoba mi się też ścięta nakrętka, bo pozwala na wykorzystanie całej zawartości opakowania - pod koniec można stawiać je "do góry nogami".
Co do działania, to nie mam się do czego przyczepić. Chronił przed potem i brzydkim zapachem cały dzień. Jest w miarę łagodny dla skóry - nigdy mnie nie szczypały pachy po nałożeniu, nawet bezpośrednio po goleniu. Inna sprawa, że czasami powodował swędzenie - zupełnie nie wiem, czym było spowodowane, nie zauważyłam żadnego związku z czymkolwiek.
Szkoda, że jest w sklepie objęty zielonym punktem i rzadko bywa w promocji.
Nie kupiłabym go ponownie, ze względu na zapach, który jest dla mnie zbyt ekspansywny.

Ilość zużytych opakowań: jedno w całości

jestem na tak :)

Osobiście jestem z tego antyperspirantu zadowolona! Dobrze radzi sobie z przykrymi zapachami i potem, ma przyjemny zapach który utrzymuje się długo... zapewne każda osoba która nie potrzebuje mega dużej ochrony przed potem i nieprzyjemnymi zapachami będzie z niego bardzo zadowolona! Jest to produkt skuteczny, lecz niezbyt intensywny...

Sam antyperspirant jest bardzo przyjemny i skuteczny! Nie ma mega intensywnego i drażniącego zapachu - lecz jest to zapach delikatny, przyjemny i świeży! Co lepsza mimo, że nie jest mega intensywny utrzymuje się cały dzień... oraz radzi sobie z potem, pozostawiając pachę z uczuciem świeżości przez cały dzień.
Konsystencja produktu wydaje się lepka, lecz gdy tylko zaschnie nic a nic jej się nie wyczuwa. Przez to że antyperspirant ma biały kolor dokładnie widać ile się go zastosowało... Zasycha w średnim tempie i Mi akurat to nie przeszkadza, gdyż ubranie tzw. koszulkę zazwyczaj zakładam po makijażu! Dlatego jeszcze Mi się nie zdarzyło aby pobrudził Mi koszulkę - nawet koloru czarnego.
Antyperspirant nie podrażnia skóry i nie uczula!
Wydajność świetna, chociaż używam go zamiennie z antyperspirantem Rexona (który polecam osobą z naprawdę dużą potliwością) to ledwo co go ubyło.
Opakowanie z wyglądu fajne, ale niestety kulka dozuje zbyt dużo produktu! Ledwo dotknę pachy, a ona jest cała w antyperspirancie - przez co Moim zdaniem wyklucza to stosowanie produktu już na ubraną bluzkę itp. gdyż z pewnością wtedy zostanie pobrudzona...
Cena średnia, ale Mi nie przeszkadza gdyż produkt jest mega wydajny oraz można łatwo kupić go w promocji :)

Plusy:
+ piękny zapach
+ wydajność
+ nie podrażnia, nie uczula
+ zapach utrzymuje się cały dzień
+ cena - ze względu na wydajność i łatwą możliwość zakupu w promocji antyperspirantu jest znośna :)
+ nadaje się dla skóry wrażliwej, czy też skłonnej do alergii
+ nie brudzi ubrań

+/- skuteczny (lecz nie robi tego spektakularnie-dla osób z dużą potliwością z pewnością nie wystarczy)
+/- średni czas zasychania produktu - co może niektórym osobą przeszkadzać
+/- opakowanie... ładne ale niezbyt dobrze działa - kulka dozuje zbyt dużo produktu

Minusy:
- kulka dozuje zbyt dużo produktu! Ledwo dotknę pachy, a ona jest cała w antyperspirancie...

POLECAM przyjemny antyperspirant o świetnym zapachu! Dla osób potrzebujących delikatnej ochrony jak najbardziej tak! :D

Używam tego produktu od: ok 1,5 miesiąca

Manicure - pastelowe paski

pięknie pachnie, ale...

Kupiłam z uwagi na ofertę telefoniczną - był w zestawie, który mnie zainteresował.
Plusy:
+ piękny, trwały zapach, który utrzymuje się przez cały dzień - wystarczy podnieść rękę do góry, by poczuć kwiatowy aromat;
+ ochrona przed potem trwa cały dzień.
Minusy:
- troszkę za długo wysycha;
- aplikuje się go zdecydowanie za dużo - niby jest gęsty jak inne antyperspiranty, a jednak z kulki wypływa wiecej, niż bym chciała;
- prawie niewidoczna pod pachami warstwa zostawia biały nalot na niektórych ubraniach.

Ilość zużytych opakowań: 1/3

naprawdę skuteczny

oprócz tego, że przepięknie pachnie jest naprawdę skuteczny :)
kupując go nie dawałam mu zbyt dużych szans, skusił mnie ten zapach- no i proszę. baardzo pozytywne zaskoczenie!
dla mnie lepszy od Rexony i Garniera, których używałam do tej pory

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Skuteczny

Najlepszy antyperspirant,jaki do tej pory miałam okazje używać.Rzeczywiście jest bardzo skuteczny i nawet po intensywnym wysiłku,nie czuję od siebie przykrego zapachu potu.Kupuję go regularnie od jakiegoś czasu(zazwyczaj trafiam na promocje cenowe,także płacę za niego ok. 10 zł nie raz mniej).
Dla mnie ideał,także polecam go wypróbować.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

ładne kwiatki

Taki sobie o dezodorant. Ładnie pachnie i przyjemnie odświeża, ale czy chroni... Wątpię.
Używałam od późnej jesieni przy normalnych czynnościach, więc nie miałam szansy go sprawdzić.

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

wszystko ok

bardzo ładny zapach, skompresowane opakowanie, wobec czego mieści się bez problemu w torebce, ładnie wygląda na toaletce, dostałam go w prezencie, ale z tego, co wiem, kosztuje całkiem sporo, tylko dlatego pół oceny w dół

Śliczny zapach :)

W Yves Rocher była promocja na ten produkt postanowiłam zakupić to cudeńko :) Okazał sie bardzo dobry ślicznie pachnie, nie pozostawia białych śladów, szybko wysycha na skórze więc mozemy sie po chwili ubierać, cena nie jest wysoka , zawsze dostępny, opakowanie bardzo zgrabne takie kobiece :)hehe a przedewszystkim po całym dniu nie czuć przykrego zapachu!! u mnie produkt ten sprawdził sie w 100% odejmuje jednak jedna gwiazdke ze produkt pozostaje na opakowaniu dziwnie sie aplikuje( troche za duzo ):)

Dezodorant, nie antyperspirant

Mimo iż produkt nosi miano antyperspirantu to raczej nim nie jest gdyż ochrona przed potem jest przeciętna, porównywalna do dezodorantów innych firm. Trwałość oceniam jako zadowalającą - długo utrzymuje się na skórze i nie plami ubrań, pod warunkiem że zdąży wyschnąć, co zajmuje trochę czasu. Jest delikatny - nie podrażnia skóry po depilacji. Największym niezaprzeczalnym plusem jest cudowny zapach, dla niego skusiłam się na drugie opakowanie plus żel pod prysznic o tej samej woni. Reasumując - godny polecenia dla osób nie mających problemów z nadmierną potliwością.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

ujdzie

to nie jest moim zdaniem dezodorant "zadaniowy". Jest dobry np. w przerwie w trakcie stosowania etiaxilu czy innych takich. Bo daje świeży zapaszek, miło się kojarzy itp. Sam w sobie przed zapachem potu nie chroni, trochę się klei i lepi na skórze.

Używam tego produktu od: jedno opakowanie od roku
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Zapach cudnyy

Antyperspirant godny uwagi ale nie najlepszy. Przede wszystkim nie chroni przed potem, trzeba długo odczekać zanim nałożona warstwa chociaż delikatnie wsiąknie i nie pobrudzi ubrań :/
Przede wszystkim ocenę daję za zapach, nienachalny, uroczy! Jest piekny i czuć go cały dzień. Dzięki zapachowi jestem w stanie kupić go ponownie.

Używam tego produktu od: 4miesiące
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1