BaByliss, Prostownica ceramiczna profesjonalna PRO Wet&Dry ,włosy suche i półmokre

Profesjonalna prostownica marki Babyliss PRO ma pełnoceramiczne płytki o szerokości 25,4 mm. Babyliss PRO stworzył jedyny w swoim rodzaju system nawiewu "Vent&Channel" umożliwiający stosowanie prostownicy na półmokre włosy, bez ich wcześniejszego suszenia.
Otwory umieszczone z boku płytek, służą do usuwania pary wodnej wytwarzanej podczas wygładzania, zapewniając w ten sposób naturalne nawilżenie włosa oraz oddziaływanie na skórę głowy preparatów pielęgnacyjnych i wspomagających układanie włosów. Po zastosowaniu tej prostownicy włosy są bardziej miękkie i błyszczące dzięki podwójnemu nawilżeniu oraz oszczędność czasu (brak konieczności suszenia). Równie doskonały efekt otrzymujemy przy prostowaniu suchych włosów.
Dzięki regulacji temperatury stanowi idealne narzędzie do wygładzania włosów wrażliwych. Szeroki zakres temperatur od 140 do 220 stopni C umożliwia stosowanie aparatu do wszystkich rodzajów włosów. W komplecie z prostownicą praktyczna podstawka na przysawkach, która pozwala mieć prostownicę w zasięgu ręki, zapewniając bezpieczeństwo podczas prostowania.
Numer kat. BAB2564E.

prostownice
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

hmm...

Chyba nie napisze nic szczegolnie odkrywczego... Kupilam ja ponad dwa lata temu w sklepie fryzjerskim jako nowosc za prawie 400zl no i powiem szczerze, ze bylam zachwycona. Wlosy z kreconych i bardzo niesfornych staly sie prosciutkie jak druciki juz po jednym pociagnieciu:) I bylo tak pieknie az tu nagle...sie zepsula. Oddalam do sklepu, odeslali do serwisu, naprawili. Dzialala jeszcze jakies pol roku i pstryk! znowu przestala dzialac:/ Tym razem po dlugiej batalii stoczonej z paniami w sklepie oraz panem w serwisie wymienion mi na nowa (chociaz byla 2 dni po uplywie terminu gwarancji- no ale przeciez wczesniej nie uzywalam jej przez 3tygodnie bo sie naprawiala w serwisie tak wiec powinni to od okresu gwarancji odliczyc:)) No ale ta "nowa" przezyla dokladnie 1,5 roku- spalila sie ceramiczna grzalka:( no i chyba rozstane sie z ta marka... Wlasnie rozgladam sie za nowa prostownica.
Alez sie rozpisalam!

Używam tego produktu od:ponad dwa lata
Ilość zużytych opakowań:2 hehe

prostownice kupilam juz ponad 2 lata temu jako nowosc i wtedy zaplacilam za nia w sklepie fryzjerskim 300 zl, dosc duzo... jednak bylo warto bo wlosy po jej uzyciu sa naprawde prosciutkie i nawet calkiem blyszczace, prostowanie w zaleznosci czy mam dobry czy zly dzien zajmuje mi od 5 do 10 minut a mam dosc dlugie wlosy! niestety pomimo swietnych efektow moja prostownica tez popsula sie po okolo roku, na szczescie po 2 tygodniach zostala wymieniona na nowa w ramach gwarancji :) i jest ze mna do teraz i mam nadzieje ze tak bedzie jeszcze dluuuuugo bo nie wyobrazam sobie zycia bez niej :) jednak nic nie trwa wiecznie i gdy nadejdzie chwila gdy bede musiala sie z nia rozstac pewnie skusze sie na jakas nowosc bo w zyciu trzeba eksperymentowac :D

szkoda, ze sie zepsuła....

Własnie dzisiaj, po 17 m-cach prostownica zepsuła sie. Ale efekt, jaki dawała był rewelacyjny! Włosy błyszczace, gładkie. Cudne. Szybko sie nagrzewała. Za efekt maksimum gwiazdek, za jakośc juz mniej. Nie wiem, czy znowu ja kupie. Czytajac moje poprzedniczki, to mam obawy. Widocznie ejst ona nietrwała:(. Poszukma chyba innej, ale zapewne z tej firmy i z ceramicznymi płytkami.Używam tego produktu od: 17 m-cy i tyle :/

Jednak sie skusiłam i jak spaliła sie pierwsza, kupiłam ponownie ta samą prostwonice. Druga przetrwała 1,5 m-ca, wymieniona mi na nową (tą samą). Ta przetrwała 7 -mc-y. Rozmawiałam z panią ze sklepu i przyznała, ze ma na te prostownie duzo reklamacji. I skoro mam gwarancje, to moge wymienic na inna marke. I tak zrobie. Nie wiem, co sie stało z ta firma. Grzałki sie pala w tych prostownicach na potege.

Manicure - gradientowe kropki

niezła dopóki działa...

byłam naprawde zadowolana z tej prostownicy. mam grube, ciężkie włosy, z którymi radziła sobie znakomicie - były gładkie i błyszczące. wprawdzie w trakcie użytkowania zauważyłam, że końcówki włosów szybciej sie rozdwajają, ale ja naprawde często prostowałam włosy i to na najwyższej temperaturze. niestety, za tą cenę (zapłaciłam w promocji ok 250zł.) spodziewałam sie, że urządzenie z serii PRO będzie działało dłużej, a zepsuło się po niespełna 13 m-cach uzytkowania. szkoda...

Używam tego produktu od: ponad roku

kiedyś ulubiona..

jest to naprawdę dobre urządzenie.
mam grube, kręcone włosy - prostownica radzi sobie z nimi idealnie. [oczywiście prostuję z największą temperaturą].
po użyciu włosy są miękkie i gładkie.
bardzo podoba mi się to, że mogę prostować włosy półmokre. oczywiście przedłuża to trochę czas prostowania, ale prostownica działa wtedy jako i suszarka i urządzenie wygładzające włosy.
jest odporna na wstrząsy - nie raz mi spadła, a już od roku jest w idealnym, nienaruszonym stanie.
dodatkowe plusy to szybkie nagrzewanie, regulacja temperatury i mega-wygodna podstawka (;

P O L E C A M !
{zakreśliłam, że nie wiem czy kupię ją ponownie, bo nie wiem czy będzie taka potrzeba :D}

# # # # #
no i niestety - stało się. prostownica zepsuła się po trzynastu miesiącach użytkowania. niestety, muszę kupić nową - jednak tej już nie kupię..

Używam tego produktu od: około roku.
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze (;