Żel do higieny intymnej kojący z ekstraktem z nagietka

Żel do higieny intymnej kojący z ekstraktem z nagietka

Delikatny żel o aksamitnej konsystencji do mycia i codziennej pielęgnacji miejsc intymnych. Skutecznie neutralizuje niepożądane zapachy, zapewniając uczucie świeżości oraz czystości przez cały dzień. Posiada łagodne substancje myjące, dzięki czemu skutecznie zastępuje mydło, przywraca prawidłowy stan skóry i błon śluzowych. Zawarta w kosmetyku ekodermina, wspomaga odbudowę naturalnej mikroflory i zwiększa odporność na infekcje. Kwas mlekowy utrzymuje właściwy, lekko kwaśny odczyn pH, odpowiedni dla kobiecej sfery intymnej. Ekstrakt z nagietka zawarty w żelu, koi podrażnienia skóry i przyspiesza regenerację naskórka.

Cena: 8,50zł / 250ml

śwetny

Jak dotąd najlepszy płyn do higieny intymnej jakiego używałam, dlatego daję maksymalną ocenę:)

+ świetnie się pieni
+ ma taka fajną gęstą, żelową konsystencję
+ odświeża
+ nie podrażnia
+ wygodna pompka
+ szalenia wydajny, po Ziaji która znikała dosłownie w oczach tego używam i używam i jeszcze jest 1/3 opakowania:)

Jestem naprawdę zadowolona, mam jeszcze jedno opakowanie, jak się skończą obydwa na pewno kupię ponownie:)Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Super! Mój KWC!

Ten żel jest rewelacyjny! Bardzo , bardzo przypadł mi do gustu.
Ma bardzo przyjemną konsystencje , fajnie pachnie (nie agresywnie!), nie zawiera SLS , pieni się odpowiednio, ma śliczne opakowanie (plus za pompkę , nigdy się nie psującą ;) ) i niską cenę. Jest również wydajny , używając go codziennie ( z przerwą około miesięczną) starczył mi na ok. pół roku!
Zdecydowanie KWC. Brak wad..

nie mam mu nic do zarzucenia

Bardzo przyjemny kosmetyk. Delikatnie myje, nie podrażnia, nie wysusza. Jest dużo łagodniejszy niż inne kosmetyki (nie apteczne) do higieny intymnej, co zapewne jest zasługą braku SLS. Ma neutralny, lekko ziołowy zapach. Wielki plus za opakowanie - po pierwsze ładne, a po drugie funkcjonalne.
Używam tego produktu od: kilku tygodni

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Godny spróbowania

Zużyłam jak dotąd jedno opakowanie i myślę, że następnym razem skuszę się na jakąś inną wersję z tej samej linii. Żel jest delikatny - dobrze myje, nie podrażniając przy tym delikatnej skóry. Świetnie się pieni, skutecznie oczyszczając. Pachnie trochę zbyt intensywnie, zapach kojarzy mi się z dezodorantem i to chyba jedyny minus. Kosmetyk jest wydajny i ma bardzo wygodne, solidne opakowanie, które nie dość, że jest estetyczne to posiada poręczną pompkę, która się nie zacina.

Kosmetyk warty wypróbowania.

Używam tego produktu od:2 miesiące