Kron 1959, Sonnenbad Bronzing Puder

Kron 1959, Sonnenbad Bronzing Puder

Prasowany puder brązujący. Alternatywa dla słońca dla efektu zdrowo opalonej skóry. Drobno mielony, w połączeniu z odbijającymi światło pigmentami zapewnia retusz drobnych zmarszczek i linii. Doskonałe wykończenie makijażu, cera promieniuje naturalnym blaskiem.
Dostępny w dwóch odcieniach.

Cena: 6,50EUR / 10g

Mistrzowski

Firmę Kron odkryłam w galeriach Kaufhofu, przymierzając się do zakupu jakiegoś bronzera. Mój wybór padł na puder w kolorze o wymownej nazwie St. Tropez (01).

Otwierane pudełeczko kryje w sobie prasowany, twardy (ale to raczej zaleta) puder z mikrodrobnymi drobinkami złota. Na twarzy nie są one w ogóle widoczne, pozwalają jednak uzyskać wymarzony efekt glow. Kolor jest jasny, odpowiedni dla bladych cer lub rudzielców. Taka elegancka, delikatna opalenizna, absolutnie niepomarańczona, ale jednak ciepła.
Można nakładać pędzlem lub gąbką. Myślę, że drugi sposób (stemplowanie) pozwala nawet na jeszcze skuteczniejszą aplikację (puder lepiej łączy się z podkładem) lub intensyfikację koloru. Wytrzymałość cały dzień. Może służyć też do modelowania twarzy.

Puderko zawiera lustereczko, jest jednak ciut za małe. Brak również pędzla. Ale dla Wizażanek to raczej pestka. ;-)

Bardzo lubię ten puder, najbardziej za ten kolor, który wygląda naprawdę naturalnie. Dodatkowym plusem jest jego wydajność i skład (nie zapycha). Starczy mi na pewno na całe lato. Albo dłużej.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1/4