Studio Line, Max Objętość, Pianka zwiększająca objętość

Studio Line, Max Objętość, Pianka zwiększająca objętość

Pianka Max Objętość Studio Line nadaje długotrwałą objętość nawet włosom zupełnie jej pozbawionym. Zawiera czynniki zwiększające objętość nowej generacji aby nadać objętość od nasady bez sklejania włosów. Efekt maksymalnej objętości bez sklejania utrzymuje się przez cały dzień. Formuła wzbogacona w witaminy oraz proteiny. Wzmacnia Twoje włosy. Produkt nie zawiera alkoholu.

Świetna

Nie skleja włosów, też ich nie obciąża.
Nie niszczy ich. Równiez nie przetłuszcza.
Bardzo dobra w nakładaniu.
Włosy są po jej użyciu lekkie i puszyste.
Tez je podnosi. Efekt utrymuje się ( w moim przypadku) kolejnego dnia.
NIe mam do niej żadnych zastrzeżeń.

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Nie jest źle

Mam dlugie i proste włosy. Ich ciężar powoduje, że u nasady są przyklapnięte i brak im objętości.
Ta pianka rozwiązuje mój problem, ale niestety tylko na pół dnia. Zaraz po nałożeniu i wysuszeniu na szczotce włosy są ładnie uniesione i ten efekt utrzymuj się max 6 godzin. Myje włosy i tak codziennie, ale chciałabym żeby efekt utrzymywał się trochę dłużej.
Plus za ładny zapach, fajną lekką konsystencje, oraz co dla mnie ważne nie sklejanie włosów i nie tworzenie z nich trudnej to rozczesania skorupy.
Nie mam z piankami zbyt dużego doświadczenia, więc raczej nie kupie jej ponownie, tylko będę szukać dalej, czegoś co da całodzienny efekt.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Całkiem fajna

Pianka spełnia moje oczekiwania. Lekka, ładnie pachnie, wlsoy są po niej puszyste, lekko uniesione u nasady. Moim zdaniem spełnia swoją rolę :-)Polecam ją :D

Cellulit mity

ee sa lepsze...

Myslalam, ze mozna sie spodziewac czegos wiecej po Lorealu...
a tu jedynie z plusow:
+ za to, ze faktycznie dodaje jakiejs objetosci
+ efekt utrzymuje sie calkiem dlugo
+ zapach nie przeszkadza

ale te minusy mnie powalily...:
-za wydajnosc( baardzo szybko mi sie skonczyal)
- po kilku tygodniach przestala to byc pianka ...lala mi sie z tego woda...
- skleja wlosy...

Niestety, wiecej jej juz ni kupie..:(

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1duze

Może być

Jesli chodzi o objętość to rzeczywiście ją dodaję . Niestety mam po niej trochę poklejone włosy . Nie wiem dlaczego .

Plusy :
-Zwiększa objętosć
-Ładnie pachnie

Minusy :
-przy rzadkich włosach efekt jest niestety malo osiągalny a jak już osiągalny to krótkotrwały
-czasami skleja włosy

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno nie całe

ulubiona

Mam całą górę cieniutkich włosów, które wymagają pianki zwiększającej ich objętość. Przez lata kupowałam preparaty profesjonalne, płacąc za nie majątek, do czasu kiedy wpadła mi do rąk pianka Loreal. Produkt jest rewelacyjny. Niewielka ilość, pięknie „odbija” włosy od skóry, przy tym nie obciąża ich. Włosy są miękkie i delikatne w dotyku. Pianka kosztuje niewiele, a przy codziennym układaniu włosów starcza mi na 3 miesiące. Ma sympatyczny zapach, który pozostaje na włosach przez wiele godzin.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: około 8 sztuk

Bardzo dobry

Miał dodawać objętości i faktycznie spełnia swoją funkcję. Do tego ma cudowny zapach. Jedynym minusem jest to, że pozostawia na włosach lekki osad, którego nie widać ale po przeciągnięciu palcami po włosach daje się go wyczuć.

moja ulubiona

Zawsze wracam do niej po skokach w bok :P
Mam dużo włosów ale cienkich i niepodatnych na układanie, . Ta pianka powoduje że jest ich jeszcze więcej, są uniesione, łatwiej się układają i nawet skręt sie jak na moje włosy dość długo trzyma. Myję włosy co drugi dzień i przez dwa dni objętość jest zachowana. Nie skleja, ładnie pachnie, jest wydajna.

Używam tego produktu od: klku lat
Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam,ale z 5 co najmniej

O tak!

Jak dla mnie rewelacja. Pianka pięknie unosi moje włosy, mam ich przez to optycznie znacznie więcej, dobrze się układają. Co prawda włosy są po niej nieco sztywnawe, ale mi to nie przeszkadza, wręcz odwrotnie. Mogę z nimi robić co chcę. Dobrze się po piance kręcą, a moje włosy na loczki nie są zbyt podatne. Ładnie pachnie, jest wydajna i cena przystępna.
Oczywiście, że efekt nie utrzymuje się na włosach wybitnie długo, ale na dobrą sprawę nie spotkałam się jeszcze z produktem, który na długo unosił moje cienkie włosy. Nie można wymagać zbyt wiele od zwykłej pianki. W zapewnienia producentów nigdy nie wierzę do końca i traktuję je z przymrużeniem oka i Wy tez powinnyście.
Najlepszy efekt uzyskuję po wysuszeniu włosów z głową w dół. Mi pianka przypadła do gustu i serdecznie ją polecam.

Używam tego produktu od: Jedno opakowanie
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Mieszane uczucia

Niestety nie zauważyłam po tej piance zbyt dobrych rezultatów.
Używałam już wiele pianek "push up" i ta zalicza się do jednej z gorszych, a to dlatego, że po pierwsze efekt uniesienia jest bardzo słaby, a po drugie utrzymuje się bardzo krótko - nie wytrzymuje nawet całego dnia. Efekt podniesienia jest dla mnie tym bardziej ważny, ponieważ mam włosy grube, ciężkie i do tego przetłuszczające się, dlatego często wydają się oklapnięte. Ta pianka nie radzi sobie z nimi zbyt dobrze. Efekt uniesienia utrzymuje się przez parę godzin.

Jedynym plusem, który podnosi jej ocenę w moich oczach jest fakt, iż jest to jedyna pianka, która W OGÓLE nie skleja włosów u nasady, i nawet jak nie suszę włosów suszarką, to i tak nie są posklejane a jedwabiście gładkie u nasady. Jednak lepszy efekt push up jest kiedy włosy wysuszę suszarką.

Raczej nie kupię jej więcej.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Słaby efekt

Zacznę od tego, że mam włosy cienkie, przetłuszczające się, którym brak objętości, raczej oklapnięte:-P
Zacznę od dobrych stron tej pianki:
+ piękny zapach
+ niska cena (w rossmanie około 14.90)
+ niezwykle wydajna
Ale na tym plusy się kończą. To co prawda jedna z niewielu pianek którą można stosować i zostawić włosy do wyschnięcia (włosów nie trzeba suszyć suszarką, ale wtedy efekt jest słabszy, włosy są tylko minimalnie uniesione. Lepszy efekt uzyskamy susząc włosy z głową opuszczoną w dół i modelując szczotką. Ja tego nie praktykuję, o ciepło suszarki szkodzi moim włosom, a na tę szczotkę brak mi czasu:-P Po kilku godzinach włosy są tak samo oklapnięte jak przed umyciem, więc to efekt krótkotrwały.
Porównuję ją z pianką zwiększającą objętość Nivea i wypada raczej słabo. Nivea co prawda trochę sklejała włosy i nie można było pozostawić włosów do wyschnięcia, ale mimo wszystko bardziej zwiększała objętość, włosy były uniesione i puszyste.Używam tego produktu od: 3 m-ce

Średniak

Objętości nadaje przy odpowiednim wymodelowaniu, ale o to chyba nie trudno przy krótkich włosach? Tyle że ma jedną poważną wadę: bardzo wysusza włosy, są po niej nieco sianowate, dlatego był to jednorazowy zakup.Używam tego produktu od: kilku tygodni