Oriflame, Colour, Crystal Glaze Lip Gloss

Oriflame, Colour, Crystal Glaze Lip Gloss

Fantastyczny błyszczyk - przezroczysty z połyskującymi drobinkami, których zalety najlepiej docenia sie przy dobrym oświetleniu :) Trzyma się na ustach dość długo i wygląda wspaniale! Zawiera witaminę E i składniki nawilżające, które koją i chronią skórę.
Zdecydowanie najlepszy, jakiego do tej pory używałam.

Jeden z moich pierwszych błyszczyków.

Miałam obie wersje, i tę ze złotymi, i tę z błękitnymi drobinkami.
Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że obie były tragiczne.
Błyszczyk kleił się na ustach, wychodził poza ich kontur, wylewał z tubki brudząc wszystko dookoła.
Plus za cenę i ładny kremowy zapach.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu
Ilość zużytych opakowań: dwa

Mam do niego sentyment

Jak w podsumowaniu - Mam do niego sentyment, bo był to mój pierwszy błyszczyk do ust.

Oceniam wersję ze złotymi drobinkami.

Błyszczyk kupowałam zawsze w promocji za 9,90 - uważam że regularna cena jest wygórowana i nie jest tyle wart.

Delikatnie przesuszał usta, dość szybko się zjadał i znikał - a to zapewne przez konsystencję, która była dość rzadka i lejąca. Błyszczyk nie był lepki, nie miałam problemu z klejącymi się włosami do ust jak zawiał wiatr, za co mega plus.

Uwielbiałam w nim sliczne złote drobinki, które pięknie migotały w świetle dziennym oraz sztucznym.
Średnio poręczne opakowanie tubka, które jest miękkie, plastyczne przez co lubił się zgniatać i wylewać do zakręcanej nakrętki.

Pięknie wyglądał nałożony na naturalną pomadkę do ust w cielistym kolorze. Dość wydajny. Używałam go oszczędnie, bo nie chciałam mieć mega bombkowych ust. Zauważyłam, że po aplikacji tego błyszczyku na usta, kiedy pocierałam wargami aby rozsmarować go lepiej, to te brokatowe drobinki kuły i były wyczuwalne, a nie powinno tak być - co stanowiło minus.

Nie wiem czy bym kupiła ponownie, ponieważ w tym momencie nie wyobrażam sobie siebie z takim brokatowo złotym błyskiem na ustach; już nie jestem mała dziewczynka :c)

Ciekawy produkt

Plusy:
+ dobrze się rozprowadza,
+ nadaje ustom ładny połysk,
+ nie skleja ust,
+ wydajny,

Minusy:
- mało praktyczne opakowanie.

Posiadałam wersję z niebieskimi drobinkami. Nadawał ustom ładnego blasku. Generalnie dla nastolatki był świetny.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Oriflame tutorial 2 konwertowany

taki sobie

+śliczny efekt połyskujacych ust(uzywalam wersji zlotej)
+przystępna cena(kupilam w promocji)

-nietrwały,na ustach pozostaja jedynie drobinki ,co wyglada nieatrakcyjnie,
-wylewa się z tubki przy kazdym mocniejszym naciśnięciu co wiąże sie z trudna aplikacja blyszczyku (albo go za duzo na ustach albo za malo)

Używam tego produktu od:ponad roku

Kiedyś go lubiłam...

Używałam go mając naście lat i niewielkie doświadczenie błyszczykowe, właściwie był to jeden z moich pierwszych płynnych mazideł do ust ;). Pamiętam, że wtedy byłam nim oczarowana, bardzo podobały mi się połyskujące niebiesko-fioletowe drobinki, miałam też wersję złotą. Niestety z tubki bardzo często wylewała się zbyt duża ilość błyszczyka, potem trzeba było wycierać nakrętkę. Błyszczyk dawał ładny połysk, a drobinki mieniły się cudnie w słońcu. Były jednak zbyt duże, drażniły usta. Efekt mokrej tafli bardzo szybko zanikał, pozostawiając na ustach jedynie migoczące drobiny. Cena zdecydowanie za wysoka jak na tyle minusów. Mimo wszystko mam do niego sentyment, dlatego daje trzy gwiazdki.

Używam tego produktu od:używałam go ładnych parę lat wstecz

Dawno temu..

Ja również miałam ten błyszczyk w liceum. Baaardzo podobały mi się te opalizujące na niebiesko drobinki, ale wtedy maiłam jakąs jazdę na niebieski: pół szafy i 90% kosmetyków do makijażu było niebieskie :D Ale poza tym nic ciekawego: opakowanie, z którego błyszczyk się wylewał i chropowate usta. Bleee.

Używam tego produktu od: kiedys w liceum
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

nie był tragiczny

Nie był jakis fatalny,ale dobry na pewno też nie był. Drobinki brokatu były za duże, rozłaziły się po twarzy,ale póki siedziały na ustach wyglądało ok. :) Używam tego produktu od:-nie wiem
Ilość zużytych opakowań:-1

Najgorszy z możliwych

Już go nie kupię!! Klei się niemiłosiernie, a te drobinki sa za bardzo wyczuwalne - czuje jakbym miła jakieś uczulenie na wargach, mam takie chropowate... okropność ! Same minusy i to począwszy od zawartości tubki jak i na niej samej kończąc

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno ( może 1/3 i na tym skończę )

bubelllll...

mialam ten blyszczyk wiele lat temu, bedac licealistka ;)
ale pamietam jak bardzo bylam rozczarowana tym blyszczykiem!!!!
pachnial okropnie, kleil sie...
wyladowal w koszu...

Używam tego produktu od:daawno mialam
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczete w koszu wyladowalo

okropny!

Jeden z najgorszych błyszczyków jakie miałam!

Opakowanie tandetne, z za dużym otworkiem, z którego w nadmiarze wylewał się błyszczyk.

Zapach - chemiczny, okropny. Trwałość - kiepska. Najdłużej zostawały na ustach te brokatowe drobinki.
W dodatku strasznie sie kleił!
Koszmarek, którego na pewnio w życiu ponownie nie kupię!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jjedno

Nie polecam

Hmm, może zacznę od zalet:
-przystępna cena w promocji
-ładne opakowanie
-dość ładnie wygląda na ustach, ale dosłownie kilka sekund po nałozeniu
-zapach do przyjęcia
Niestety więcej pozytywnych cech nie widzę:
-kolory wyglądają ladnie tylko w opakowaniu(ja miałam odcień Gold Reflection)
-zawarte w nim drobinki są bardzo ostre i czuć je na ustach
-po kilku minutach po nałozeniu zaczyna zbierać się np. w kacikach ust, poza tym waży się
-wysusza usta
-jest bardzo nietrwały- zejdzie z ust nawet wtedy, gdy nic się nie je i nie pije, pozostawiając na ustach tylko te drobinki, które potem rozsypują się na całej twarzy
Mimo dosć niskiej ceny, żałuję, że dałam namówić się konstltantce i go kupiłam. Za tę cenę kupię już mój ulubiony High Shine Manhattan. Nie polecam.

Używam tego produktu od:ooo, bardzo długo

beznadziejny

Wogole nie przypadł mi go gustu! tragiczny jest!
Usta sklejają się, strasznieśmierdzi, a na dodatek jest nietrwaly!
Nie moge go znieśc na swoich ustach, szkoda kasy na niego.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:raz sie posmarowalam.