Lifting Precyzja Lasera, Trójaktywny krem na dzień

Lifting Precyzja Lasera, Trójaktywny krem na dzień

Trójaktywny krem na dzień liftingująco - przeciwzmarszczkowo - ujędrniający.
Zaawansowana formuła napina skórę od wewnątrz oraz wygładza i powierzchniowe zmarszczki i linie. Unikalny bioaktywny składnik dociera do źródła powstawania zmarszczek i wypełnia je od środka. Krem stymuluje naturalna aktywność skóry, wzmacnia ją i poprawia jej strukturę.
Aktywne składniki:
- Rigin - peptydy o działaniu zbliżonym do "hormonu młodości" DHEA, stymuluja molekuły włókien tworząc niewidoczna siatkę napinającą, która precyzyjnie zwiększa napięcie skóry, wygładza ją, przywraca jej idealna morfologię.
- Liftiline - kompleks z protein pszenicy, zapewnia natychmiastowe wygładzanie i uelastycznianie skóry.
- Kombuchka - wypełnia zmarszczki lipidami, wyraźnie poprawia gładkość skóry, nadaje cerze zdrowy koloryt.
- Matrixyl - składnik o wielokierunkowym działaniu, wyraźnie poprawia napięcie skóry oraz zmniejsza głębokość zmarszczek.
- Oxylastil - bioregulator zapewniający właściwe dotlenie tkanek, redukuje przebarwienia skóry związane z upływem czasu.

Dla mnie bardzo dobry

Plusy:
- zgodnie z obietnicą wyrównuje drobne zmarszczki czterdziestoletniej cery, bardzo dlikatnie ją napina
-nadaje się pod makijaż
- piekne pachnie
- nie uczulił ani nie podrażnił mojej wrażliwej, naczynkowej skóry
- w przystępnej cenie
-data przydatności do użycia na opakowaniu (nie zakodowana a to dla mnie duży plus, wkurza mnie to kodowanie daty)
-mimo, że ma dość gęstą konsystencję, nie powoduje zapychania porów ani zaskórników
-odrobinę natłuszcza dlatego na dzień często stosuję go pół na pół ( na wybrane obszary ) z kremem matującym Perfecta - oba kremy współgrają ze sobą zapachem

Minusów nie widzę.

Używam tego produktu od: z przerwami od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

dobry

krem zaraz po nalozeniu wyraznie apina i wygladza skore, fajny zapach, konsystencja dosc gesta ale krem nie powoduje swiecenia twarzy, wrecz przeciwnie skora jest wygladzona i matowa. generalnie nie roluje sie pod podkladem, mialam jedynie problemy w tym zakresie pod oczami :/ Minus daje za to ze za kazdym razem niemilosiernie mnie zapycha w rejonach bruzd nosowo wargowych :/ nie wiem czemu ale stosujac go na czole nie mam tego typu problemow wiec ostatecznie uzywam go jedynie pod oczy, na czolo i szyje bo jest to naprawde sensowny produkt :). Wydajnosc srednia.

Używam tego produktu od:kilka tygodni