AA Ciało Wrażliwe, Migdałowy balsam do ciała do skóry bardzo suchej

AA Ciało Wrażliwe, Migdałowy balsam do ciała do skóry bardzo suchej

Migdałowy balsam do ciała zawiera olej ze słodkich migdałów, szczególnie zalecany do skóry delikatnej i wrażliwej, wygładza skórę i przywraca jej równowagę lipidową. Mleczko kokosowe ma doskonałe właściwości odżywcze i nawilżające, wzmacnia elastyczność i sprężystość skóry. Witamina E opóźnia procesy starzenia się skóry, a zawarta w balsamie alantoina i d-pantenol łagodzą podrażnienia.

Cena: ok. 14zł / 300ml

piękny zapach

Zdarzało mi się używać tego balsamu jeszcze za tych pięknych czasów, gdy nie miałam problemów z przesuszoną i podrażnioną skórą.

Urzekł mnie w nim przepiękny zapach migdałów.
Jedwabista konsystencja mleczka. Świetnie się rozprowadzał, dość dobrze wchłaniał, jednak zostawiał na skórze tłusty film. Używałam go na noc.
Miałam bardzo przyjemne wrażenie jakby otulał skórę.

Opakowanie poręczne i dość wydajne. Kosmetyk w przystępnej cenie.

Nie podrażniał ani nie uczulał.
Jednak nie wiem czy jeszcze kupię - mam obecnie problemy z podrażnioną i wiecznie przesuszoną skórą, z którą radzi sobie bardzo niewiele kosmetyków.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka całych

Bardzo dobry balsam.

PLUSY
- ma delikatny, przyjemny zapach
- wygładza skórę
- efekt jest długotrwały
- świetnie nawilża
- łagodzi podrażnienia
- szybko się wchłania
- przystępna cena

MINUSY
- brak

Używam tego produktu od: 2009

bardzo dobry blasam...

tylko szkoda, że ta seria została już wycofana; muszę sprawdzić, czy podobny produkt jest w nowej serii balsamów z aa. Ale do rzeczy: Bardzo dobry balsam do suchej skóry. On faktycznie działa, nawilża, wygładza. Po nałożeniu skóra stawała się taka delikatna, ukojona, miękka. Taka, jaka powinna być po nałożeniu balsamu.

Jako dodatkowy plus mogę dodać delikatną konsystencję, ktora nie wymagała długiego wmasowyania, szybko się wchłaniała, ale jednocześnie pozostawała na skórze jakaś taka aksamitna warstewka.

I jeszcze delikatny, subtelny, nienachalny, ale uprzyjemniający stosowanie zapach.

Taki powienien być dobry balsam. I szkoda, ze więcej go nie kupię:(.

Używam tego produktu od: dwa miesiace, na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: 1, pełnowymiarowe

3 rodzaje dolnej kreski

Piękny zapach i dobre nawilżenie

Balsam ma naprawdę bardzo piękny zapach, a jednocześnie delikatny i nienachalny:) Konsystencja jest również na plus: balsam nie jest ani zbyt ciężki, ani zbyt lejący. Bardzo szybko się wchłania ( w sam raz dla kogoś, kto nie lubi długo czekać), nie pozostawia tłustej warstewki, skóra jest po nim nawilżona, delikatna i gładka:) Cena bardzo przystępna, a wydajność zadowalająca. Polecam:)

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

są lepsze z tej serii

Spodziewałam się, że będzie tak samo dobry jak moje ulubione balsamy: malinowy i kakaowy z tej samej serii. Niestety, balsam migdałowy słabiej nawilża i dużo gorzej pachnie, sztucznie, chemicznie i w ogóle niemigdałowo. W butelce zapach jest nie najgorszy, ale nałożony na skórę zmienia się i przebija przez niego chemia. Balsam wymaga dwukrotnej aplikacji, rano i wieczorem, aby skóra była w miarę nawilżona. Jest przez to niewydajny, skończył się dużo szybciej niż inne balsamy o takiej samej pojemności. Plusem jest przyjemna, puszysta konsystencja i dobra wchłanialność, na skórze zostaje lekki film.

****

dobrze pielęgnuje skórę, mocno nawilża, skóra przy dłuższym stosowaniu jest delikatna i przyjemna w dotyku, nawet tuż po goleniu nie ma problemu z podrażnieniami, miły zapach o zrównoważonej intensywności

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań: .

Hmmmm

Używalam kiedys kaszmirowego balsamu tej firmy i bylam bardzo zadowolona, mialam nadzieje ze stanie sie tak tym razem ale sie pomylilam. Na poczatek glowna wada: strasznie mnie uczulil! na drugi dzien po uzyciu pojawily sie bolesne ropne krosty( nigdy czegos takiego nie zauwazylam u siebie) no i niestety musialam zaprzestac jego stosowania. Zaletami sa przede wszystkim konsystencja: lekka i bardzo przyjemna, szybko sie wchlania i pozostawia skore nawilzona, miekka i gladka. podobal mi sie rowniez zapach. Ach gdyby nie te okropne krosty....:(

Używam tego produktu od:2 zastosowania
Ilość zużytych opakowań:odrobina pierwszego

przyjemny

Bardzo fajny kosmetyk.Dobrze nawilża,szybko się wchłania zostawiając na skórze delikatną warstewkę ochronną( jednak nie jest ona tłusta).Zapach przyjemny, delikatny. Jedyny minus to wydajność- starczył mi na 2 tygodnie. Jednak mimo tego jest wart polecenia.
Nie wiem czy kupię ponownie,bo lubię wciąż testować nowości.

Używam tego produktu od:listopad 2009

Świetny balsam

Dawno nie bylam tak zadowolona z balsamu i dawno żadnego nie zużyłam z taką przyjemnością do końca.

Balsam bardzo dobrze radzi sobie z bardzo suchą skórą, pozostawia delikatną powłoczkę na skórze, ale nie tłustą ani tepą, a miękką i przyjemna w dotyku.

Zapach ma subtelny i kremowy - dla mnie neutralny, w strone przyjemnego.

Napewno kupię go ponownie.Używam tego produktu od: ok 1,5 miesiąca

Dla wrażliwców ;)

+ łagodzi podrażnienia
+ ślicznie pachnie
+ szybko się wchłania
+ wydajny

- z bardzo suchą skórą sobie nie poradzi

Może jeszcze kupię go ponownie.

nie może mi go zabraknąć !

nie wyobrażam sobie, bym nie miała go w domu.
uwielbiam w nim prawie wszystko. zresztą nie tylko ja, moja skóra także.
+ ślicznie pachnie - nie tylko godzinę po nałożeniu, jak inne balsamy
+ nawylża nawet dobrze
+ skóra jest miła w dotyku, aż chce się ją tylko dotykać
+ jest gęsty i szybciutko się wchłania
+ nie jest drogi

- balsam jest dosyć gęsty i przez to troszeczkę potrzeba siły przy wyciskaniu :)

Używam tego produktu od: oj nie wiem nawet :)
Ilość zużytych opakowań: też nie wiem ;)

nie jest zły...

Kupiłam go bo wczesniej miałam z tej samej serii tylko z kszmirem i biała herbatą. I jak dla mie tamten był o wiele lepszy. Ten też nawilża i łagodzi podrażnienia, co do konsystencji jest gęsta i fajnie sie nakłada. Nawilżył skórę gdzie miejscami była sucha za to ogromny plus. Ale zapach mnie nie powalił w porównaniu do kaszmirowego to leże - niestety. No i kwestia ceny :/ zapłaciła, za niego koło 18 zł. :/
Nie jest zły ale jak pisałam wole wersje z kaszmirem i białą herbatą. Jednak można go polecić ;)

Pozdrawiam

Używam tego produktu od: od 2 meisiecy
Ilość zużytych opakowań: mam jeszcze pierwsze