Brilliant Bright Smile Lipshine (Pomadka w sztyfcie)

Brilliant Bright Smile Lipshine (Pomadka w sztyfcie)

Pojemność 1,6 g

Zawiera magiczne drobinki rozpraszające światło nadające ustom wyjątkowy blask. Stymulująca produkcję kolagenu formuła Full-Lip dodaje ustom objętości dając efekt 3D. Witaminy A, C i E, antyutleniacze oraz filtr UVA/UVB SPF8 pielęgnują usta i chronią je przed efektami procesu starzenia.
Dostępne w 12 kolorach.

Cena: 31zł / 1,6g

Dla mnie - świetna :)

Kupiłam przypadkowo w GC, ale TEN kolor musiałam mieć :) (nr 9, mocny, niespotykany róż).
Faktycznie wysusza nieco usta, drobinki są b. dyskretne, ale chodziło mi bardziej o kolor, nie połysk. Połysku praktycznie nie ma, usta są raczej matowe.
Podrażnia nieco skórę warg, przez co nieco je powiększa. Kolor dość długotrwały.

Jak dla mnie jest w porządku, ale akurat jestem zadowolona z czego innego niż producent obiecuje :)

A, cena bardzo spoko, te 30-kilka złotych można "poświęcić" - dla kolorków i modnego teraz efektu mocnego koloru. Dwie gwiazdki w dół za lekkie wysuszanie no i DIAMETRALNIE inny efekt niż zamierzony przez firmę Lumene :D Używam tego produktu od: 2tyg

Taka sobie

Bardzo lubię firmę Lumena, w związku z tym skusiłam się na kolejny jej produkt. Kolor ładny i trwały, opakowanie estetyczne. A teraz minusy, wysusza usta, no i cena jest niemała.

Generalnie zakup uważam za średni, mogłoby być lepiej. Gdyby tak bardziej nawilżalła, a nie wysuszała...