Studio Line Styl i Blask, Pianka modelująca z multiwitaminami supermocna

Studio Line Styl i Blask, Pianka modelująca z multiwitaminami supermocna

Lekka pianka, która podtrzymuje i modeluje włosy bez sklejania, bez potrzeby suszenia. Formuła wzbogacona w multiwitaminy, aby włosy były jeszcze bardziej pełne blasku. Supermocna. Długotrwałe utrwalenie.

do krecenia jak najbardziej :)

mam bardzo cienkie wlosy trudne do ujarzmienia, niby sie kreca ale jak nie pomoze im sie to wychodzi szopa, innymi slowy kazdy wlos w inna strone ;P

ta pianka bardzo korzystnie wplywa na moje wlosy...
*nie obciaza ich
*dodaje objetosci
*nie skleja
*nie wysusza
*podkresla naturalny skret wlosow i uklada w piekne loki

jak dla mnie jest to pianka idealna, inne bardzo obciazaja moje wlosy, ta zas sprawia ze sa uniesione, puszyste i fryzura trzyma sie caly dzien jakbym dopiero co wyszla z domu :)

Ilość zużytych opakowań: ok 4

idealna dla delikatnych

W moim przypadku jedyna z wielu pianek, która nie zlepia włosów i nie podrażnia skóry głowy. Bardzo dobrze utrwala moje cienkie, niezbyt podatne na układanie i utrwalanie włosy. Nie wysusza :)
I jeszcze jedno: bardzo, bardzo wydajna. Używam od grudnia 2009, prawie codziennie (włosy krótkie lub półdługie), a ona dopiero teraz się kończy.

Używam tego produktu od: prawie 9 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Warto kupić

Bardzo dobra pianka.
Używałam wielu pianek, ale ta jest na razie moją ulubioną. Po użyciu włosy rzeczywiście są miękkie i ładnie pachną. Pianka troche zwiększa objętość i nie na długo ale jak za taką cenę to jest naprawde godna polecenia

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Manicure - odwrócony french

już znalazłam :)

daję 5 gwiazdek, bo to najlepsza pianka jakiej używałam, jeśli znajdę lepszą - poprawię ocenę.

po pierwsze - zapach. bo przecież znacząco wpływa na przyjemność używania :) ja stosuję ją głównie na grzywkę i górę włosów, kiedy mam jakieś ważne wyjście. po nałożeniu na mokre włosy, a potem wysuszeniu cudownie je unosi i jednocześnie utrwala (w porównaniu np do beznadziejnej pod tym względem nivei). jeśli faktycznie zawiera jakieś witaminy czy coś to jeszcze lepiej. ale naprawdę - nie niszczy i nie powoduje łupieżu, co często mi się zdarzało przy innych (np. welli)
faktycznie robi to co ma robić, czyli utrwala i nadaje blasku, włosy są uniesione i miękkie.
cena - przeżyję.

Używam tego produktu od: wielu tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze, bo rzadko używam

Nie modeluje?

Pianka nie skleja włosów. I to jej jedyny plus. Jak dla mnie...w ogóle nie wpływa na jakość fryzury...W ogóle nie modeluje włosów! Zamiast "super mocna" powinno być "super słaba"!

moje włosy ją kochają !!!!!!!!

TAK TAK TAK! nareszczie znalazłam piankę, która nie niszczy mi włosów zawiera multiwitaminy które dodatkowo je chronią, nie wysusza bo nie zawiera alkholu. Nie mam z nią przygód jak z innymi piankami z alkoholem, że przy nakładaniu na włosy na dłoni zostawało mi parę włosów... . Przy tej nie wylatuje żaden :) Zapach może nie jest cudowny, ale mi to nie przeszkadza. Ważny jest efekt, a ten jest świetny. NA umyte włosy nakładam odrobinę modeluję je a fryzura pozostaje w nienaruszonym stanie przez dłuuuugi czas - nawet gdy śpię, rano nie mam żadnych problemów ze stanem włosów ;D
Dla mnie ideał, na pewno skuszę się jeszcze na lakier z tej serii :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze - nie ostatnie

nijaka

Jedyne co podoba mi się w tej piance to zapach, przypominający trochę produkty fructis Garniera, poza tym w tym produkcie nie widze już żadnych pozytywów.
Owszem pianka nie skleja włosów, tyle że ona wogóle nic nie robi z włosami. Po jej użyciu włosy są tak samo miękkie i przyklapnięte jak bez użycia pianki. Mimo że ma to być bardzo mocne utrwalenie ja na włosach nie widzę nawet lekkiego utrwalenia. Moim ideałem są pianki Nivea i raczej pozostanę im wierna.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno opakowanie

volume!!!

Pianka jest doskonała dla włosów cienkich i delikatnych, jak moje .Już od pierwszej aplikacji objętość skoczyła o 1/4 włosów!Efekt trzymał się cały dzień , kosmetyk przepięknie pachnie, zmniejsza przetłuszczanie się moich włosów (?) Gwiazdkę odejmuje za małą wydajność produktu, ponieważ trzeba go sporo nałożyć

Używam tego produktu od:2 opakowania
Ilość zużytych opakowań:tak