Płyn do higieny intymnej `Szałwia`

Płyn do higieny intymnej `Szałwia`

Niezwykle delikatny płyn przeznaczony do codziennej higieny okolic intymnych. Zapewnia komfort użycia oraz długotrwałe uczucie świeżości. Polecany także w okresie połogu i w profilaktyce przed- i pooperacyjnej. Szałwia działa bakterio- i grzybobójczo, przeciwzapalnie, zmniejsza ryzyko rozwoju infekcji,
kwas mlekowy jest naturalnym składnikiem wytwarzanym przez organizm kobiety, pomaga utrzymać biologiczną równowagę okolic intymnych i fizjologiczny poziom pH, zapobiega infekcjom,
alantoina przyspiesza gojenie mikrourazów naskórka.

Wracam do zielonej wersji

Na plus: delikatność, brak podrażnień i to, że jest prawie bezzapachowy. Natomiast bardzo słabo odświeża-na krócej niż inne żele, za to 1* mniej. Konsystencja, kolor, wydajność- ok. Nie miałam żadnych problemów z dozownikiem.

Zardzewiały dozownik!!!!

Mam za swoje, za to że nie kupuje kosmetyków polecanych na biochemii, które nie mają w składach jakichś czarnobylskich chemikaliów.
Kupiłam go pod wpływem przyjaznego dla oka turkusowego koloru oraz dużych napisów na opakowaniu- antyseptyczny oraz kwas mlekowy. Po pierwszym tygodniu używania byłam naprawdę zadowolona- zapach przyjemny, świeżość odczuwalna, dobrze się pieni, troszkę mało wydajny, ale co tam. Jednak pare dni temu- zamiast turkusowego płynu na ręke wypłynęła mi rdzawa ciecz!!! Patrze i oczom nie wierze, a tu sprężynka przy dozowniku cała zardzewiała!!!! Szok!!! Co tam jest takiego w składzie, że aż korozja chwyciła?????!!!
Przestałam używać. Stoi i chyba go wywalę, bo mam wstręt żeby go używać. Szkoda, bo zapowiadało się miło.
Wróciłam jak córka marnotrawna do jabłkowej zielonej herbaty.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe