Eye make-up remover, Impragnated cotton pads

Eye make-up remover, Impragnated cotton pads

Pojemność 30 szt

Nasączone płatki do zmywania makijażu oczu. Skutecznie usuwają makijaż i pomagają zwalczać sińce i opuchnięcia pod oczami. Według producenta płatki zmywają również makijaż wodoodporny, nie pozostawiając tłustego filmu. Zawiera czynne substancje z winorośli. Testowany oftamologicznie.

Zawartość pudełka - 30 płatków.

Perfekcyjny demakijaż

Kupiłam te płatki, zdesperowanie poszukując ich brata bliźniaka w płynie (nie było). Nie miałam zaufania do takiego wynalazku jak demakijaż w płatkach, jednak zdobyłam zaufanie do marki. I nie zawiodłam się.

Najważniejsze w mojej ocenie jest działanie tego specyfiku. A więc skuteczność demikijażu oczu. Płatki usuwają wszystko, co ma się na ślipiach. I nie podrażniają. Trwa to jednak moment, trzeba płatek przyłożyć do oka i bez tarcia czy pocierania potrzymać. Potem można "zdejmować" nasze malowidła. Mnie najbardziej zaskoczył, że nie pozostawia nic z tuszu do rzęs. Ręcznik po umyciu twarzy w końcu jest pozbawiony czarnych śladów. Skóra wokół oczu jest nie natłuszczona, choć też nie odtłuszczona. Taki jakiś delikatny śmietankowy filmik.

Producent zapewnia jakoby działanie przeciwko workom i podkówkom pod oczami. Niestety, szczerze mówiąc, nic takiego nie zauważyłam. Worków nie mam, ale sińce jak były tak są. I raczej wątpię, aby produkt trzymany na oczku przez 30 sekund mógł zadziałać tutaj cuda.

Jednak demakijaż (niewodoodporny) zmywa bez zarzutu. I za to całe 4 gwiazdki. Przy najbliższej okazji przetestuję też demakijaż tuszu wodoodpornego. Gdy próba się powiedzie, uzupełnię stan do maksimum.

Płatków starcza na miesiąc używania, przy zużyciu 1 płatka na parę oczu. Do kupienia w Rossmannie i drogeriach w Niemczech.Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: kończę 1