Nivea Hair Care, Brillant Color, Szampon z filtrem UV do włosów farbowanych `Ochrona koloru `

Szampon Ochrona Koloru z filtrem UV to idealne połączenie naturalnych ekstraktów z odkryciami nowoczesnej technologii. Wzbogacony ekstraktami z passiflory i owocu granatu przedłuża kuszący blask i świeżość koloru włosów farbowanych. Wygładza powierzchnię włosów. Chroni kolor przed wypłukiwaniem.
Dzięki filtrowi UV i przeciwutleniaczom zapewnia ochronę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Odbudowuje zniszczone części włosów.

Dobry produkt!

Bardzo lubię szampony od Nivea, odzywki maja beznadziejne ale szampony naprawdę przyzwoite.

Ten do ochrony koloru jest naprawdę dobry:

1. Kolor po umyciu jest jakby ładniejszy, myślę, że naprawdę pomaga utrzymać kolor na dłużej, co więcej sprawia, że jest żywszy i świeższy!

2. Nie wysusza włosów a to bardzo ważne, nie plącze ich podczas mycia, włosy nie są tępe, przeciwnie są gładkie i wypielęgnowane. A dodam, że ma włosy suche, często szorstkie, bez połysku a ten szampon i tak dobrze sobie radzi!

3. Cena także na każdą kieszeń.

Ogólnie nie ma się do czego przyczepić, bardzo dobry szampon do farbowanych włosów, na pewno chroni kolor i pielęgnuje nasze włosy.

Polecam!

Dla mnie śweitny

Bede bronic tego szamponu

Wlosy sa po nim gladkie, miekkie, wiele osob zwrocilo mi uwage ze ladnie po nim błyszcza i wygladaja zdrowo.

Farbuje włosy odcieniamy rudymi, a czerwienie mocno sie zmywaja. Szampon spelnia swoja role, ale na pewno po kilku myciach kolor nie bedzie taki sam jak po pierwszym farbowaniu, bo zaden szampon tego nie zrobi.

Uzywam do niego jeszcze odzywki (tez do farbowanych), dzieki czemu wlosy bardzo latwo sie rozczesuja i sa jeszcze bardziej puszyste

Ilość zużytych opakowań: na oko z 4

Bezsensowny zakup :(

Jak dla mnie ten szampon to totalny niewypał, nie jest może w moim TOP NAJGORSZYCH BUBLI, no ale powiedzmy sobie szczerze, jest dosyć kiepski. Włosy źle się po nim prezentują, nie wiem jak niektórym dziewczynom udawało się po nim uzyskać "gładkie, zdrowe i błyszczące włosy" - chyba dziewczyny nie macie żadnych kłopotów z przesuszeniem i zniszczeniem włosów! A przecież niby do takich zadań ten szampon został stworzony... Na mnie w każdym razie nie działa kompletnie, nie odżywia i nie nawilża włosów, a mimo to powoduje szybsze przetłuszczenie. No i faktycznie nic a nic nie chroni koloru czupryny. Mój akurat zmatowił. Zapach też mi się nie podoba, nie pasuje do szamponu.
Podsumowując - bezsensowny zakup.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

....

ja tez nic niewidze szcególnego w tym szamponie. Kupując go miałam nadzieje że włosy będą lekkie, ładnie błyszczące a przede wszystkim że bedzie podkreslał mój kolor włosów... niestety tak nie było. niepotrzebmnie tylko wydałam pieniądze !!

Używam tego produktu od:miesiąca

Nieświeżość+mat

Nie widzę niczego szczególnego w tym szamponie, nie wiem skąd takie entuzjastyczne recenzje! :-0 Jakoś nie podchodzą mi produkty Nivei do włosów (no i dezodoranty :D ), to kolejny szampon który potwierdził moje złe zdanie. Ale do rzeczy - kosmetyk prawie w ogóle nie oczyszcza włosów, natomiast pozbawia ich ochronnej warstwy, bo stają się szorstkie, matowe i źle się układają. Nie zgadzam się także, że chroni i pielęgnuje kolor włosów, do tego to mu akurat baaardzo daleko, zauważam coś wręcz odwrotnego. Włosy są brzydkie, trochę jakby nieświeże a trochę wysuszone - czyli chyba najgorsze połączenie! :) Szybko się przetłuszczają, nie ma oczywiście mowy o jakiejkolwiek puszystości, lekkości i świeżości. Jedynie zapach się broni, choć i on nie należy do najbardziej świeżych.
Patrząc na to co pokazał na moich włosach - nie polecam!!!

Używam tego produktu od: czerwiec 2008

Mnie rozczarował

Kupiłam bo zobaczyłam w rankingu wysoką pozycję tego szamponu (no i promo było :D ). Użyłam dwa razy więc się wypowiem. Mam włosy farbowane, skłonne do zsianowacenia (przy nieodpowiednich kosmetykach jest makabrycznie!), plączące się i kołtuniące. Generalnie, nie są łatwe do pielegnacji. Ten szampon nie okazał się dobry, raczej mocno średni. Daaaaleku mu w dobroczynnym działaniu do mojego Shamtu... Ale do rzeczy. Już od razu po spłukaniu włosy były sztywne i z zaczynami do sianowatości. Po wyschnięciu nie było to mega sianisko jak po innych specyfikach, ale efekt mi się nie spodobał jeszcze z innych powodów - zmatowił mi blond (a miał podkreślić kolor!), zmierzchwił. Każdy włos w inną stronę... Do tego brzydko się układały, jakieś bez życia i wigoru. I to wszystko oczywiście po odżywce. No nie, wybaczcie, ale muszę zaniżyć tą jego ładną ocenę, bo nie widzę nie tylko tych obiecanek z etykietki ale nawet podstwowa pielęgnacja nie wypadła tu najlepiej. Zapach za to rewelacyjny, przepiękny!

Używam tego produktu od: tygodnia

Bardzo lubię :)

Niestety kupiłam ten szampon po zafarbowaniu na włosów na ciemny brąz (który okazał się być czernią :[ ) i (patrząc na mamę i kilka koleżanek mający podobny odcień na głowie) mam wrażenie, że jest to kolor niczym nie zmywalny, więc jego długa (niestety :( ) obecnośc na mojej głowie niekoniecznie jest zasługą tego szamponu. A ten jest bardzo dobry - wydajny, dobrze się pieni, dokładnie myje włosy, nie przetłuszcza ich, nie wysusza, nie plącze. Na pewno kupię go jeszcze nie razUżywam tego produktu od: maj

porzadny.

Szampon jest bardzo porządny:
+ dobrze myje
+ nie przyspiesza przetłuszczania
+ delikatnie nawilża

Niestety nie jestem w stanie określić, czy mniej wypłukuje kolor, gdyż farbje włosy farbą bez amoniaku.
Ale musze przyznać, że ten szampon na pewno powoduje, że nawet spłukany kolor wygląda świeżo.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

KWC!

Absolutny hit! Używałam do ponad rok, aż moje włosy przyzwyczaily się do jego efektów. Teraz postanawiam wrócić.
Od czego zacząć? Szampon, wbrew opiniom wizażanek poniżej, ma działanie chroniące kolor. Robiłam testy, myjąc włosy (mówię o pojednyczym myciu, jeden raz! drugiego szamponu używałam przy następnym myciu, a nie zaraz po Nivea) i różnica jest. Woda faktycznie ma leciutkie zabarwienie farby, ale nieporównywalnie mniejsze niż w przypadku innych szamponów.
A jak Nivea działa na samą strukturę włosa? Tu mogłabym napisać pieśń pochwalną - jest to istny balsam dla zmęczonych włosów, ze zniszczonymi końcówkami. Nie wiem, jak producenci tego dokonali, ale szampon do farbowanych włosów spokojnie mogłby być sprzedawany jako do włosów matowych i źle układających się :) Wypróbowałam kilka specyfików z tej serii i żaden nie równał się szamponowi "Ochrona Koloru". Boska ambrozja dla włosów oklapniętych przy nasadzie! Mam wrażenie, że jako jedyny porządnie oczyszcza włosy, a szamponów ywpróbowałam naprawdę wiele. Należy go tylko stoswać z umiarem, małą kropelkę, inaczej z efektu nici.
Zczystym sumieniem mogę polecić go posiadaczkom nie tylko włosów farbowanych. Jak wycofają go ze sprzedaży, to chyba ogolę się na łyso :)Używam tego produktu od: dawien dawna :)
Ilość zużytych opakowań: może nawet i 10 :D

Ot taki sobie

Kolejny przeciętny szampon do włosów farbowanych.
Niespecjalnie trzyma ich kolor. Niespecjalnie też pachnie, tzn może i by pachniał, ale zapach jest zbyt mało wyrazisty aby go w ogóle wyczuć.
Średnio też się pieni. Konsystencja w porządku, tak jak lubię - gęsta, choć ten perłowy kolor mi się nie bardzo podoba.
Całkiem wydajny ze względu na gestą konsystencję właśnie.
Podsumowując, można raz spróbować, może komuś innemu się spodobać.
Duży plus za poręczne i ładne opakowanie.
Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego opakowania

bardzo fajny

Szampon bardzo bardzo fajny... Włosy jak po szamponach z Nivea bardzo mięciutkie... i to lubię... fajnie się rozczesują.. i wogóle.... :) jednak czy była to ochrona koloru to nie wiem... bo farba i tak spływała... ale to chyba wina farby :/ Zaznaczyłam odpowiedź że nie wiem czy kupię jeszcze kiedyś ten szampon bo teraz używam szamponów regenerujących :)

Używam tego produktu od:jakieś 3 miesiące tamu

Bardzo fajny

Szamponik bardzo fajny, ładnie sie pieni i ma fajną, gestą konsystencję. Pięknie nawilża. Włosy po nim są miękkie, gładkie i lśniące. Do tego kupiłam tez odżywkę z tej samej serii i jestem bardzo zadowolona.
Jedyne do czego mogę się przyczepić, to to, że niby nie wypłukuje farby z włosów - a jednak. Ale watpię czy jest wogóle taki szmpon, wszystkie wypłukują.
Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od:2 tygodni