18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Eye make-up remover, Impragnated cotton pads

Eye make-up remover, Impragnated cotton pads

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 30 szt
Cena 3,50 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Nasączone płatki do zmywania makijażu oczu. Skutecznie usuwają makijaż i pomagają zwalczać sińce i opuchnięcia pod oczami. Według producenta płatki zmywają również makijaż wodoodporny, nie pozostawiając tłustego filmu. Zawiera czynne substancje z winorośli. Testowany oftamologicznie.

Zawartość pudełka - 30 płatków.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Perfekcyjny demakijaż

Kupiłam te płatki, zdesperowanie poszukując ich brata bliźniaka w płynie (nie było). Nie miałam zaufania do takiego wynalazku jak demakijaż w płatkach, jednak zdobyłam zaufanie do marki. I nie zawiodłam się.

Najważniejsze w mojej ocenie jest działanie tego specyfiku. A więc skuteczność demikijażu oczu. Płatki usuwają wszystko, co ma się na ślipiach. I nie podrażniają. Trwa to jednak moment, trzeba płatek przyłożyć do oka i bez tarcia czy pocierania potrzymać. Potem można "zdejmować" nasze malowidła. Mnie najbardziej zaskoczył, że nie pozostawia nic z tuszu do rzęs. Ręcznik po umyciu twarzy w końcu jest pozbawiony czarnych śladów. Skóra wokół oczu jest nie natłuszczona, choć też nie odtłuszczona. Taki jakiś delikatny śmietankowy filmik.

Producent zapewnia jakoby działanie przeciwko workom i podkówkom pod oczami. Niestety, szczerze mówiąc, nic takiego nie zauważyłam. Worków nie mam, ale sińce jak były tak są. I raczej wątpię, aby produkt trzymany na oczku przez 30 sekund mógł zadziałać tutaj cuda.

Jednak demakijaż (niewodoodporny) zmywa bez zarzutu. I za to całe 4 gwiazdki. Przy najbliższej okazji przetestuję też demakijaż tuszu wodoodpornego. Gdy próba się powiedzie, uzupełnię stan do maksimum.

Płatków starcza na miesiąc używania, przy zużyciu 1 płatka na parę oczu. Do kupienia w Rossmannie i drogeriach w Niemczech.Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  24
  produktów

  108
  recenzji

  278
  pochwał

  10,00

 2. 2

  1
  produktów

  40
  recenzji

  349
  pochwał

  9,18

 3. 3

  25
  produktów

  64
  recenzji

  253
  pochwał

  7,97

Zobacz cały ranking