Jardins du Monde, Palme d`Asie (Antyperspirant w kulce `Palma azjatycka`)

Jardins du Monde, Palme d`Asie (Antyperspirant w kulce `Palma azjatycka`)

24-godzinna skuteczność połączona z łagodnością olejku z palmy azjatyckiej. Reguluje proces pocenia się, zachowując równowagę skóry. Łagodny zapach olejku z palmy azjatyckiej zapewnia komfort na cały dzień. Kosmetyk wzbogacony w olejek palmowy.

przyjemny

Dosc dobrze chroni, skora jest po nim mieciutka. Zapach ma baaardzooo przyjemny. Moge wymienic tylko jedna wade, ale ona jest chyba wspolna dla wszystkich specyfikow z takim przeznaczeniem - pozostawia troche bialych sladow

Używam tego produktu od:3 mies

Bardzo dobry ale nie KWC

Dezodorant kupiłam przypadkiem w ciemno :) Na szczęście nie żałuję. Nie otrzyma ode mnie 5 gwiazdek tak jak antyperspirant Vichy bo jednak nie jest mniej skuteczny ale też kosztuje o połowę mniej. W każdym razie jak na tę porę roku to chroni całkiem nieźle i przepięknie pachnie :) Mam z tej samej serii żel pod prysznic i naprawdę zapach jest cudowny, wakacyjny... Nie podrażnia, mogę go używać od razu po goleniu. Szybko wysycha, używam od przeszło 2 miesięcy a nie zużyłam nawet połowy! Kulka nie zacina się, opakowanie estetyczne.
Aha ważna sprawa, w poprzednich recenzjach wyczytałam, że brudzi ubrania. Jestem zdziwiona bo jakoś specjalnie mocniej nie brudzi ubrań (porównując z innymi antyperspirantami w kulce), raczej bardzo delikatnie.
Ja jestem zadowolona z zakupu i polecam :)

Używam tego produktu od: przeszło 2 miesiące

lubię jego zapach

Jak chyba wszystkie antyperspiranty YR jest niezwykle delikatny. Zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że ma właściwości łagodzące. Mozna go bez obaw stosować tuż po depilacji. Ale to, co najbardziej w nim lubię, to zapach - łagodny, jakby lekko kokosowy, trwały. lecz nienachalny.
Jeśli chodzi o ochronę przed poceniem się, to też nie wyróżnia się na tle innych antyperspirantów YR. Na chłodniejsze pory roku w sam raz, latem zawodzi.
Trzeba odczekać aż wyschnie, w przeciwnym razie może brudzić ubrania.

Manicure - klasyczny

Skuteczny, super zapach

Bardzo skuteczny, nawet latem. Ślicznie kokosowo pachnie. Dość szybko wysycha. Cena przystępna- często można go kupić za ok.10-12 zł. Wystarcza na 1-1,5 miesiąca.
Jedyna wada- zostawia białe ślady na ubraniach, dlatego nie przyznaję 5*.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Świetny!!!

Używam już drugie opakowanie, z przerwą na wersję o zapachu kwiatu lotosu. Jednak to własnie palmowy jest moim zdecydowanym faworytem.
Zapach boski - bardzo lubię takie słodkawe zapachy zwłaszcza w zimie, chociaż podczas uzywania latem też nie był zbyt nachalny i meczący.
Działanie jak dla mnie świetne - działa zgodnie z obietnicami - przez te pół roku nigdy mnie nie zawiódł!!!
Białych śladów nie zauwazyłam, chociaz noszę prawie same czarne ubranka - pozwalam mu po prostu porządnie wyschnąć i nigdy nie zostawił ani kropeczki.
Cena ze względu na wydajność niezbyt wysoka, zwłaszcza kiedy kupuje sie go z 40 %-ową zniżką, jak ja :-)
Oprócz tego dezododarn-antyperspirant nie uczula, pielęgnuje i bosko pachnie cały dzien, choć jak już powyzej napisałam nie jest to zapach natrętny i kłócący się z perfumami.
Ogólnie polecam i będę mu jeszcze długo wierna.Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: tego zapachu 2

Dobry

Na początku mnie zachwycił, jednak po jakimś czasie wyszła na jaw jego dość rażąca wada. Dlatego tylko trzy gwiazdki.

Zalety:
- jest naprawdę delikatny, nie podrażnia skóry
- działa bez zarzutu - świetnie chroni przed potem
- ma wspaniały zapach
- jest dość wydajny

Wady:
- zostawia białe plamy na ciemnych ubraniach :( zaczęłam go używać teraz - latem - kiedy noszę tylko jasne ubrania. Jednak pewnego dnia było bardzo zimno i założyłam czarną bluzkę. Natychmiast byłam cała poplamiona :( Dlatego uważam, że nadaje się on tylko na lato i do jasnych ubrań

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1