Heiress Perfume

Heiress Perfume

Heiress Perfume czyli "Perfumy Dziedziczki" to trzecia (po Paris Hilton i Just Me) z kolei kompozycja zapachowa stworzona przez przedsiębiorczą pannę Hilton i sygnowana jej nazwiskiem. Zapach należy do kategorii owocowo - kwiatowej.
Pudełko w dwóch wersjach, ze zdjęciem i bez.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: passiflora, pomarańcza, brzoskwiniowa granita, szampańska mimoza
nuta serca: gwieździsty jaśmin, ylang ylang, miód
nuta bazy: grenadyna, wetiwer, bób tonka, nuty drzewne

Cena: EDP 150zł / 50ml; 175zł / 100ml

Ładne

Dostałam je od mamy. Pozytywnie mnie zaskoczyły. Zapach jest delikatny, lekko kwiatowy, coś tam ma z owoców. Ale ma też w sobie taką zmysłową nutę. Taką, że czuć, że perfumy nie są tanie. Minus za to, że nie są trwałe. A na tak wysoką cenę powinny być.

Używam tego produktu od: miałam około 3 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 flakon

Taka guma balonowa i cyrk.

Ten zapach zakupiłam dzisiaj pełnowymiarowe opakowanie(100ml).Kojarzy mi się z guma balonową i cyrkiem,latającymi balonami w kolorze różowym>No cóż sama Paris ponoc uwielbia róż(ja zresztą też:) i stworzyła coś co się bedzie własnie tak kojarzyć.Nie wiem czy kupię ponownie ponieważ jest to dla mnie zapach przejściowy taki "1 raz w życiu mieć"dla wypróbowania,ale godny uwagi,słodki i ładny dla takich księżniczek,dla mnie nie.

Używam tego produktu od: od dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Słodka guma balonowa

Jedne z najbardziej trwałych i intensywnych perfum jakie miałam okazję używać od dobrych kilku lat.

Słodki, cukierkowy zapach przypominający trochę gumę balonową. Niby banalne - typowe dla nastolatek, jednak nie potrafię porównać ich do innych perfum. Utrzymują się na skórze prawie cały dzień, co jest niezwykłe porównując do niektórych drogich zapachów znanych marek i projektantów dostępnych na rynku.

Flakonik to kwestia gustu - dość minimalistyczny, przeciętny a nawet kiczowaty, aczkolwiek wstawka ze słodkim, różowym brokatem przypadła mi do gustu. Zapach zdecydowanie nadaje się na każdą porę dnia, zarówno w lato jak i podczas zimy. Wydajność bardzo wysoka - nadal nie zużyłam całego opakowania, mimo kilkuletniego używania. Cena także bardzo przystępna.

Jedynym minusem, który był wcześniej opisywany w innych recenzjach to fakt, iż zapach nie rozwija się i pachnie dość monotonnie. Przy codziennym użytkowaniu staje się trochę mdły i duszący, szczególnie pachnie nieco syntetycznie w pierwszych sekundach po pstryknięciu, później na szczęście ten efekt mija. Jednakże to nie przeszkada mi aby co jakiś czas wracać do tego zapachu. Arcydziełem nie jest, ale warto go wypróbwać :)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

OK

Słodki, przyjemny zapach na dzień oraz na wieczór. Odpowiedni na każdą porę roku. Bardzo długo się utrzymuje i starcza na wieki, dlatego nie polecam kupować dużego opakowania, bo po pewnym czasie się nudzi.
Z pewnością nie jest to "zapach na całe życie", raczej "fajny, ale jeden z wielu"

Używam tego produktu od: ***

smrodek :P

nigdy więcej !
zapach dusi musiałam wejść pod prysznic \'\'uwolnić\'\' się od tego zapachu !

W składzie ma jeden który mnie drażni - passifolre - o nigdy więcej ! :P

nikomu nie polecam wiele znajomych powiedziało o nim to samo - co za smród :P

Używam tego produktu od: 1x1,5ml
Ilość zużytych opakowań: ani jednego na szczęście

owocowa guma balonowa

Przymierzałam się do zakupu tych perfum już od dłuższego czasu. Byłam bardzo ciekawa jak pachnie guma balonowa w perfumeryjnym wydaniu. Nie miałam jakoś sposobności żeby przetestować zapach przed zakupem i kupiłam w ciemno..
Co otrzymałam ? Gumę balonową, ale nie strikte Donald czy Turbo ani nie truskawkową czy bananową jak wyczytałam w poniższych komentarzach. Jest to po prostu owocowa guma balonowa bez dominujących owoców. Mamy to mix passiflory, pomarańczy i brzoskwini. Czerwonych owoców i kwiatów nie wyczuwam, ani tym bardziej nut drzewnych. Żadnych bananów czy truskawek nie ma. Słodycz bób tonki i miodu nie jest przymulająca i ciężka, dlatego zapach z powodzeniem będzie się nadawał na cieplejsze pory roku. Są to oczywiście moje odczucia, bo jak widać ile nosów - tyle sprzecznych informacji.
Zapach dla dziewczynek, nastolatek i w sumie nic dodac nic ująć.. gdy chcemy pachnieć bardziej dziewczęco niż kobieco.
Butelka miła dla oka, dzięki wstawce z brokatowej ścianki, mi nie podoba, ale to rzecz gustu. Efekt trochę tandetny dla kogoś kto stawia na klasykę.
Trwałość średnia - jakieś 3 godziny, w porywach do 4 jeśli spryskamy dodatkowo na włosy i ubrania.
Zapach może odrzucać w "fazie świeżo-psykniętej" bo zaczyna się syntetycznym plastykiem, ale potem jest ok. Fenomenem nie jest, ale wart wypróbowania. Choć wydawać by się mógł banalny - nie jestem w stanie porównać heiress do żadnego znanego mi zapachu. W sumie aż wstyd się przyznać, że pachnę Paris Hilton, ale co tam w końcu chodzi o zapach. Coż - zaspokoiłam ciekawość, ale nie jest to coś co muszę mięć na stałe w mojej kolekcji.
EDIT. szybko pozbyłam się napoczętej flaszki, nie moja bajka.

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: w trakcie flaszeczki 30 ml

lekka slodycz

az wstyd sie przyznac, jak sie mnie pytaja czym tak ladnie pachne. a ja wiem, ze pomimo calej swojej slodyczy nie jest ciezki i jak niektore przymulony. odswierzajacy podczas lata, ocieplajacy w zimie- po prostu na kazda pore roku. Niezbyt trwaly, co w tym wypadku jest plusem, bo mozna sie nim psikac ile wlezie :)

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: 2 duze

Jeden z ulubionych

Słodycz słodycz i jeszcze raz słodycz! Zapach przypomina mi gumę balonową, żelki i inne cukiereczki :) Nie jest napewno mdlący. Ma w sobie coś :) Trwałość świetna. Pół gwiazdki odejmuję tylko za to, że od momentu psiknięcia na skórę przez ok. godzinę wyczuwam jakieś kwiatki ale później wszystko się normuje i jest przeeepiękny :)

Ilość zużytych opakowań: 1 (prawie całe)

Bardzo go lubię

Mój ulubiony zapach od Paris Hilton. Jest z jednej strony słodki, owocowy, niezobowiązujący, ale z drugiej strony coś mnie w nim intryguje. W dodatku utrzymuje się na skórze długo.
Heiress jest wesołe, optymistyczne, seksowne. A, i podoba się facetom :)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

nic szczegolnego

Kupilam w ciemno po opiniach na wizazu.Szukalam zapachu przypominajacego zapach gumy do zucia ale chyba bardziej mialam na mysli gume turbo:)

A ten zapach moze i przypomina gume ale truskawkowa i nic pozatym.szukam wiec dalej trwalosc nawet nawet ale zapach nie moj:)

Sprzedaje je :)

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 30ml

Letni czas

Szukalam czegos slodkiego,dziewczecego na prezent dla 11 latki..Wpadlam na ten zapach i postanowilam go podarowac owej dziewczynce.Ale zapach tak mnie uwiodl i skusil ze sama postanowilam go miec.
Kompozycja jest slodka,nieco musujaca z lekko pudrowym tlem.Idealna na lato,cieple wieczory i dni.Butelka prosta bez udziwnien,troche infantylna przez wstawke z brokatowej scianki.Generalnie zapach z tych,co sie podoba wiekszosci.Cena super,ja swoja 50 ml kupilam za ok 60 pln ale to byla okazja.Napewno kupie raz jeszcze bo polubilam Heiress.Polecam kobietom,ktore chca podkreslic swoja dziewczecosc.

Używam tego produktu od: Kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: Koncze pierwsze

.........

Paris nie przestaje mnie zaskakiwac.......dostalam te perfumke wczoraj wieczorem od kolezanki, ktora kupiła w ciemno i nie jest zadowolona .

Pierwsze psikniecie wywolalo usmiech na mej twarzy i kolejne, mile zaskoczenie. Słodziutki zapach, landrynkowy, troszke podobny do mojej ukochanej Paris-Paris :) chociaz Paris Paris jest bardziej swieza.

Heiress pachnie cukiereczkami, oranzadka i troszke wata cukrowa :)jakies egzotyczne owoce- ja takie nutki zapachowe uwielbiam wiec dla mnie ta parfumka to strzał w dziesiatke :)
Fajnie sie tez rozwija, po jakims czasie czuje na sobie oprocz słodyczy zapach kwiatów :) bardzo przyjemny zapach :) na sam koniec czuje brzoskwinke i jakies nutki drzewne -rownie przyjemne jak cała reszta .

Jesli chodzi o cene ....kosztuje grosze , pieknie pachnie , nawet dlugo sie utrzymuje (na mojej skorze ok 7 godzin)

i kolejny raz utwierdzam sie w przekonaniu ...- nie trzeba wydawac pieniedzy na produkty z najwyzszej półki po to zeby pieknie pachniec :D

Heiress dumnie stanela na mojej półeczce obok Paris Paris i Kylie Minogue :)

Używam tego produktu od: dopiero jeden dzien
Ilość zużytych opakowań: rozpoczete 30ml