pH 5.5, Sensitive Skin Facial Wash (Emulsja do mycia twarzy do skóry wrażliwej)

pH 5.5, Sensitive Skin Facial Wash (Emulsja do mycia twarzy do skóry wrażliwej)

Emulsja do mycia twarzy do skóry wrażliwej Skutecznie oraz głęboko oczyszcza skórę, usuwając tłuszcz, brud i makijaż. Pozostawia skórę gładką, miękką i zdrową. Nie wysusza skóry. Testowana klinicznie.

niezla

Emulsja niezle oczyszcza, sciaga i zweza pory, nie powiedzialabym wiec, ze nie wysusza, ale nie jest zle, troszke zmiekcza buzie, jednak nie jest to jakis urzekajacy kosmetyk, nie powalil mnie na kolana, ale jak na produkty j&j to jest to cukiereczek. Dosc lagodny. Uzywalam go jeszcze w liceum i dobrze radzil sobie z moim tradzikiem, lagodzil go znacznie, w przeciwienstwie do calej serii antytradzikowej clean&clear, ktora poczynila spustoszenie na mojej twarzy. Ta emulsja sprawila sie o niebo lepiej. Polecam wyprobowac.

Używam tego produktu od: przez jakies 3 miesiace

niezbyt

Emulsja może i oczyszcza, ale podraznia, niby jest do skóry wrażliwej, a ja mam po nim całą twarz czerwoną jak burak i do tego wysusza okropnie, nie mogę jej używać, wyrzucone pieniądze, do tego zapach beznadziejny

Używam tego produktu od:tygodnia

ale glut!

Skad takie pozytywne oceny? Takiego smrodliwego gluta jeszcze w lazience nie mialam (procz pewnej odzywki do wlosow). Uzywanie zelu jest nieprzyjemne ze wzgledu na ten chemiczny dziwaczny zapach i konsystencje. Po uzyciu brak wrazenia dobrze oczyszczonej skory, tak jakby nie robil nic. Zadnych podraznien nie koi. Poniewaz jako zel do twarzy sie nie sprawdzil, sprobowalam go uzyc jako zelu pod prysznic, zeby chociaz jakos gowykorzystac.....ale dziewczyny!!!! Az mi sie niedobrze zrobilo jak zobaczylam jak to swinstwo sie rozprowadza w wiekszej ilosci niz tej potrzebnej do umycia twarzy. Jesli posiadacie ten produkt to sprobujcie go uzyc do mycia ciala a sie przekonacie, jesli nie posiadacie to NIE KUPUJCIE!!

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: nie skoncze nawet 1

WŁOSY lokówka

Cód miód

Zawzse kupuje gdy mam jakieś podrażnienia. JEst super. Spełnia obiecanki producenta. Ma taki fajny nibyzapach. Boską kosystencje. Wydajny. Dobrze oczyszcza. POLECAM

Używam tego produktu od:czasami

Fajniutka

Zamieniłam wszystkie przeciwtrądzikowe żele na tą emulsję (doszłam do wniosku, że i tak nie zwalczają trądziku, tylko podrażniają skórę i chciałam dać jej odpocząć...). Emulsja bardzo dobrze usuwa makijaż, fajnie się pieni. Niby jest bezzapachowa, ale bardzo delikatnie pachnie bliżej nieokreślonym zapachem :) Ja nie mam cery wrażliwej, więc nie wiem jak posiadaczki takowej cery na nią zareagują, ale mi nie podrażnia skóry i pozostawia ją gładką i świeżą.
Jest wydajna - ja używam jej 3x dziennie.
Polecam wszystkim.

EDIT: Dodaję jedną gwiazdkę. Żel rewelacyjnie zmywa makijaż (z tuszami też sobie świetnie radzi). Przy używaniu 3xdziennie starczył mi na 1,5 miesiąca.
Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca