Cool Water Wave EDT

Cool Water Wave EDT

Kolejna limitowana odmiana 'Cool Water'. Zapach dla młodych, spontanicznych kobiet, promieniujących kobiecością i zmysłowością.
Zapach z rodziny kwiatowo - wodnej.
W nowoczesnym flakonie przypominającym kroplę wody.

Kategoria: kwiatowo-wodna.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: arbuz, mango, passiflora, guawa
nuta serca: piwonia, frezja, heliotrop
nuta bazy: czerwony pieprz, irys, drzewo sandałowe, ambra, piżmo.

Cena: 280zł / 100ml; 190zł / 50ml; 140zł / 30ml

50 - 100ml

Świeży zapach na wakacje nad morzem

Perfumy te kupiłam na promocji. Raczej w normalnej cenie bym się nie skusiła na ich zakup, więc skorzystałam z okazji. Zapach ten jest bardzo świeży, przyjemny, delikatny nie nachalny.. Idealny na wakacje nad morzem. Kojarzy mi się z powiewem ciepłego wiatru i szumem fal. Niestety nie jest zbytnio trwały, choć też bywają mniej trwałe perfumy, lecz za tę cenę spodziewałam się lepszej jakości. Czy polecam? Na lato warto się skusić :)

Piękny zapach

Dostałam w prezencie buteleczkę 100 ml, na początku wydawał mi się za bardzo intensywny; jednak po pewnym czasie zakochałam się w nim. Moim zdaniem bardziej pasuje na wieczór, ale psikałam się nim do pracy i wzbudzałam tym zainteresowanie. Nawet miałam taką dziwną sytuację w sklepie, jak ekspedientka biegała za mną i bez owijania w bawełnę wąchała mnie zachwycając się tym zapachem ;) Mam buteleczkę już długo, ale nadal mi się nie znudził. Odjemał pół gwiazdki, bo wydaje mi się, że zapach długo się nie utrzymuje.

Ilość zużytych opakowań: 1 op. 100 ml

Rewelacja!

Uwielbiam, absolutnie jestem zakochana w tym zapachu! Jest idealny na lato, chociaż jak dla mnie nadaje się na każdą okazję i mam ochotę go wąchać bez przerwy:) Świetne opakowanie, świetna jakość, doskonała trwałość, pachnie cały dzień, a czasami nawet i dłużej:) Zapach maksymalnie świeży, orzeźwiający, faktycznie przywodzi oczywiste skojarzenie z morzem, plażą, drinkami i kolorowym bikini... Coś pięknego! Czuć frezję, piwonię, a do tego dużo orzeźwienia i słońca:)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Jest git

Świeży,trochę męski,ale ja lubię takie zapachy. Dość wydajny,duża i ładna buteleczka. Często można go utrafić w promocji. Odejmuję pół gwiazdki za to,że ja po pół godziny przestaję go czuć-co prawda wszyscy wokół twierdzą,że nadal nim pachnę,ale ja go nie czuję w ogóle,przez co mam skłonności do przesadzania z nim. Przez to też jak na 100 ml szybko mi się skończył- chociaż na tyle psiknięć i tak na długo starczył :) ja na pewno do niego jeszcze kiedyś wrócę.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Swieży

Kiedyś znów go kupię. Bardzo świeży zapach. Uważam, że idealny na wiosnę/ lato. Każdy ma inny gust. Ja np wolę w sklepie wypróbować na skórze zanim kupię, bo różnie reaguje na różne zapachy i perfumy. Po mexx mam np. uczulenie. Dlatego kilka razy psiknę na szyję, żeby sprawdzić, czy nie jest za mdły ;) Ten wypróbowałam i dobrze się razem czujemy juz od roku.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego flakoniku

Jestem na NIE!

Zastanwiam się co może kusić ludzi do zakupu tego zapachu...

Niezależnie od tego czy kusi Ciebie reklma i chcesz go mieć, czy może podoba Ci się buteleczka zastanów się 10 razy bo nie ma powodu abyś wydawała pieniądze na coś co przypomina bardziej środek owadobójczy niż perfumy.

Ja nie czuję w tych perfumach mango. To co czuję to połączenie guawy z pieprzem i duuuużą ilością drzewa snadałowego, które doprowadza mnie do bólu głowy.

Używam tego produktu od: kilka testów
Ilość zużytych opakowań: kilka testów

wiatr, woda, słońce

Piękny, wibrujący, czysty i zmysłowy zapach. Dla mnie idealny na letnie przygody i ciepłe wieczory w ogrodzie....Śliczna buteleczka, przypominająca gorące, tropikalne morze z ferią barw lazuru i błękitu.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

godny następca Chacharel Eau d\'Eden

Zapach kojarzy mi się z radością, lekkością, subtelną kobiecością, acz nie niewinną. Jest zmysłowy, ciepły a jednocześnie delikatny. I kwiatowy - taki jak lubię. Minus jedna gwiazdka za wyczuwalny zapach mango - akurat tego nie lubię.

Flakonik kupiłam, kiedy wycofali Eau d\'Eden. Zapach jest podobny, choć do Cacharela miałam emocjonalny stosunek, kojarzył mi się z czymś pięknym, przyjemnym itp. Cool Water Wave jest nieco inny, bardziej kobiecy. Jest również stosunkowo trwały i dobrze współgra z naturalnym zapachem mojej skóry. Zapach ten jest świetny na lato, na zimę mam wrażenie, że za lekki.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

fantastyczny!

Zapach jest cudowny! Tak jak w opisie: kwiatowo-wodny. Jest świeży (ale nie kwaśny), otulający a zarazem taki jakiś orzeźwiający z dodatkiem słodyczy. Pasuje dla młodych, radosnych kobiet (już nie nastolatek ;) ) tak mi się jakoś kojarzy. Super na lato ale i zimą jest fajnie się nim prysnąć. Zapach utrzymuje się długo (na ciuszkach cały dzień, na ciało nie psikam). Raczej się nie rozwija, nie zmienia... co mi akurat bardzo pasuje bo od pierwszej chwili jest tak przyjemny, że bym nie chciała żeby uciekł :)

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Dziwny zapach

Bardzo ładne, błękitne opakowanie, przypominające kroplę wody nasuwa skojarzenia z zapachami wodnymi, leciutkimi, typowo letnimi. Podobnie opis zastosowanych nut zapachowych.
\\nDlatego kiedy dostałam je w prezencie zdecydowałam się poczekać i zacząć używać go latem. I... niespodzianka. Zapach dla mnie nie ma w sobie nic wodnego, lekkiego - wręcz przeciwnie - jest bardzo mocny i nieprawdopodobnie duszący.Nie wyczuwam żadnych świeżych nut ani nut owocowych tylko jakieś bardzo duszące kwiaty, nie słodkie nawet tylko drażniąco cieżkie. W upały trudne do zniesienia.
\\nFaktem jest, że jest nieprawdopodobnie trwały - po jednym psiknięciu czuję go cały dzień i bardzo wydajny - to jedno psiknięcie wystarczy żeby zapach był wyraźny.
\\nPrzymierzam się do niego ponownie, wbrew pozorom na zimę jego ciepło może nawet pasować.

nie mój typ

Jest to prezent od chłopaka i przyznaję jego pierwsza gafa jaką popełnił w tym zakresie.Na początku zaraz po spryskaniu uderza mnie zapach pieprzu czy też przyprawy maggi, którego nie mogę zniećść chociaż trwa zaledwie parę minut. Następnie nieco łagodnieje wręcz wygasa. Mimo iż parę razy słyszałam komplementy na temat tych perfum to jest to moja ostatnia buteleczka, którą męczę już od ponad roku. Perfum wyjątkowo wydajny co może być plusem dla jego zwolenników.

Używam tego produktu od: ponad roku

Mój typ

Perfumy te dostałam w prezencie i nie bardzo wyobrażałam sobie używanie ich, bo wydawały mi się bardzo ciężkie. Jednak po kilku podejściach przekonały mnie do siebie.

Szalenie lubię zapach drzewa sandałowego i podoba mi się, że jest od w bazie perfum. Nie czuć go od razu, tylko po ok. 2h od spryskania się zapachem, co bardzo mi odpowiada. Od razu czuć pieprzową nutę oraz owoce.

Perfumy nie są przytłaczające, jak wydawało mi się na początku, ale są świeże i utrzymują się cały dzień. Co wieczór, gdy stoję pod prysznicem jeszcze je wyczuwam. Są bardzo wydajne, zaledwie 1 - 2 prysnięcia wystarczą, aby utrzymywały się do wieczora.

Serdecznie polecam fankom drzewa sandałowego oraz zapachów kwiatowo - owocowych.

Ilość zużytych opakowań: 50 ml całe + w trakcie 100 ml