Colour by Oriflame, Matt Perfect Foundation (podkład matujący)

Colour by Oriflame, Matt Perfect Foundation (podkład matujący)

Zgłaszająca osoba: stachenka

Świetny podkład dla cery tłustej. Nie pozwalając skórze przegrzać się ani wychłodzić redukuje aktywność gruczołów łojowych. Przy cerze słabo nawilżonej wymieszać z odrobiną kremu.

Skład: aqua (water), cyclomethicone, aluminum starch octenylsuccinate, talc, cyclopentasiloxane, cetyl dimethicone, cetyl dimethicone copolyol, polyglyceryl-3 oleate, butylene glycol, phenyl trimethicone, cera alba (beeswax), ethylhexyl methoxycinnamate, disteardimonium hectorite, sodium chloride, propylene glycol, rosmarinus officinalis (rosemary extract), methylparaben, hydrogenated castor oil, propylparaben, parfum (fragrance), alcohol denat., disodium edta, dimethicone, trimethoxycaprylsilane. (+ci 77491,ci 77492,ci 77499, ci 77891, ci 77019, may contain iron oxides, mica

Cena: 30 zł / 35 ml

Cudeńko

Moj ulubiony podkład. Matuje, nie wałkuje się, pozostawia ładny odcień na skórze. Wypróbowałam go w wielu sytuacjach, zarówno w lecie jak i w zimie, w szkole i na imprezie. Z czystym sumieniem daje mu *****Nie mogę przeboleć, ze go juz nie ma :(

Używam tego produktu od: ??
Ilość zużytych opakowań: co najmniej 2

super

Dla mnie to był najlepszy podkład pod słońcem, nie wałkował się, nie zostawiał smug, matowił bardzo długo, zakrywał małe niedoskonałości, cały dzień zostawał na skórze. Nie moge przeboleć ze go juz nie ma bo te nowe nie sa juz takie dobre.

świetny

Bardzo dobry podkład, ładnie matuje, łatwo się rozprowadza, nie tworzy smug, nie wałkuje się, długo się utrzymuje. Jeden z lepszych dla mojej mieszanej cery.

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Fajny podklad dobrze matujacy, utrzymujący się bardzo długo, nie podkresla porów ani nie tworzy maski. Ladnie sie rozprowadza i ma fajne kolorki...polecam....

ok

podklad bardzo mi odpowiada tylko.. po jakiego grzyba zmienili kolory.. teraz juz go nie kupie bo nie ma mojego ukochanego golden beige. :( a bylo nam razem tak dobrze... :p

ilość zużytych opakowań: 1.. 2?

taki sobie

Podkład dobrze kryje, stapia się ze skórą, jest dość wydajny. Ale nie spełnia podstawowej funkcji: nie matuje (no może trochę - przez ok. 3 godz.). Dlatego tylko ***.

jak dla mnie idealny

Idealny dla cery mieszanej,nie tworzy maski na buzi choc matuje wystarczajaco,poza tym ma ladne kolory ktore idealnie stapiaja sie ze skora,dobrze sie rozprowadza i konsystencja tez jest ok.:-)

bardzo mi sie podoba

Bardzo mi sie podoba mam ten najjasniejszy IVORY chodz chyba mi buzka sciemniala i nie chodzi ze opalona bo jakos troche za jasny (kiedys bylo ok), ale nie przejmuje sie bo przy przypudrowaniu kolor sie wyrownuje. Zreszta ja wole jasniejsze odcienie niz za ciemne. Podklad mi sie podoba bo nie sciaga i nie wysusza co zazwyczaj ma miejsce przy matujacych podkladach. Nie swiece sie szybko po nim , zachowuje swiezosc przez caly dzien, tylko raz moge sie przypudrowac ale jak jest chlodny dzien to moge sie bez poprawki obejsc. Buzia jest taka gladka i swieza i nie tworzy maski, nawet jak na mala niespodzianke wklepie wieksza ilosc podkladu. Nie wiem jak zachowuje sie w upaly bo ja latem nie uzywam takich specyfikow jak juz to tylko zwyklego pudru. Mam zamiar uzywac go, koniec z testowaniem i wywalaniem kasy w bloto...

fajny!

Jestem zadowolona z tego podkładziku,bo:
- matuje twarz na wiele godzin (mam cere mieszana)
- nie tworzy na twarzy maski, średnio kryje
- wygładza skórę
- dobrze sie rozprowadza i jest wydajny
- ma filtry - faktor 8
- podkłady Oriflame mają świetną kolorystykę, więc duży plus za "natural beige"
- przystępna cena- w promocji 19,90zł
Jedna gwiazdkę odejmuję za:
- jak dla mnie za gęsta konsystencja,wolalabym,zeby był lżejszy
-"mydlany"zapach ale na szczęście nie czuje się go na buzi :D
Ogólnie polecam!

I tak , i nie

Ten podklad oceniam jako:dziwny.Kupilam go skuszona dosc dobrymi opiniami na KWC, z nadzieja ze on poradzi sobie z moja swiecaca buzka.A tu nic:( Wprawdzie jest gesty, dobrze sie rozprowadza, nie pozostawia smug,w miare dobrze kryje, a w moim przypadku-takze wygładza cere. Co z tego jesli nie spelnia swojej podstawowej funkcji:/ ?W dodatku (jak to w katalogach bywa) odcien z kartki zupelnie rozni sie od tego w tubce...Ciesze sie ze chociaz nie kosztowal zbyt drogo(kupilam w promocji za ok.24 zl),ale cena bez znizki nie jest adekwatna do jakosci produktu

Taki sobie

A gzie mat? Podobno jest to podkład matujący a takiego efektu nie widać. Owszem, zaraz po nałożeniu buzia ładnie wygląda, podkład tuszuje drobne niedoskonałości, nie robi smug ale dla mnie to trochę za mało. Od podkładu matującego oczekuje przede wszystkim matu, a nie błysku w krótkim casie po nałożeniu. A więc nic rewelacyjnego.

fajny

naprawdę bardzo dobry podkład, dobrze stapia się ze skórą, buźka jest po nim taka jasna, powiedziałabym nawet rozświetlona, lekko matuje, utrzymuje się długo. Jest bardzo wydajny, ma gęstą konsystencję, ale łatwo się rozprowadza, nie tworzy smug