Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Blistex, Lip Relief Cream (Regenerujący balsam do ust)

Blistex, Lip Relief Cream (Regenerujący balsam do ust)

Balsam wzmacnia naturalną ochronę ust i wygładza ich naskórek. Krem dobrze wchłania się w usta i zapewnia natychmiast odczuwalną ulgę spierzchniętym ustom. Balsam zawiera kamforę i tymol. Kremowa konsystencja oraz odpowiednia końcówka aplikatora zapewniają łatwy poślizg podczas nakładania. Pozbawiony środków konserwujących. Przebadany dermatologicznie. LSF 10

Rewelacyjny

Balsam blistek natychmiast nawilza i regeneruje usta . Ma kremowa konsystencje i szybko sie wchlania. Przynosi szybkie ukojenie suchym ustom. Wystarczy zaaplikowac niewielka ilosc balsamu. Bardzo polecam !:)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1586621].usefull || 0 }}% pomocna.

Nieoceniony..

Dla mnie ten balsam jest najlepszy!!! Regeneruje, nawilża i posiada wygodne oraz higieniczne opakowanie. Mimo, iż tubka jest mała produkt jest wydajny, gdyż wystarczy jego niewielka ilość. Cena to ok. 10-12 zł. Cud, miód i orzeszki. Polecam serdecznie wszystkim.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1383101].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo

Najlepszy balsam do ust jaki używałam. Chyba jedyny, który daje faktycznie natychmiastową ulgę spierzchniętym wargom, a nienawidzę ich mieć. Kiedyś miałam od Blistexu kulkudniową przerwę, i gdy na popękane, bolące usta nakładałam jakąkolwiek inną pomadkę, to ból wręcz chwilowo wzmagał się. Ten nawilża i regeneruje ekspresowo. Wielkim plusem jest uczucie chłodzenia przy nakładaniu. Po nałożeniu tego balsamu na noc, rano budzę się z odnowionymi ustami, zapominam o jakimkolwiek wysuszeniu. Szkoda tylko, że jest w płynie, bo nieco nierównomiernie się nakłada, w sztyfcie byłaby wygodniejsza. Ale jej działanie wynagradza wszystko. Mam go wszędzie- na szafce, w torebce, kieszeni kurtki. Bez Blistexu nie przeżyłabym brania leków mocno wysuszających skórę ;) Jeżeli miałabym oznaczyć jakikolwiek kosmetyk mianem hitu, to właśnie tę pomadkę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247306].usefull || 0 }}% pomocna.
domowe sposoby na wagry

Najlepszy dla osób leczących się retinoidami

Polecam serdecznie dla osób, które leczą się izotretynoiną. Moje usta były wysuszone tak, że przypominały saharę. Wypróbowałam już chyba wszystkie balsamy na rynku i uważam, że blistex działa najszybciej i najbardziej skutecznie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241433].usefull || 0 }}% pomocna.

Pięknie:)

Mam ponadprzeciętnie wymagające usta. Korzystałam już z większości klasyków oraz około 10 ekskluzywnych produktów.
Ideału nie znalazłam ale na drugim miejscu bardzo długiej listy znajduje się właśnie to taniutkie cudeńko.

Bardzo wydajny, nawilża, nie przesusza, wygodna aplikacja, na każdą porę roku, przyjemnie chłodzi. Przy codziennym nawilżaniu i peelingowaniu co drugi, moje usta są w bardzo przyzwoitym stanie - co jest sukcesem.

Oczywiście przy takim aplikatorze i opakowaniu,ciężko jest wydobyć końcówkę balsamu. Nie odejmę jednak za to gwiazdki, bo wolę takie opakowanie, niż słoiczek (a przy tak płynnej konsystencji, nic innego nie wchodzi w grę), do którego trzeba wkładać palce - minimalna długość paznokci i już robi się nieciekawie.

Pięciu gwiazdek nie będzie, bo ideałem nie jest i ten skład pozostawia wiele do życzenia. Ale do ideału właśnie temu produktowi najbliżej;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1184508].usefull || 0 }}% pomocna.

Wspaniały

Mam z natury wiecznie suche usta, których stan dodatkowo pogarsza spadająca za oknem temperatura. Nigdy nie mogłam pozbyć się tego uczucia, a wiele produktów używałam. Od pewnego czasu coraz częściej maluję usta, a matowe szminki na przesuszonych wargach wyglądają bardzo niekorzystnie. Blistex w 48h zmienił moje usta nie do poznania. Wspaniale regeneruje skórę, suchości odchodzą w zapomnienie :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1047786].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepszy produkt do intensywnej regeneracji

Ten produkt to moje nowo odkryte bostwo. Naprawde pomaga, a na efekty nie trzeba czekac dniami, wystarcza godziny.

Kolor kremu jest bialy i niestety polecam uzyc wiekszej ilosci, aby efekt byl szybszy. Oznacza to, ze aby nie wygladac glupio zaleca sie raczej uzycie go na noc dosyc gruba warstwa.
W ciagu dnia mozna dla podtrzymania efektu uzyc mniejszej ilosci (lub bardzo malej :D).

Mega spierzchniete wargi bardzo szybko wracaja do kondycji. Sa ladnie nawilzone i zregenerowane wlasciwie w przeciagu 48h da sie uzyskac z prawie krwawiacych warg normalne. WOW!

Krem jest zamkniety w wygodnej w uzyciu tubce.

Najbardziej jednak lubie go za to, ze w przeciwienstwie do innych produktow tego typu, nie uzaleznia od siebie ust. To naprawde rzadkosc.

Używam tego produktu od: grudnia 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1013819].usefull || 0 }}% pomocna.

POLECAM!!!

Kupilam ten produkt kilka dni temu zachęcona opiniami na Wizażu. Przetestowałam już wiele kosmetyków do ust- Tisane, Oeparol, Neutrogenę etc...Żaden z tych produktów nie spisał się tak świetnie! Moje usta potrzebują ciągłego nawilżania, są wiecznie spierzchnięte, zwłaszcza, gdy piję lub jem coś gorącego. Blistex działa świetnie! Już po pierwszym zastosowaniu usta odzyskują zdrowy wygląd, a efekt ten utrzymuje się naprawdę długo. Po kilku dniach stosowania balsamu moje usta są w bardzo dobrej kondycji, problem suchych skórek zniknął, a usta są miękkie i mają ładny koloryt.
Co do samej konsystencji balsamu, jest ona rzadsza, jednak nie leista- taka w sam raz ;) Blistex pachnie mentolem, jednak wcale mi to nie przeszkadza... no może troszkę na początku, ale teraz polubiłam ten zapach. Po zastosowaniu czuć na ustach delikatne mrowienie/ chłodzenie- nawet przyjemne.
Według mnie, produkt w 100% zasługuje na 5 gwiazdek. Na moich ustach spisuje się świetnie, a uwierzcie, że są one, teraz już były, bardzo kłopotliwe.

Używam tego produktu od: kilku dni

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[903447].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny

Fantastyczny kosmetyk, moje usta ostatnio były w kiepskim stanie (zajady+zapalenie czerwieni wargowej), a ten kremik bardzo pomógł, po ok. tygodniu stosowania kilka razy dziennie usta wyglądają ślicznie, są gładkie i miękkie, zajady się wreszcie zagoiły :)

EDIT: własnie zauważyłam, że w tym wątku jest wersja "podstawowa" tego balsamu, a ja opisałam wersję "intensive"...

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[890334].usefull || 0 }}% pomocna.

NAJLEPSZY

Mam baaardzo suchą skórę ust. Non stop zadziorki czy ranki...mogłam zapomnieć o błyszczykach a tym bardziej szminkach - tak miałam suche usta. Nie oblizywałam ich non stop czy coś podobnego, po prostu tak mam. Nic nie pomagało, nic. Czy Carmex czy inne, no nic...aż któregoś dnia koleżanka dała mi próbkę Blistex....od razu się zakochałam!! Idealnie wygładza, po prosty CUDO!!!!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[888229].usefull || 0 }}% pomocna.